Awatar: Legenda Aanga

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender

Awatar Legenda Aanga.jpg
Gatunek animowany, fantasy, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska, Nicktoons
Platforma streamingowa Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Player.pl
Dystrybutor DVD Imperial CinePix
Lata produkcji 2005-2008
Data premiery dubbingu 10 lipca 2008
Wyemitowane
serie
3 z 3
Wyemitowane odcinki 61 z 61

Awatar: Legenda Aanga (ang. Avatar: The Last Airbender lub Avatar: Legend of Aang lub Avatar: War of The Elements, 2005-2008) – amerykański serial animowany stworzony przez Bryana Konietzko i Michaela Dante DiMartino i wyprodukowany przez Nicktoons Studios w Burbank w Kalifornii.

61-odcinkowy serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 10 lipca 2008 roku.

Fabuła

Naród Ognia próbuje przejąć panowanie nad światem. Opór stawiają mu pozostałe ziemskie nacje: Plemiona Wody, Królestwo Ziemi oraz Nomadowie Powietrza. W każdej z tych grup żyją magowie, posiadający władzę nad jednym z czterech żywiołów. Jednak świat może uratować tylko Awatar – jedyny mag, który panuje nad wszystkimi żywiołami. Jest nim dwunastoletni Aang, który musi się zmierzyć z licznymi przeszkodami.

Źródło: Teleman

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska − Studio START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Paweł Galia
Dialogi polskie: Anna Niedźwiecka
Dźwięk i montaż: Jerzy Wierciński
Kierownictwo produkcji: Dorota Nyczek
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska, Katarzyna Dryńska (odc. 41-61)
Wystąpili:

  • Wit Apostolakis-GluzińskiAang
  • Joanna Pach
    • Katara,
    • Dziewczynka (odc. 10),
    • Dziewczynka (odc. 16),
    • Lu Ten (odc. 29),
    • Joo Dee (jedna scena w odc. 37),
    • Kobieta (odc. 38),
    • Dziecko (odc. 42),
    • Malowana Pani (odc. 43),
    • Ming (odc. 50),
    • Aktorka grająca Katarę (odc. 57)
  • Jonasz TołopiłoSokka (odc. 1-26, 28-35, 37-40)
  • Filip Kowalczyk
    • Sokka (odc. 41-61),
    • Aktor grający Sokkę (odc. 57)
  • Leszek Zduń
    • Książę Zuko,
    • Aktor grający księcia Zuko (odc. 57)
  • Monika Pikuła
    • Księżniczka Azula,
    • Dziewczyna (odc. 14),
    • June (odc. 15),
    • Staruszka (odc. 27),
    • Aktorka grająca Azulę (odc. 57)

W pozostałych rolach:

