Nicktoons: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 285: | Linia 285: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.01.2025 | | 20.01.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | |||
| ''[[Chomiki z Chomiboru]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 05.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|056 | |||
| ''[[Super Chruper Króliki]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 30.06.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 22:13, 6 cze 2025
Nicktoons
| |
|---|---|
| Start emisji | 15 lutego 2018 |
Nicktoons – polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska.
Kanał wystartował 15 lutego 2018 roku, zastępując dotychczas nadającą w jego miejsce stację Nickelodeon HD.
Programy
Linki zewnętrzne
- Nicktoons w polskiej Wikipedii
