DC Super Hero Girls (serial animowany 2019): Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|dystrybutor kinowy=[[Warner Bros. Poland|Warner Bros. Entertainment Polska]] <small>(pilot)</small> | |dystrybutor kinowy=[[Warner Bros. Poland|Warner Bros. Entertainment Polska]] <small>(pilot)</small> | ||
|lata produkcji= 2018- | |lata produkcji= 2018- | ||
|data premiery=<small>(pilot)</small>: 10 sierpnia [[2018]]<br /><small>(właściwy serial)</small>: 28 września [[2019]] | |data premiery=<small>(pilot)</small>: 10 sierpnia [[2018]]<br /><small>(krótkometrażówki)</small>: 13 września [[2019]]<br /><small>(właściwy serial)</small>: 28 września [[2019]] | ||
|sezony= 0 z 1 | |sezony= 0 z 1 | ||
|odcinki= 0 z | |odcinki= 0 z 22 + S02 z S40 + P1 z P1 | ||
}} | }} | ||
'''DC Super Hero Girls''' (2018) – amerykański serial animowany. | '''DC Super Hero Girls''' (2018) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 49: | Linia 49: | ||
'''W pozostałych rolach''': | '''W pozostałych rolach''': | ||
* [[Andrzej Chudy]] – '''komisarz James Gordon''' <small>(odc. S02)</small> | * [[Andrzej Chudy]] – '''komisarz James Gordon''' <small>(odc. S02)</small> | ||
* [[Klaudiusz Kaufmann]] – '''Shane O'Shaughnessy''' <small>(odc. S03)</small><!-- | |||
* [[]] – '''inspektor sanitarny''' <small>(odc. S03)</small>--> | |||
* [[Monika Szomko]] – '''Leslie Willis / Livewire'''<!-- <small>(odc. S33)</small>--> | * [[Monika Szomko]] – '''Leslie Willis / Livewire'''<!-- <small>(odc. S33)</small>--> | ||
i inni<!-- | i inni<!-- | ||
| Linia 191: | Linia 193: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | | style="background-color: #CCE2FF;"|21 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| '' | |||
| ''#HiJude'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE''' | | colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE''' | ||
| Linia 204: | Linia 211: | ||
| ''#BatCatcher'' | | ''#BatCatcher'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|<!--27.09.2019 (YT)--> | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|S03 | ||
| '' | | ''#ChomikConQueso '' | ||
| ''#HamsterConQueso'' | | ''#HamsterConQueso'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 373: | Linia 380: | ||
| '' | | '' | ||
| ''#Vegecide'' | | ''#Vegecide'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S37 | |||
| '' | |||
| ''#StressTest'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S38 | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S39 | |||
| '' | |||
| '' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S40 | |||
| '' | |||
| '' | |||
|} | |} | ||
{{DC Comics}} | {{DC Comics}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 08:25, 23 wrz 2019
| Tytuł | DC Super Hero Girls |
|---|---|
| Gatunek | animowany, przygodowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Cartoon Network |
| Lata produkcji | 2018- |
| Data premiery dubbingu | (pilot): 10 sierpnia 2018 (krótkometrażówki): 13 września 2019 (właściwy serial): 28 września 2019 |
| Wyemitowane serie |
0 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 0 z 22 + S02 z S40 + P1 z P1 |
DC Super Hero Girls (2018) – amerykański serial animowany.
Polska premiera odcinka pilotażowego miała miejsce 10 sierpnia 2018 roku w kinach, był on emitowany przed filmem Młodzi Tytani: Akcja! Film.
Premiera telewizyjna w Polsce odbędzie się 28 września 2019 roku na antenie Cartoon Network.