  • Mieczysław Morański
    • Iroh,
    • Strażnik więzienny #1 (odc. 54-55),
    • Aktor grający Iroh (odc. 57)
  • Elżbieta Kijowska
    • Kana, babcia Sokki i Katary (odc. 1-2),
    • Przywódczyni Zhangów (odc. 11),
    • Sprzedawczyni arbuzów (odc. 12),
    • Żona rybaka (odc. 12),
    • Kobieta z wioski (odc. 14)
  • Dariusz Kowalski
    • Żołnierz Narodu Ognia (odc. 2-3),
    • Portrecista (odc. 4),
    • Dowódca straży (odc. 5)
  • Mirosław ZbrojewiczAdmirał Zhao
  • Andrzej Tomecki
    • Gyatso (odc. 4, 12, 46),
    • Oyaji (odc. 4, 25),
    • Stary strażnik (odc. 5),
    • Fung (odc. 31-32, 44),
    • Minister Wojny Qin (odc. 33, 51),
    • Pao (odc. 34),
    • Kenji (odc. 35),
    • Nauczyciel muzyki (odc. 42)
    • Strażnik Poon (odc. 51)
  • Zuzanna Galia
    • Suki (odc. 4, 32),
    • Song (odc. 22),
    • Mai (odc. 23, 28, 33, 36, 39-42, 45, 49, 55, 61; sekwencja „W poprzednich odcinkach” − odc. 48),
    • Kobieta (odc. 24),
    • Księżniczka Yue (odc. 24, 41, 48),
    • Żądełko (odc. 32-33, 37),
    • Katara (jedna kwestia w odc. 40),
    • Aktorka grająca Yue (odc. 57),
    • Kyoshi (odc. 59),
    • Służka (odc. 60)
  • Jarosław Domin
    • Bumi (odc. 5, 23, 59),
    • Kapitan straży więzienia (odc. 6),
    • Strażnik wioski Ba Sing Se (odc. 7),
    • Pirat Oh (odc. 9),
    • Starzec (odc. 21),
    • Sędzia (odc. 25),
    • Mistrz Yu (odc. 26),
    • Than (odc. 32),
    • Sprzedawca herbaty (odc. 33),
    • Strażnik (odc. 33),
    • Żołnierz #2 (odc. 33),
    • Gość #2 (odc. 34),
    • Klient (odc. 34),
    • Sprzedawca w sklepie zoologicznym (odc. 34),
    • Strażnik (odc. 35),
    • Aktor grający Bumiego (odc. 57)
  • Beniamin Lewandowski
    • Młody Bumi (odc. 5),
    • Piącha (odc. 10),
    • Młody Gyatso (odc. 46)
  • Paweł Galia
    • Sprzedawca kapusty (odc. 5, 9, 32, 35),
    • Więzień (odc. 6),
    • Żołnierz Narodu Ognia (odc. 7),
    • Piraci (odc. 9),
    • Żołnierz Narodu Ognia #2 (odc. 10),
    • Uchodźca z Gan Jin (jedna kwestia w odc. 11),
    • Aktor (odc. 16),
    • Głosy z tłumu (odc. 16),
    • Sprzedawca płonących płatków ognia (odc. 16),
    • Strażnik (odc. 16),
    • Duch małpy (odc. 20),
    • Staruszek (odc. 23),
    • Staruszek (odc. 25),
    • Bumi (sekwencja „W poprzednich odcinkach” − odc. 26),
    • Żołnierz #1 (odc. 33),
    • Bramkarz (odc. 35),
    • Sprzedawca koszy (odc. 35),
    • Strażnik więzienny (odc. 38),
    • Żołnierz (odc. 38),
    • Porwany żołnierz (odc. 40),
    • Chłopak #3 (odc. 45),
    • Strażnik #1 (odc. 45),
    • Roko (jedna kwestia w odc. 46),
    • Guru Pathik (odc. 49),
    • Sługa #3 (odc. 49),
    • Generał (odc. 50),
    • Wojownik (odc. 50),
    • Pilot (odc. 51),
    • Ochroniarz naczelnika (odc. 55),
    • Żołnierz Narodu Ognia (odc. 59)
  • Jolanta Zykun
    • Matka Haru (odc. 6),
    • Ciotka Wu (odc. 14-15),
    • Dziewczyna (odc. 14)
