Craig znad Potoku

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Craig znad Potoku

Craig of the Creek

Craig znad Potoku.jpg
Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network
Platforma streamingowa HBO GO / HBO Max
Lata produkcji 2018-??
Data premiery dubbingu 15 października 2018
Wyemitowane
serie
4 z 4
Wyemitowane odcinki odcinek pilotażowy: 0 z 1
główna seria: 133 ze 144
krótkometrażówki: 10 z 10

Craig znad Potoku (ang. Craig of the Creek, 2018-??) – amerykański serial animowany.

Serial jest emitowany w Polsce na kanale Cartoon Network od 15 października 2018 roku.

Fabuła

„Craig znad Potoku” to serial o Craigu i jego dwóch najlepszych przyjaciołach – Kelsey i J.P. Razem przeżywają niesamowite przygody na łonie natury nad tytułowym potokiem, który dostarcza im mnóstwa wrażeń.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria:

Dialogi polskie: Elżbieta Pruśniewska
Kierownictwo muzyczne: Piotr Zygo
Teksty piosenek:

Nagranie dialogów:

Nagranie piosenek: Piotr Zygo
Koordynacja produkcji:

W rolach głównych:

W pozostałych rolach:

  • Daria Głowacka
    • Jessica Williams (odc. 1-3, 8-10),
    • Annie (odc. 73)
  • Marta Dobecka
    • Jessica Williams (odc. 27, 29, 32-33, 39, 41, 44, 46, 50, 56-57, 69-70, 73, 80-82, 85, 90-91, 93-95, 98-99, 102, 110-111, 113, S01, S04-S10, 121),
    • Annie (odc. 12),
    • Jane (Herbacjusze) (odc. 17, 28, 41, 49, 61, 67),
    • Zoe (odc. 62),
    • gwary (odc. 11-20, 100-101, 106-113)
  • Łukasz Borkowski
    • Bernard Williams, brat Craiga,
    • Marynarz (odc. 1, 25, 28),
    • Tony (Leśne zuchy) (odc. 3, 25, 30, 48, 50, 59, 65, 84, 88, 98, 108),
    • Karciarz (10 Zawodników) (odc. 30, 49, 66, 84, 88)
  • Katarzyna Skarżanka
    • Nicole Williams, mama Craiga,
    • Evelyn, babcia Kit (odc. 35),
    • Pani Honey Kim (odc. S06)
  • Miron Jagniewski
    • Duane Williams, tata Craiga,
    • Barry (Starszyzna) (odc. 1, 13, 19, 27, 37, 45, 66, 72, 79, 88, 92, 106, 131),
    • Daoud z zespołu Kolektyw brzegów pizzy (odc. 18),
    • Randy (odc. 75, 96)
  • Marta Wągrocka
    • Kitherine „Kit” (odc. 1-3, 6-7, 10, 16, 21-22, 35, 38, 40, 42, 47-52, 79),
    • Mackenzie (Konisie) (odc. 5, 17, 20, 42),
    • Czerwona (odc. 21, 25, 46-47, 68),
    • Laura Mercer (odc. 59, 107, 110)
  • Bartosz Mikulak
    • Mark (Starszyzna) (odc. 1, 13, 19, 27, 37, 45, 49, 66-68, 72, 79, 82, 87-88, 92, 106, 131)
    • Jason (Leśne zuchy) (odc. 1, 3)
  • Adrian Rux
    • David (Starszyzna) (odc. 1, 13, 19, 27, 37, 45, 66-67, 72, 79, 88, 92, 106, 131),
    • Król wysypicha (odc. 4, 28, 68),
    • Dzieciak ninja 2 (odc. 5),
    • Carter Brown (odc. 11, 62),
    • Omar / Zielony Poncho (odc. 16, 32, 43, 51-52, 58, 75, 80-81, 96, 100-101, 122, 126, 130-131, 139),