Wersja polska
Seria TV
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Dialogi: Monika Malesza
W wersji polskiej udział wzięli:
- Marta Dobecka – Barbara „Babs” Gordon / Batgirl
- Paulina Łaba – Karen Beecher / Bumblebee
- Julia Łukowiak – Kara Danvers / Supergirl
- Marta Markowicz-Dziarkowska – Diana Prince / Wonder Woman
- Anna Terpiłowska – Zee Zatara / Zatanna
- Anna Wodzyńska – Jessica „Jess” Cruz / Green Lantern
W pozostałych rolach:
- Wojciech Paszkowski – pan Chapin (odc. 1)
- Michał Podsiadło – policjant (odc. 1)
i inni
Wykonanie piosenek:
- Katarzyna Owczarz (odc. 2)
Odcinki krótkometrażowe
Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria: Aneta Michalczyk
W wersji polskiej udział wzięli:
- Marta Dobecka – Barbara „Babs” Gordon / Batgirl
- Paulina Łaba – Karen Beecher / Bumblebee
- Julia Łukowiak – Kara Danvers / Supergirl
- Marta Markowicz-Dziarkowska – Diana Prince / Wonder Woman
- Anna Terpiłowska – Zee Zatara / Zatanna
- Anna Wodzyńska – Jessica „Jess” Cruz / Zielona Latarnia
W pozostałych rolach:
- Andrzej Chudy – komisarz James Gordon (odc. S02)
- Klaudiusz Kaufmann – Shane O'Shaughnessy (odc. S03)
- Monika Szomko – Leslie Willis / Livewire
i inni
Odcinek pilotażowy Czas na Batgirl
W wersji polskiej udział wzięli:
- Agata Paszkowska – Barbara „Babs” Gordon / Batgirl
- Monika Pikuła – Diana Prince / Wonder Woman
- Marek Robaczewski –
- człowiek w mieszkaniu,
- komisarz James Gordon
- Mateusz Weber – Victor Fries / Mr. Freeze
- Marta Markowicz – Kara Danvers / Supergirl
W pozostałych rolach:
Reżyseria: Marek Robaczewski
Kierownictwo muzyczne: Piotr Zygo
Dialogi polskie: Jakub Kowalczyk
Teksty piosenek: Jakub Kowalczyk
Nagranie i montaż: Michał Wróblewski, Mariusz Zajkowski
Koordynacja produkcji: Marcin Kopiec
Kierownictwo produkcji: Andreas Kaj
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Zgranie wersji polskiej: Simon Ellegaard
Lektor: Przemysław Nikiel
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| ODCINEK PILOTAŻOWY | |||
| 10.08.2018 | P1 | Czas na Batgirl | #TheLateBatsby |
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | #SweetJustice | ||
| 02 | |||
| 03 | |||
| 04 | |||
| 05 | #AdventuresInBunnysitting | ||
| 06 | #HateTriangle | ||
| 07 | #BurritoBucket | ||
| 08 | #MeetTheCheetah | ||
| 09 | #Beeline | ||
| 10 | #SuperWho? | ||
| 11 | #ShockItToMe | ||
| 12 | #SheMightBeGiant | ||
| 13 | #FightAtTheMuseum | ||
| 14 | #FromBatToWorse | ||
| 15 | #CrushingIt | ||
| 16 | #MisgivingTree | ||
| 17 | #IllusionsOfGrandeur | ||
| 18 | #BeastsInShow | ||
| 19 | #GothamCon | ||
| 20 | #DCSuperHeroBoys | ||
| 21 | |||
| 22 | #HiJude | ||
| ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE | |||
| 13.09.2019 (YT) | S01 | #SuperŚpioch | #SuperSleeper |
| 20.09.2019 (YT) | S02 | #ŁowczyniNietoperzy | #BatCatcher |
| S03 | #ChomikConQueso | #HamsterConQueso | |
| S04 | #HashtagFrownyFace | ||
| S05 | #StreetStyle | ||
| S06 | #BatAndSwitch | ||
| S07 | #PlightOfTheBumblebee | ||
| S08 | #FaultyPowers | ||
| S09 | #PackBat | ||
| S10 | #Buzzkill | ||
| S11 | #GoFish | ||
| S12 | #KaraCare | ||
| S13 | #SpeedyDelivery | ||
| S14 | #TacoTuesday | ||
| S15 | #SilverScream | ||
| S16 | #PrizeFighter | ||
| S17 | #HardRock | ||
| S18 | #PictureDaze | ||
| S19 | #LetThemEatPie | ||
| S20 | #WasabiWar | ||
| S21 | #RemoteUncontrolled | ||
| S22 | #TheSlowAndTheFurious | ||
| S23 | #BigScreenBully | ||
| S24 | #EqualTights | ||
| S25 | #DyeHarder | ||
| S26 | #LostAndFound | ||
| S27 | #StainedFighter | ||
| S28 | #CruzControl | ||
| S29 | #BabsGirl | ||
| S30 | #AdBlockers | ||
| S31 | #ArtificialIntelligence | ||
| S32 | #AsteroidBelter | ||
| S33 | #CandyCrushed | ||
| S34 | #VanityInsanity | ||
| S35 | #PhotoOops | ||
| S36 | #Vegecide | ||
| S37 | #StressTest | ||
| S38 | |||
| S39 | |||
| S40 | |||