  • Artur Pontek
    • Haru (odc. 6, 50-51),
    • Hahn (odc. 19-20),
    • Młody Roko (odc. 46),
    • Sługa #2 (odc. 49),
    • Teo (odc. 50),
    • Aktor grający Jeta (odc. 57),
    • Jeong Jeong (odc. 59),
    • Quin Li (odc. 60)
  • Adam Bauman
    • Long Feng,
    • Naczelnik więzienia (odc. 6),
    • Kapitan straży wioski Ba Sing Se (odc. 7),
    • Profesor Zei (odc. 30),
    • Zhao (odc. 30),
    • Sąsiad (odc. 35),
    • Robotnik (odc. 39),
    • Żołnierz (odc. 41),
    • Facet (odc. 42),
    • Strażnik (odc. 42),
    • Piandao (odc. 44, 59)
  • Włodzimierz Bednarski
    • Tyro, ojciec Haru (odc. 6, 50-51),
    • Rybak (odc. 12),
    • Sozin (odc. 46),
    • Appa (odc. 49),
    • Chit Sang (odc. 54-55)
  • Paweł Szczesny
    • Strażnik więzienia (odc. 6),
    • Mieszkaniec wioski Ba Sing Se (odc. 7-8),
    • Sternik (odc. 8)
  • Zbigniew Konopka
    • Poborca podatków (odc. 6),
    • Żołnierz admirała Zhao (odc. 8),
    • Knypek (odc. 10),
    • Żołnierz (odc. 13),
    • Hakoda (odc. 15, 39, 41, 50-51, 55-56, 60-61),
    • Kapitan straży (odc. 16),
    • Bajarz (odc. 17),
    • Ozai (odc. 20),
    • Kapitan (odc. 21),
    • Yung (odc. 23),
    • Więzień #3 (odc. 25),
    • Xin Fu (odc. 26, 31, 39),
    • Pułkownik Mongke (odc. 31),
    • Generał Mung (odc. 42),
    • Wielki Zły Hipopotam (odc. 50),
    • Lwiożółw (odc. 59)
  • Andrzej Gawroński
    • Starzec (odc. 7),
    • Napadnięty starzec (odc. 10),
    • Ojciec Teo − mechanik (odc. 17),
    • Treser w cyrku (odc. 36)
  • Mikołaj Müller
    • Kapitan straży świątynnej (odc. 8),
    • Kapitan piratów (odc. 9),
    • Żołnierz Narodu Ognia #1 (odc. 10),
    • Ozai (odc. 27),
    • Knypek (odc. 41),
    • Fat (odc. 44)
  • Jerzy MolgaShyu (odc. 8)
  • Stanisław Brudny
    • Roko,
    • Przewodnik (odc. 11),
    • Generał ognia #2 (odc. 12),
    • Kei Lo (odc. 23),
    • Huu (odc. 24),
    • Sha-Mo (odc. 31)
  • Janusz ZaduraJet (odc. 10)
  • Kajetan Lewandowski
    • Żądełko (odc. 10),
    • Chan (odc. 45)
  • Dariusz Błażejewski
    • Uchodźca z Gan Jin (odc. 11),
    • Skryba (odc. 13),
    • Strażnik #2 (odc. 13),
    • Człowiek Gowa (odc. 27)
  • Miłogost Reczek
    • Przywódca Gan Jinów (odc. 11),
    • Pasang (odc. 12),
    • Ozai (odc. 12),
    • Pułkownik Shinu (odc. 13)
  • Jan Kulczycki
    • Porucznik Jee (odc. 12-13),
    • Mistrz wojowników słońca (odc. 53)
  • Andrzej Chudy
    • Tashi (odc. 12),
    • Bato (odc. 15, 41),
    • Arnook (odc. 18-20),
    • Więzień #1 (odc. 25),
    • Huu (sekwencja „W poprzednich odcinkach” − odc. 26),
    • Głaz (odc. 26, 50),
    • Wan Shi Tong (odc. 30),
    • Człowiek z Narodu Wody (odc. 41),
    • Strażnik Narodu Ognia (odc. 43),
    • Strażnik Poon (odc. 44, 50),
    • Dorosły Sozin (odc. 46),
    • Generał (odc. 51),
    • Strażnik więzienia (odc. 54)
  • Mirosław Wieprzewski
    • Generał ognia #1 (odc. 12),