    • Dzieciak (odc. 33),
    • gwary (odc. 31-40)
  • Paulina Komenda
    • Alexis (odc. 2, 8),
    • Dziewczynka na hulajnodze (odc. 5),
    • gwary (odc. 1-10)
  • Igor BoreckiTen, który się nie drapie (odc. 2)
  • Maciej Łagodziński
    • Todd (10 Zawodników) (odc. 4, 62),
    • gwary (odc. 1-10)
  • Justyna Kowalska
    • Cykolo (10 Zawodników) (odc. 4 – druga wersja, 17, 22, 30, 49, 66, 79, 84, 93-94, 103, 109),
    • Alexis (odc. 13),
    • Dziewczyna z kanału (odc. 14),
    • Lśniąca Kadetka (odc. 48),
    • gwary (odc. 11-20)
  • Piotr Tołoczko
    • Cykolo (10 Zawodników) (odc. 4 – pierwsza wersja),
    • Troll Roger (odc. 35),
    • Gibson (odc. 47),
    • Gordy (odc. 107),
    • gwary (odc. 1-20, 41-50)
  • Katarzyna Łęcka
    • Kelsey Pokoly (jedna kwestia w odc. 4),
    • Zoe (odc. 11)
  • Karolina Bacia
    • Isabella „Stacks” Alvarado (odc. 5, 29, 55, 64, 74, 89, 120, 129),
    • Dzikonessa (odc. 6, 38, 65, 74, 83, 105),
    • Beth „Strażniczka Czasu” (odc. 42, 49)
  • Monika Szomko
    • Maney (Konisie) (odc. 5, 40, 60-61, 84),
    • Marie (Konisie) (odc. 5),
    • Melissa (Konisie) (odc. 20, 42),
    • Kelnerka (odc. 31),
    • Shatanya (odc. 32),
    • Czerwona (odc. 37),
    • Cariss (Carissa) (odc. 47)
    • gwary (odc. 1-10, 31-50)
  • Magdalena Herman-Urbańska
    • Melissa (Konisie) (odc. 5),
    • Sąsiadka (odc. 7),
    • Lilia wodna (odc. 80-81),
    • Mackenzie (Konisie) (odc. 84, 103),
    • Lśniąca Kadetka (odc. 87-88, 90, 112, 126, 129),
    • Geneva (odc. 92),
    • Cheyenne (odc. 96),
    • Diane (odc. 106),
    • Kwiat Wiśni w filmie „Haru – król lasu” (odc. 106),
    • Muddy Buddy (odc. 113),
    • Amina (odc. 121),
    • Burmistrzyni Mchowej Osady (odc. 139),
    • gwary (odc. 92, 95-113)
  • Zofia Domalik
    • Yustice (Dzieciaki Ninja) (odc. 5, 41, 68, 78, 82-83, 91, 96, 98, 103),
    • Katie z zespołu Kolektyw brzegów pizzy (odc. 18),
    • Michelle (odc. 96)
  • Anna Szymańczyk
    • Laura Mercer (odc. 7, 30),
    • Courtney (odc. 10, 22, 64, 93-94, 99),
    • Emma z zespołu Kolektyw brzegów pizzy (odc. 18),
    • Marie (Konisie) (odc. 20),
    • Cariss (Carissa) (odc. 92),
    • Dostawczyni pizzy (odc. 95)
  • Dominik Łoś
    • Paintballowy Mike (Gracze z tęczowej alei) (odc. 7, 56),
    • Paintballowy Benny (Gracze z tęczowej alei) (odc. 7),
    • Earl Williams, dziadek Craiga (odc. 9, 15, 60),
    • Ian (odc. 12),
    • Rycerz Żołądź (odc. 51-52)
  • Bożena FurczykChelsea (odc. 9)
  • Ewa KaniaJojo Williams, babcia Craiga (odc. 9, 34)
  • Monika Pikuła
    • Tabitha (odc. 10, 22, 64, 93-94, 99),
    • Dziewczynka na hulajnodze (odc. 84),
    • Czerwona (odc. 88, 93-94, 100-101, 124),
    • Faraday (Towarzystwo naukowe) (odc. 91),
    • Zoe (odc. 111),
