Nie podano opisu zmian |
m są miłośnicy, wyrobnicy, jak i klepacze |
||
| Linia 18: | Linia 18: | ||
| [[Paweł Szymański]] | | [[Paweł Szymański]] | ||
| [[Jan Szydłowski]] | | [[Jan Szydłowski]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Witka Park | |||
| [[Magdalena Kaczmarek]] | |||
| [[Zuzanna Bernat]] <small>(gratu-awruk-luje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Camila Noceda | |||
| [[Bożena Furczyk]] | |||
| [[Izabella Bukowska-Chądzyńska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Zbieracz | |||
| [[Magdalena Herman-Urbańska]] | |||
| [[Maksymilian Michasiów]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Emira Plaga | |||
| [[Magdalena Herman-Urbańska]] | |||
| [[Weronika Łukaszewska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Morton | |||
| [[Wojciech Urbański]] | |||
| [[Sebastian Machalski]] <small>(recast samego siebie XD)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Młodsza Idalina „Ida” Cierńszpon | |||
| [[Magdalena Górska]] | |||
| [[Magdalena Herman-Urbańska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Odalia Plaga | |||
| [[Bożena Furczyk]] | |||
| [[Ewa Andruszkiewicz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Strażnik Gniew | |||
| [[Zbigniew Dziduch]] | |||
| [[Grzegorz Pawlak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Tata Króla | |||
| [[Zbigniew Dziduch]] | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Alador Plaga | |||
| [[Zbigniew Dziduch]] | |||
| [[Marcin Mroziński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Darius | |||
| [[Łukasz Talik]] | |||
| [[Michał Sitarski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Perry Porter | |||
| ? | |||
| [[Wojciech Chorąży]] | |||
| [[Kamil Pruban]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Tibblet‐Tibblie „Tymcio” Srogi Młotek III | |||
| [[Sebastian Perdek]] | |||
| [[Marcin Mroziński]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Wersja z 21:59, 11 sie 2023
Disney
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SOWI DOM | ||||||||
| Augustus Porter | Paweł Szymański | Jan Szydłowski | ||||||
| Witka Park | Magdalena Kaczmarek | Zuzanna Bernat (gratu-awruk-luje) | ||||||
| Camila Noceda | Bożena Furczyk | Izabella Bukowska-Chądzyńska | ||||||
| Zbieracz | Magdalena Herman-Urbańska | Maksymilian Michasiów | ||||||
| Emira Plaga | Magdalena Herman-Urbańska | Weronika Łukaszewska | ||||||
| Morton | Wojciech Urbański | Sebastian Machalski (recast samego siebie XD) | ||||||
| Młodsza Idalina „Ida” Cierńszpon | Magdalena Górska | Magdalena Herman-Urbańska | ||||||
| Odalia Plaga | Bożena Furczyk | Ewa Andruszkiewicz | ||||||
| Strażnik Gniew | Zbigniew Dziduch | Grzegorz Pawlak | ||||||
| Tata Króla | Zbigniew Dziduch | Andrzej Chudy | ||||||
| Alador Plaga | Zbigniew Dziduch | Marcin Mroziński | ||||||
| Darius | Łukasz Talik | Michał Sitarski | ||||||
| Perry Porter | ? | Wojciech Chorąży | Kamil Pruban | |||||
| Tibblet‐Tibblie „Tymcio” Srogi Młotek III | Sebastian Perdek | Marcin Mroziński | ||||||
Netflix
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE A LIST | ||||||||
| Midge | Małgorzata Kozłowska | Joanna Kudelska (typowy Janusz) | ||||||
| Alex | Agata Góral | Anna Sroka-Hryń (jw.) | ||||||
| Dev | Patryk Michalak | Patryk Czerniejewski (jw.) | ||||||
| Luka | Hubert Paszkiewicz | Józef Pawłowski | ||||||