    • Strażnik #1 (odc. 13),
    • Facet z wioski (odc. 14),
    • Starzec z wioski (odc. 14),
    • Azulon (odc. 27),
    • Staruszek (odc. 27),
    • Generał Sung (odc. 33),
    • Gość #1 (odc. 34),
    • Pao (odc. 34),
    • Bandyta (odc. 35),
    • Guru Pathik (odc. 36, 39-40),
    • Dock / Xu / Bushi (odc. 43),
    • Staruszek Ding (odc. 48),
    • Momo (odc. 49),
    • Ojciec Teo − mechanik (odc. 50-51),
    • Hem Ghao (odc. 53),
    • Mistrz Pakku (odc. 59),
    • Żołnierz (odc. 60)
  • Robert Tondera
    • Strażnik (odc. 13),
    • Facet w czerwonych butach (odc. 14),
    • Facet z wioski (odc. 14),
    • Portier (odc. 14),
    • Posłaniec (odc. 15),
    • Sprzedawca masek (odc. 16),
    • Sztukmistrz (odc. 16),
    • Minister Wojny Qin (odc. 17),
    • Kapitan piratów (odc. 18),
    • Generał (odc. 27),
    • Żołnierz Gowa (odc. 27)
  • Mirosława KrajewskaZielarka (odc. 13, 15)
  • Beata WyrąbkiewiczMeng (odc. 14)
  • Katarzyna Skolimowska
    • Matka mniszka (odc. 15),
    • Jagoda (odc. 18),
    • Bileterka (odc. 32)
  • Jarosław Boberek
    • Jeong Jeong (odc. 16),
    • Koh (odc. 20),
    • You Rha (odc. 56),
    • Aktor grający Toph (odc. 57),
    • Generał Shinu (odc. 58),
    • Kuruk (odc. 59),
    • Agent Dai Li (odc. 60)
  • Ryszard Olesiński
    • Chey (odc. 16),
    • Pirat Oh (odc. 18)
  • Jakub MolędaTeo (odc. 17)
  • Joanna JabłczyńskaKsiężniczka Yue (odc. 18-20)
  • Ryszard Nawrocki
    • Mistrz Pakku (odc. 18-21),
    • Właściciel cyrku (odc. 23),
    • Facet z mieczami (odc. 24)
  • Janusz WituchKapitan Li (odc. 18)
  • Paweł Iwanicki
    • Fong (odc. 21),
    • Tho (odc. 24, 50),
    • Młody Sozin (odc. 46),
    • Komendant straży (odc. 47),
    • Wieśniak (odc. 48),
    • Sługa #1 (odc. 49)
  • Wojciech Chorąży
    • Herbaciarz (odc. 21),
    • Żołnierz (odc. 21),
    • Żołnierz Narodu Ognia (odc. 22),
    • Rebeliant #1 (odc. 23),
    • Strażnik #1 (odc. 23),
    • Żołnierz (odc. 33),
    • Ochroniarz (odc. 34),
    • Chłop (odc. 36),
    • Handlarz #1 (odc. 36),
    • Handlarz #2 (odc. 36),
    • Strażnik (odc. 37, 40),
    • Strażnik więzienny (sekwencja „W poprzednich odcinkach” − odc. 39),
    • Pato (odc. 39),
    • Strażnik więzienny #2 (odc. 54-55)
  • Elżbieta Piwek
    • Lo (odc. 21-22),
    • Li (odc. 21-22),
    • Bileterka (odc. 33),
    • Babcia (odc. 35)
  • Aleksander MikołajczakChong (odc. 22)
  • Cezary Kwieciński
    • Moku (odc. 22),
    • Rebeliant #2 (odc. 23),
    • Strażnik #2 (odc. 23),
    • Due (odc. 24, 50),
    • Krupier (odc. 47)
  • Ewa Serwa
    • Matka Song (odc. 22),
    • Matka Mai (odc. 23),
    • Pani Kwan (odc. 42),
    • Strażniczka Narodu Ognia (odc. 43),
    • Ta Min (odc. 46),
    • Wieśniaczka (odc. 48),
    • Żołnierz #2 (odc. 50)
  • Monika Andrzejewska
    • Lily (odc. 22),
    • Ty Lee (odc. 23, 27-28, 33, 36, 39-40),