    • Maraya (odc. 122),
    • Kat (odc. 129),
    • Straganiarka (odc. 139)
  • Karol KwiatkowskiChłopiec (Dzieciak na drzewie) (odc. 4)
  • Olga CybińskaBrigid (odc. 12, 73)
  • Jan CięciaraPrawnik w filmie „Płomień sprawiedliwości” (odc. 12)
  • Anna Wodzyńska
    • Stacie (odc. 12, 65),
    • Dziewczyna z kanału (odc. 14),
    • Roxanne „Roxie” (odc. 54),
    • Jasmine Williams (odc. 56, 69-70, 95),
    • Kadesha (odc. 57),
    • Królowa kanałów (odc. 66, 79, 83, 91, S04, 123),
    • Paloma (odc. 78),
    • Mackenzie (Konisie) (odc. 79),
    • Charmaine (odc. 82),
    • Dziewczynka #2 (odc. 82),
    • Amina (odc. 92),
    • Kobieta #1 (odc. 93-94),
    • Mały Wujcio (odc. S06),
    • gwary (odc. 11-20, 80-91, 93-94)
  • Jakub Strach
    • Turner (odc. 13),
    • Chłopiec z domku dla lalek (odc. 64),
    • Ten, który się nie drapie (odc. 98)
  • Joanna Pach-ŻbikowskaKrólowa kanałów (odc. 14)
  • Artur Kozłowski
    • Norka (odc. 14),
    • Jerry (odc. 19)
  • Łukasz Talik
    • Frisboy (odc. 14),
    • Borys (Leśne zuchy) (odc. 21, 25, 28, 30, 38, 42, 47-48, 50, 59, 65, 82, 84, 88, 98, 108),
    • Deltron (odc. 26),
    • Głos z gry (odc. 27),
    • Carl (Towarzystwo naukowe) (odc. 79),
    • Narrator (odc. 100-101)
    • Karciarz (odc. 103)
    • gwary (odc. 92, 95-99, 102-105)
  • Damian Kulec
    • Jason (Leśne zuchy) (odc. 15, 17, 21, 25, 28, 30, 38, 48, 59, 65, 72, 83-84, 98),
    • David z zespołu Kolektyw brzegów pizzy (odc. 18),
    • Burl (odc. 35),
    • Carl (Towarzystwo naukowe) (odc. 49),
    • Danny (odc. 55, 68),
    • Erik w programie „Szaleństwa sobotniej nocy” (odc. 59, 102),
    • Powiernik sekretów (odc. 67),
    • Tchórz Ślizg (odc. 71, 100-101),
    • Keun Sup / Smug (odc. 80-81, 100-101, 124, 130),
    • Todd (10 Zawodników) (odc. 84, 109),
    • PB (odc. 86),
    • Chłopiec (odc. 88),
    • Spiker (odc. 99),
    • Aaron (odc. 113),
    • Jeremy (odc. S04)
  • Julita Kożuszek-Borsuk
    • Eliza (Herbacjusze) (odc. 17, 28, 41, 49, 61, 67, 96, 103),
    • Cheyenne (odc. 75)
  • Bartosz Bednarski
    • George (Herbacjusze) (odc. 17, 28, 49, 61, 67, 103, 106),
    • Raj (Strażnicy Wiciokrzewów) (odc. 32, 43, 51-52, 58, 80-81, 122, 127, 132),,
    • Chłopiec (Dzieciak na drzewie) (odc. 82),
    • Chłopiec #2 (odc. 82),
    • Gibson (odc. 92, 121),
    • Chłopiec (odc. 93-94),
    • Carter Brown (odc. 111),
    • gwary (odc. 11-20, 31-40, 80-91, 93-94)
  • Magdalena KaczmarekManey (Konisie) (odc. 20)
  • Karol JankiewiczToman (odc. 21, 61, 68, 78, 82, 88, 91, 124)
  • Mariusz Chałat
    • Bobby (odc. 21, 25, 35, 38, 40, 42-43, 46-47, 49, 56, 59-60, 65-67, 69-70, 73, 76, 78, 82-83, 87, 93-94, 98, 100-101, 103-104, 106-107, 109, 113, 130),
