FDR Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 176: | Linia 176: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | | bgcolor="#CCE2FF"|033 | ||
| ''[[Delfinek i ja 2]]'' | |||
| 16.01.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|034 | |||
| ''[[Szybcy i sprytni]]'' | | ''[[Szybcy i sprytni]]'' | ||
| 23.01.2026 | | 23.01.2026 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|035 | ||
| ''[[ | | ''[[Zbuntowana księżniczka i ekipa ratunkowa]]'' | ||
| 30.01.2026 | | 30.01.2026 | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 21:37, 19 sty 2026

FDR Studio – studio postprodukcyjne zajmujące się nagraniami dubbingowymi i lektorskimi, produkcją filmów reklamowych i animowanych, montażem obrazu i dźwięku. Dyrektorem studia jest Stefan Krzyżanowski.
Siedziba studia mieści w Warszawie na ulicy Adama Naruszewicza 27/U1.
Kadra
ReżyserzyDialogiściDźwiękowcy |
Montażyści
TekściarzeKierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