    • Dziewczyna #2 (odc. 35),
    • Jin (odc. 35),
    • Syn (odc. 36),
    • Wojowniczka (odc. 36)
  • Mariusz Leszczyński
    • Pułkownik Mongke (odc. 25),
    • Więzień #2 (odc. 25),
    • Hipopotam (odc. 26)
  • Marek Bocianiak
    • Mężczyzna (odc. 25),
    • Ojciec Toph (odc. 26),
    • Mężczyzna (odc. 31)
  • Bożena Furczyk
    • Kyoshi (odc. 25),
    • Matka Toph (odc. 26),
    • Ying (odc. 32-33),
    • Dziewczyna #1 (odc. 35),
    • Uczennica haiku (odc. 35)
  • Grzegorz Pawlak
    • Ochroniarz (odc. 25),
    • Lokaj (odc. 26),
    • Gansu − ojciec Lee (odc. 27),
    • Oyaji (sekwencja „W poprzednich odcinkach” − odc. 32),
    • Sprzątacz (odc. 37),
    • Xin Fu (odc. 38)
  • Krzysztof Szczerbiński
    • Wystraszony mężczyzna (odc. 25),
    • Chong (sekwencja „W poprzednich odcinkach” − odc. 26),
    • Strażnik Toph (odc. 26),
    • Człowiek Narodu Ognia (odc. 26)
  • Justyna Bojczuk
    • Toph,
    • Koko (odc. 25)
  • Krzysztof Królak
    • Uczeń Mistrza Yu #1 (odc. 26),
    • Młodzieniec (odc. 31),
    • Jet (odc. 32-33, 37),
    • Ruon-Jian (odc. 45)
  • Adam Pluciński
    • Uczeń Mistrza Yu #2 (odc. 26),
    • Ghashiun (odc. 31-32, 36),
    • Hide (odc. 42),
    • Chłopak #2 (odc. 45)
  • Dominika Sell
    • Sela − matka Lee (odc. 27),
    • Ty Lee (odc. 45, 55, 61),
    • Aktorka grająca Aanga (odc. 57-58)
  • Joanna WęgrzynowskaLee (odc. 27)
  • Katarzyna Kozak
    • Ursa (odc. 27, 38, 60),
    • Kya (odc. 56),
    • June (odc. 59),
    • Yangchen (odc. 59)
  • Tomasz Marzecki
    • Gow (odc. 27),
    • Naczelnik więzienia (odc. 54-55)
  • Ilona Kucińska
    • Joo Dee (odc. 34, 37),
    • Dziewczynka w zoo (odc. 35),
    • Nauczycielka haiku (odc. 35),
    • Opiekunka w klasztorze (odc. 36)
  • Krzysztof Bednarek
    • Student (odc. 34),
    • Chłopak #1 (odc. 45)
  • Wojciech Machnicki
    • Ojciec (odc. 36),
    • Quon (odc. 37),
    • Generał How (odc. 38-40)
  • Waldemar BarwińskiKról Ziemi Ba Sing Se (odc. 38-40)
  • Łukasz Lewandowski
    • Kapitan statku Narodu Ognia (odc. 41),
    • Dyrektor szkoły (odc. 42),
    • Mężczyzna #1 (odc. 43),
    • Strażnik #2 (odc. 45),
    • Dorosły Roko (odc. 46),
    • Mężczyzna (odc. 48),
    • Sprzedawca (odc. 48),
    • Sługa #4 (odc. 49),
    • Huu (odc. 50)
  • Ilona Kuśmierska
    • Lo (odc. 41, 45, 60),
    • Li (odc. 41, 45, 60),
    • Matka You Rha (odc. 56)
  • Mikołaj Klimek
    • Ozai (odc. 41-42, 45, 49, 51, 58-61),
    • Mężczyzna #3 (odc. 43),
    • Sługa mistrza Piandao (odc. 44),
    • Starszy (odc. 46),
    • Klient (odc. 48),
    • Strażnik więzienny #3 (odc. 54-55),
    • Aktor grający Ozaia (odc. 57)
  • Kacper CybińskiShoji (odc. 42)
  • Magda KusaOn Ji (odc. 42)
  • Włodzimierz PressMężczyzna #2 (odc. 43)
  • Elżbieta GaertnerHama (odc. 48)
  • Anna WiśniewskaSuki (odc. 54-61)
  • Brygida TurowskaStrażniczka więzienna (odc. 54-55)