    • Neil Pokoly, tata Kelsey (odc. 22, 31, 39, 71),
    • Carl (odc. 23)
  • Dariusz BłażejewskiNeil Pokoly, tata Kelsey (odc. 110),
  • Mateusz Ceran
    • Aaron (odc. 21, 61),
    • gwary (odc. 21-30)
  • Dominika Sell-Kukułka
    • Dziewczynka (odc. 21),
    • Faraday (Towarzystwo naukowe) (odc. 23),
    • Kat (odc. 30),
    • gwary (odc. 21-30)
  • Joanna Sokołowska
    • Helen (odc. 23),
    • Amina (odc. 47),
    • gwary (odc. 41-50)
  • Alicja PietruszkaWren (Towarzystwo naukowe) (odc. 23)
  • Marcin StecMaiteya (odc. 24)
  • Lena SchimscheinerAbby (odc. 24)
  • Michał PrzybyszPocisk (10 Zawodników) (odc. 28, 80-84, 87, 93-94, 109, 111-112)
  • Maciej Kosmala
    • Paintballowy Benny (Gracze z tęczowej alei) (odc. 29),
    • Orlikon (odc. 29)
  • Karolina Gibowska
    • Baronica (odc. 29),
    • gwary (odc. 21-30)
  • Sebastian Perdek
    • Shawn (Strażnicy Wiciokrzewów) (odc. 32, 43, 51-52, 58, 80-81, 122, 127, 132),
    • Cel (odc. 80-81)
  • Marta Czarkowska
    • Alexis (odc. 33, 47, 53, 60, 92, 110, S03, 121),
    • Królowa kanałów (odc. 43, 47),
    • Faraday (Towarzystwo naukowe) (odc. 49, 79, 100-101, 132),
    • gwary (odc. 31-50)
  • Łukasz StrzałkaRichard (odc. 37)
  • Katarzyna FaszczewskaWren (Towarzystwo naukowe) (odc. 49, 77, 79, 83, 90, 103, 110)
  • Mateusz Kwiecień
    • Kapłan (odc. 50),
    • gwary (odc. 41-50)
  • Krzysztof Szczepaniak
    • Król Xavier (odc. 51-52, 75, 80-81, 96, 101, 131),
    • Angel (odc. 57),
    • Pszczoła (odc. 83),
    • Paintballowy Benny (Gracze z tęczowej alei) (odc. 88, 120, 129)
  • Jadwiga Gryn
    • Maya (odc. 51-52, 58, 75, 80-81, 96, 101),
    • Mortimor (odc. 53-54, 56-57, 59, 62-63, 65, 74, 77-78, 80-83, 89-91, 93-94, 99, 108, 110, S09),
    • Sprzedawczyni (odc. 51-52),
    • Kwiat Wiśni (odc. 51-52),
    • Dziewczynka z wysypką (odc. 57),
    • Syrena (odc. 77),
    • Melissa (Konisie) (odc. 84)
  • Maksymilian Michasiów
    • Dzieciak (odc. 51-52),
    • Nathan (odc. 57),
    • Dzieciak (odc. 58),
    • Zatch (Dzieciaki Ninja) (odc. 78, 106),
    • Mały Chris (odc. 100, S07),
    • Haru w filmie „Haru – król lasu” (odc. 106),
    • Kapłan (odc. 107-108),
    • Cardboard Kid (odc. 111),
    • Dzieciak (odc. 113),
    • Wolfgang (odc. 122),
    • Tien (odc. 125),
    • Gary (odc. 139),
    • Tony Mozafari (odc. 132),
    • gwary (odc. 100-101, 106-113)
  • Wojciech Urbański
    • Rycerz Żołądź (odc. 51-52),
    • Zatch (Dzieciaki Ninja) (odc. 56),
    • Rycerz Żołądź (odc. 58),
    • Marynarz (odc. 61),
    • Zabawka (odc. 73),
    • Kniejogrom (odc. 74),
    • Strażnicy (odc. 75),
    • Harold (odc. 78),
    • Rycerz Żołądź (odc. 80-81),
    • Hubert (odc. 80-81),
    • Troll Roger (odc. 82, 91, 97),
    • Sznurek (odc. 86),
    • Angel (odc. 91),
    • Potwór (odc. 92),
    • Potwór (odc. 93-94),
    • Paintballowy Mike (Gracze z tęczowej alei) (odc. 98, S04),
    • Rycerz Żołądź (odc. 96),
    • Rycerz Żołądź (odc. 100-101),
    • Gra (odc. S08),
    • gwary (odc. 92, 95-99, 102-105)
  • Wojciech Paszkowski
    • Klient (odc. 53),
    • Komentator (odc. 60),
    • Narrator (odc. 69-70),
    • Doktor Dobomlet (odc. 100-101, 106)
  • Anna Gajewska
    • Shannon (odc. 54),
    • Dziewczynka na hulajnodze (odc. 55),
    • Kimberly „Kimmy” Williams (odc. 56, 69-70, 80-81),
    • Kwiat Wiśni (odc. 58),
    • Paula Mercer (odc. 59),
    • Kitherine „Kit” (odc. 65-66, 68, 72, 91, 93-94, 97-98, 100, 113, S04, S09),
    • Piper (odc. 71),
    • Królowa pszczół (odc. 83),
    • Eliza (Herbacjusze) (odc. 109, 130, 132),
    • Zakręcona Wiewiórka (odc. S10)
  • Kamil Pruban
    • Harold (odc. 55, 120),
    • Bryson Williams (odc. 56, 69-70, 80-81, 95, 124, 128),
    • Tata Kit (odc. 68),
    • Nocnikowa Panda (odc. 86),
    • Nate Moger III (odc. 88),
    • Rob (odc. 93-94),
    • Pocisk (10 Zawodników) (odc. 132)
  • Jakub Wieczorek
    • Darnell Williams (odc. 56, 69-70, 80-81, 95),
    • Spikey Spectre (odc. 64),
    • Potwór czekoladowiec (odc. 80-81)
  • Antoni ScardinaMały Chris (odc. 57)
  • Miriam AleksandrowiczJojo Williams, babcia Craiga (odc. 69-70, 102, 112, 128)
  • Szymon Kuśmider
    • Earl Williams, dziadek Craiga (odc. 69-70, 80-81, 95, 102, 112, 128),
    • Doktor Dobomlet (odc. 71),
    • Czytuś (odc. 86),
    • Klient (odc. 93-94)
  • Joanna Węgrzynowska-Cybińska
    • Aggie / Kościołamaczka (odc. 80-81, 101, 127, 130),
    • Paula Mercer (odc. 85, 107),
    • Mama Angela (odc. 91)
  • Magdalena Górska
    • Dziewczynka #1 (odc. 82),
    • Kobieta #2 (odc. 93-94),
    • gwary (odc. 80-91, 93-94)
  • Bartosz Martyna
    • Chłopiec #1 (odc. 82),
    • Tata Kit (odc. 93-94),
    • Jeremy (odc. 124),
    • gwary (odc. 80-91, 93-94)
  • Katarzyna MogielnickaGuziczka (odc. 86)
  • Artur Kaczmarski
    • Brad (odc. 92),
    • Prezenter (odc. 99)
  • Paweł SzymańskiNatthew / Astronauta (odc. 93-94)
  • Borys WicińskiJake (odc. 93-94)
  • Joanna Derengowska
    • Marie (odc. 103),
    • gwary (odc. 92, 95-99, 102-105)
  • Mateusz Narloch
    • Strażnik (odc. 100-101),
    • Wiciokrzew w filmie „Haru – król lasu”' (odc. 106),
    • Jeremy (odc. 108),
    • Chory dzieciak (odc. 109),
    • Prezenter (odc. 110),
    • Dilard (odc. 122),
    • Rick (odc. 125),
    • gwary (odc. 100-101, 106-113)
  • Sebastian MachalskiKeef (odc. 107)
  • Marta Markowicz-DziarkowskaSun Chun (odc. 108)
  • Tomasz Olejnikgwary (odc. 1-10)
  • Aleksander Sosińskigwary (odc. 21-30)
  • Iwona Milerskagwary (odc. 21-30)
  • Krzysztof Roguckigwary (odc. 41-50)