i inni

Wykonanie piosenek:

Lektor:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
KSIĘGA PIERWSZA – WODA
10.07.2008 01 Chłopiec w górze lodowej The Boy in the Iceberg
10.07.2008 02 Powrót Awatara The Avatar Returns
11.07.2008 03 Południowa Świątynia Powietrza The Southern Air Temple
11.07.2008 04 Wojowniczki z Kyoshi The Warriors of Kyoshi
12.07.2008 05 Król Omashu The King of Omashu
12.07.2008 06 Więźniowie Imprisoned
13.07.2008 07 Zimowe przesilenie:
Część 1: Świat duchów
Winter Solstice:
Part 1: The Spirit World
13.07.2008 08 Zimowe przesilenie:
Część 2: Awatar Roko
Winter Solstice:
Part 2: Avatar Roku
14.07.2008 09 Zwój Magii Wody The Waterbending Scroll
15.07.2008 10 Jet Jet
16.07.2008 11 Wielka przepaść The Great Divide
17.07.2008 12 Sztorm The Storm
18.07.2008 13 Błękitny duch The Blue Spirit
21.07.2008 14 Wróżbiarka The Fortuneteller
22.07.2008 15 Bato z Plemienia Wody Bato of the Water Tribe
23.07.2008 16 Dezerter The Deserter
24.07.2008 17 Północna Świątynia Powietrza The Northern Air Temple
25.07.2008 18 Mistrz Magii Wody The Waterbending Master
28.07.2008 19 Oblężenie północy The Siege of the North
29.07.2008 20
KSIĘGA DRUGA – ZIEMIA
07.02.2009 21 Stan Awatara The Avatar State
08.02.2009 22 Jaskinia dwojga kochanków The Cave of Two Lovers
15.02.2009 23 Powrót do Omashu Return to Omashu
22.02.2009 24 Bagno The Swamp
01.03.2009 25 Dzień Awatara Avatar Day
08.03.2009 26 Ślepa Bandytka The Blind Bandit
15.03.2009 27 Samotny Zuko Zuko Alone
22.03.2009 28 Pościg The Chase
29.03.2009 29 Gorzka praca Bitter Work
05.04.2009 30 Biblioteka The Library
12.04.2009 31 Pustynia The Desert
19.04.2009 32 Wężowa grobla The Serpent’s Pass
26.04.2009 33 Wiertło The Drill
03.05.2009 34 Miasto murów i tajemnic City of Walls and Secrets
10.05.2009 35 Opowieści o Ba Sing Se Tales of Ba Sing Se
17.05.2009 36 Przygody Appy Appa’s Lost Days
24.05.2009 37 Jezioro Laogai Lake Laogai
31.05.2009 38 Król Ziemi The Earth King
07.06.2009 39 Guru The Guru
14.06.2009 40 Rozdroża przeznaczenia The Crossroads of Destiny
KSIĘGA TRZECIA – OGIEŃ
15.07.2010 41 Przebudzenie The Awakening
16.07.2010 42 Opaska The Headband
19.07.2010 43 Malowana Pani The Painted Lady
20.07.2010 44 Mistrz Sokki Sokka’s Master
21.07.2010 45 Plaża The Beach
22.07.2010 46 Awatar i władca ognia The Avatar and the Firelord
23.07.2010 47 Uciekinierka The Runaway
26.07.2010 48 Mroczna strona księżyca The Puppetmaster
02.08.2010 49 Koszmary i marzenia Nightmares and Daydreams
04.08.2010 50 Dzień czarnego słońca:
Część 1: Inwazja
The Day of Black Sun:
Part 1: The Invasion
09.08.2010 51 Dzień czarnego słońca:
Część 2: Zaćmienie
The Day of Black Sun:
Part 2: The Eclipse
06.08.2010 52 Zachodnia Świątynia Powietrza The Western Air Temple
29.08.2010 53 Mistrzowie magii ognia The Firebending Masters
29.08.2010 54 Wrząca skała The Boilling Rock
29.08.2010 55
02.09.2010 56 Najeźdźcy z południa The Southern Raiders
03.09.2010 57 Teatr z Żarzącej Wyspy The Ember Island Players
09.09.2010 58 Kometa Sozina:
Część 1: Król Feniks
Sozin’s Comet:
Part 1: The Phoenix King
10.09.2010 59 Kometa Sozina:
Część 2: Starzy mistrzowie
Sozin’s Comet:
Part 2: The Old Masters
05.09.2010 60 Kometa Sozina:
Część 3: Morze ognia
Sozin’s Comet:
Part 3: Into the Inferno
05.09.2010 61 Kometa Sozina:
Część 4: Awatar Aang
Sozin’s Comet:
Part 4: Avatar Aang