i inni

Wykonanie piosenek:

Lektor: Łukasz Talik

Spis odcinków

Premiera №1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
ODCINEK PILOTAŻOWY
P01 P01 Craig of the Creek
SERIA PIERWSZA
15.10.2018 001 001 Berek You’re It
15.10.2018 002 002 Swędzące odkrycie Itch to Explore
16.10.2018 003 003 Jessica nad Potokiem Jessica Goes to the Creek
18.10.2018 004 004 Od nadmiaru głowa boli Too Many Treasures
17.10.2018 005 005 Ostatni tom The Final Book
19.10.2018 006 006 Dzikonessa Wildernessa
23.10.2018 007 007 Odświętny strój Sunday Clothes
22.10.2018 008 008 Ucieczka z obiadu rodzinnego Escape from Family Dinner
25.10.2018 009 009 Ogrodowy potwór Monster in the Garden
24.10.2018 010 010 Klątwa The Curse
31.10.2018 011 011 Kartonowa przyszłość The Future Is Cardboard
26.10.2018 012 012 Pies wyrocznia Dog Decider
29.10.2018 013 013 Uwolnij bestię Bring Out Your Beast
30.10.2018 014 014 Przygoda w kanałach Lost in the Sewer
01.11.2018 015 015 Rój The Brood
07.11.2018 016 016 Przepust Under the Overpass
02.11.2018 017 017 Zaproszenie The Invitation
08.11.2018 018 018 Sępie Gniazdo Vulture’s Nest
05.11.2018 019 019 Misja Kelsey Kelsey Quest
06.11.2018 020 020 J-Patataj JPony
22.07.2019 021 021 As kwadratów Ace of Squares
23.07.2019 022 022 Ostatni dzieciak nad Potokiem The Last Kid in the Creek
24.07.2019 023 023 Wrota do Helen Doorway to Helen
25.07.2019 024 024 Wspinaczka The Climb
26.07.2019 025 025 Wielki Szczypak Big Pinchy
29.07.2019 026 026 Chłopak z przyszłości The Kid from 3030
30.07.2019 027 027 Megagrzmoty Power Punchers
31.07.2019 028 028 Wyścig nad Potokiem Creek Cart Racers
01.08.2019 029 029 Tajny Klub Książki Secret Book Club
02.08.2019 030 030 Kosmiczny J.P. Jextra Perrestrial
02.08.2019 031 031 Misja na wynos The Takeout Mission
05.08.2019 032 032 Na tropie Jessiki Jessica’s Trail
05.08.2019 033 033 Obiad nad Potokiem Dinner at the Creek
06.08.2019 034 034 Miasto robali Bug City
06.08.2019 035 035 Skrót The Shortcut
07.08.2019 036 036 Gorączka złota The Great Fossil Rush
07.08.2019 037 037 Zaklepane Dibs Court
08.08.2019 038 038 Wykopaliska Deep Creek Salvage
08.08.2019 039 039 Samotna misja Alone Quest
SERIA DRUGA
09.08.2019 040 040 Wspomnienia o Bobbym Memories of Bobby
09.12.2019 041 041 Jacob znad Potoku Jacob of the Creek
10.12.2019 042 042 Zniknięcie Strażniczki Czasu The Mystery of the Timekeeper
11.12.2019 043 043 Powrót Strażników Wiciokrzewów Return of the Honeysuckle Rangers
12.12.2019 044 044 Twierdza Williams Fort Williams
13.12.2019 045 045 Starsza Kelsey Kelsey the Elder
16.12.2019 046 046 Konkurs kwasimordkowy Sour Candy Trials
17.12.2019 047 047 Potokowy samorząd Council of the Creek
18.12.2019 048 048 Lśniąca Kadetka Sparkle Cadet
19.12.2019 049 049 Śmierdząca bomba Stink Bomb
20.12.2019 050 050 Letnie życzenie Summer Wish
20.04.2020 051 051 Po drugiej stronie The Other Side
052 052
21.04.2020 053 053 Odwrócenie ról Turning the Tables
22.04.2020 054 054 Obozowa uciekinierka Camper On The Run
23.04.2020 055 055 Pisarka Kelsey Kelsey the Author
24.04.2020 056 056 Kuzyn nad Potokiem Cousin Of The Creek
27.04.2020 057 057 Przedszkole nad Potokiem Creek Daycare
28.04.2020 058 058 Szmuglerzy słodyczy Sugar Smugglers
29.04.2020 059 059 JP urządza nocowankę Sleepover at JP's
30.04.2020 060 060 Metamorfoza Craiga Evolution of Craig
28.12.2020 061 062 Bal u Herbacjuszy Tea Timers' Ball
28.12.2020 062 063 Kartonowa tożsamość The Cardboard Identity
29.12.2020 063 064 Starożytni znad Potoku Ancients of the Creek
29.12.2020 064 065 Nawiedzony domek dla lalek The Haunted Dollhouse
30.12.2020 065 066 Mortimor na ratunek Mortimor to the Rescue
01.01.2021 066 067 Krytyczna sytuacja w Jaskini Starszyzny Crisis at Elder Rock
30.12.2020 067 068 Sekret w butelce Secret in a Bottle
01.01.2021 068 069 Dzień handlowy Trading Day
31.12.2020 069 070 Craig i stolik dziecięcy Craig and the Kids Table
070 071
04.01.2021 071 072 Kelsey godna Kelsey the Worthy
04.01.2021 072 073 Koniec już blisko The End Was Here
05.01.2021 073 074 Program pod psem Children of the Dog
05.01.2021 074 076 Złapać tchórza Ferret Quest
06.01.2021 075 077 Historia Poncho Into the Overpast
06.01.2021 076 078 Kapsuła czasu The Time Capsule
07.01.2021 077 079 Za Bystrym nurtem Beyond the Rapids
07.01.2021 078 080 Kaktus The Jinxening
08.01.2021 079 081 Klucz do Potoku In the Key of the Creek
SERIA TRZECIA
12.07.2021 080 082 Po drugiej stronie: Turniej The Other Side: The Tournament
081 083
13.07.2021 082 084 Podłoga to lawa! The Ground is Lava!
13.07.2021 083 085 Potokowy samorząd: Operacja „Pszczelarz” Council of the Creek: Operation Hive-Mind
14.07.2021 084 086 Złodzieje rowerów The Bike Thief
14.07.2021 085 087 Craig znad oceanu Craig of the Beach
15.07.2021 086 088 Królestwo Pluszaków Plush Kingdom
15.07.2021 087 089 Lodowe trio The Ice Pop Trio: Creek Street
16.07.2021 088 090 Mania ołówków łamania Pencil Break Mania
16.07.2021 089 091 Ostatnia gra lata The Last Game of Summer
17.07.2021 090 092 Jesienna antologia Fall Anthology
17.07.2021 091 093 Konkurs podwieczorkowy Afterschool Snackdown
18.07.2021 092 094 Potwór filmowy Creature Feature
11.10.2021 093 095 Cukierek albo Potok Trick or Creek
094 096
18.07.2021 095 097 Król kempingu King of Camping
19.07.2021 096 098 Wzlot i upadek Zielonego Poncho The Rise and Fall of the Green Poncho
12.10.2021 097 099 Po co mi czapka! I Don’t Need a Hat
19.07.2021 098 100 Alternatywna potoczystość Alternate Creekiverse
12.10.2021 099 101 Śnieżny Dzień Snow Day
13.10.2021 100 102 Ferie Winter Break
101 103