Linki zewnętrzne

Nickelodeon
Nicktoons
Seriale animowane Doug (serie I-IV)Pełzaki (1991)Ren i StimpyRocko i jego światPrawdziwe potworyKaBlam!Hej Arnold!Bobry w akcjiKotopiesDzika rodzinkaSpongeBob KanciastoportyRocket PowerSłowami GingerWróżkowie chrzestniKredoniaJimmy Neutron: mały geniuszZ życia nastoletniego robotaDanny PhantomAwatar: Legenda AangaSzanowni Państwo XZagroda według OtisaMighty BPingwiny z MadagaskaruFanboy i Chum ChumPlaneta SheenaTurbo Dudley - psi agentKung Fu Panda: Legenda o niezwykłościKlub Winx (serie V-VII)Legenda KorryRobot i potwórWojownicze żółwie ninjaSanjay i CraigPotwory kontra ObcyPiekaczkiHenio DzióbekŚwiń Koza Banan RobalHarmidomBunsen, ty bestio!Witajcie w WaynePrzygody Niebezpiecznego HenrykaWojownicze Żółwie Ninja: EwolucjaPinky MalinkyWielkodomscyPo prostu KucekGlitch TechKoralowy obóz: Młodzieńcze lato SpongeBobaPełzaki (2020)Patryk Rozgwiazda ShowPocztowa GóraStar Trek: Protogwiazda
TeenNick
Seriale fabularne Czy boisz się ciemności?Drake i JoshSzkolny poradnik przetrwaniaNieidealnaZoey 101iCarlyTrue JacksonBig Time RushVictoria znaczy zwycięstwoTajemnice domu AnubisaMega przygody Bucketa i SkinneraZdaniem Freda!Jak wymiataćMarvin MarvinSam i CatNawiedzeniGrzmotomocniCzarownica EmmaNiebezpieczny HenrykNicky, Ricky, Dicky i DawnMax i Shred100 rzeczy do przeżycia przed liceumBella i BuldogiMake it PopSzkoła CzarownicGame Shakers. Jak wydać gręTalia czaruje w kuchniSzkoła rockaKrólestwo TamtychZagadki rodziny HunterówJestem FrankyDrużyna rycerzyPrzystanek Star FallsMiędzy nami, kuzynamiCzy boisz się ciemności?Young DylanNiebezpieczny OddziałDzieciaki do wynajęciaAstronauciGoldie i starszakiZmiksowana KallySzkolne dramyWojowniczka i trollThat Girl Lay LayKomiksowe Zadymki
Nickelodeon Movies
Filmy animowane Pełzaki w ParyżuDzika rodzinkaRugratsy szalejąKrowy na wypasieRangoPrzygody TintinaSpongeBob na suchym lądzieKraina cudówSpongeBob Film: Na ratunekPsi patrol: FilmHarmidom – FilmWojownicze żółwie ninja: Ewolucja – Film
Filmy fabularne Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeńPajęczyna CharlottyKroniki SpiderwickHotel dla psówOstatni władca wiatruWojownicze żółwie ninjaWojownicze żółwie ninja: Wyjście z cieniaMonster TrucksDora i Miasto Złota
Nick Jr.
Seriale animowane Mały BillDora poznaje światOswaldPrzyjaciele z podwórkaDalej, Diego!Wspaniałe zwierzakiNi Hao Kai LanUmizoomiBąbelkowy świat gupikówWallykazamDora i przyjacieleFresh Beat Band. Kapela detektywówShimmer i ShineBlaze i mega maszynyRycerka NellaSunny PogodnaKuchciwróżkiSantiago z mórzWielkie przygody małego rekinaGrajmy razem!
Seriale fabularne Zamek EurekiŚwiat AllegryŚladem BlueRączusieWszyscy razem, śladem Blue!
Inne
Filmy animowane Albert. Wielkie marzenia małej choinkiHej Arnold! Przygoda w dżungliRocko i jego świat: Kiedyś to byłoNajeźdźca Zim: Żarłoczny Florpus
Filmy fabularne Wesołych świąt – Drake i JoshBestia z WolfsbergaWymiataczWróżkowie chrzestni: Dorośnij TimmyNoc żywego FredaKamienny dotyk RaWyśpiewać marzeniaFred: Obóz obciachuWróżkowie chrzestni: Timmy ratuje świętaNicky SpokoSzwindelPechowcyWróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty‎Poszukiwacze świętego MikołajaAdam i jego klonyPewien zwariowany rejsMów mi wampirRufusLegendy ukrytej świątyniRufus 2: Kocia katastrofaBiblioteka pana LemoncelloTycia GwiazdkaMyślotokDetektyw Xander na tropie
Programy Nickel-ho-ho-ho-deon!Mikołaj ratuje walentynkiPotworny wyścig potworówLip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczneŚmiechobekaNickGwiazdka z gwiazdami