14.10.2021 102 104 Na śniegu dobrze, ale w domu najlepiej Snow Place Like Home
14.10.2021 103 105 Potokrzyska Zimowe Winter Creeklympics
15.10.2021 104 106 Ulica Potokowa Welcome to Creek Street
15.10.2021 105 107 Przełamanie lodów Breaking the Ice
18.10.2021 106 108 Fan czy wróg? Fan or Foe
18.10.2021 107 109 Nowa bluza The New Jersey
19.10.2021 108 110 Słonecznik The Sunflower
19.10.2021 109 111 Świat Craiga Craig World
20.10.2021 110 112 Zamieniacz ciał Body Swap
20.10.2021 111 113 Sobowtór Copycat Carter
21.10.2021 112 114 Brat budowniczy Brother Builder
21.10.2021 113 115 Jessica stażystka Jessica the Intern
12.02.2022 114 116 Wojna o flagi:
Część 1: Słodycze
Capture the Flag:
Part 1: The Candy
12.02.2022 115 117 Wojna o flagi:
Część 2: Król
Capture the Flag:
Part 2: The King
12.02.2022 116 118 Wojna o flagi:
Część 3: Legend
Capture the Flag:
Part 3: The Legend
12.02.2022 117 119 Wojna o flagi:
Część 4: Plan
Capture the Flag:
Part 4: The Plan
12.02.2022 118 120 Wojna o flagi:
Część 5: Gra
Capture the Flag:
Part 5: The Game
119 121
SERIA CZWARTA
05.08.2022 120 131 Legenda biblioteczna The Legend of the Library
06.08.2022 121 133 Uwięzieni na mrozie Locked Out Cold
01.08.2022 122 122 Za przepustem Beyond the Overpass
01.08.2022 123 123 Toń lub płyń Sink or Swim Team
02.08.2022 124 125 Ksywka The Quick Name
02.08.2022 125 124 Konkurs kulinarny The Chef’s Challenge
03.08.2022 126 126 Lśniąca metoda The Sparkle Solution
03.08.2022 127 127 Lepsza niż ty Better Than You
04.08.2022 128 128 Dream team The Dream Team
04.08.2022 129 129 Ogień i Lód Fire & Ice
05.08.2022 130 130 Trudne wybory Dodgy Decisions
07.08.2022 131 134 Do źródeł wiedzy In Search of Lore
07.08.2022 132 135 Potokowy konkurs talentów Creek Talent Extravaganza
133 Dzień na opak Opposite Day
134 Pudełko na rocznicę The Anniversary Box
135 Przygoda w BoboKasynie Adventures in Baby Casino
136 Hyde i Zeke Hyde & Zeke
137 Porwanie babci Grandma Smugglers
138 Biuro rzeczy znalezionych Lost & Found
06.08.2022 139 132 ChronoMech Chrono Moss
The Champion’s Hike
Bored Games
Scoutguest
My Stare Lady
Silver Fist Returns
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
28.12.2020 (YT) S01 061 Rodzina Williamsów: Piosenka czołówkowa The Williams Family Opening Theme Song
04.01.2021 (YT) S02 Jak stworzyć mapę Potoku How To Map The Creek
11.01.2021 (YT) S03 Craig z samochodu Craig of the Car
18.01.2021 (YT) S04 Potokowa wyliczanka Creek Kids Rap
25.01.2021 (YT) S05 Jak Ci minął dzień? How Was Your Day?
20.12.2020 (YT) S06 075 Jessica i Mały Wujcio The Jessica and Small Uncle Show
20.12.2020 (YT) S07 Operacja: Jessica Operation: Jessica
20.12.2020 (YT) S08 Megagrzmoty Power Punchers
20.12.2020 (YT) S09 Handel siekaczami Incisor Traiding
20.12.2020 (YT) S10 Jessica i kaska Jessica in Payup!

Linki zewnętrzne