Gwiezdne wojny: Wojny klonów (serial animowany 2008): Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|lata produkcji=2005-2008 | |lata produkcji=2005-2008 | ||
|data premiery=4 stycznia [[2009]] | |data premiery=4 stycznia [[2009]] | ||
|sezony= 6 z | |sezony= 6 z 7 | ||
|odcinki= 121 | |odcinki= 121 ze 127 | ||
}}'''Gwiezdne wojny: Wojny klonów''' (ang. ''Star Wars: The Clone Wars'', 2008-??) – amerykański serial animowany, powstały na podstawie [[Gwiezdne wojny: Wojny klonów (film)|filmu animowanego pod tym samym tytułem]]. | }}'''Gwiezdne wojny: Wojny klonów''' (ang. ''Star Wars: The Clone Wars'', 2008-??) – amerykański serial animowany, powstały na podstawie [[Gwiezdne wojny: Wojny klonów (film)|filmu animowanego pod tym samym tytułem]]. | ||
Serial relacjonuje wydarzenia, które miały miejsce w okresie, którego ramy czasowe wyznaczają filmy ''[[Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów|Atak klonów]]'' i ''[[Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów|Zemsta Sithów]]''. | Serial relacjonuje wydarzenia, które miały miejsce w okresie, którego ramy czasowe wyznaczają filmy ''[[Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów|Atak klonów]]'' i ''[[Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów|Zemsta Sithów]]''. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 28: | Linia 26: | ||
! style="padding: 0 8px;" rowspan="2"| Seria | ! style="padding: 0 8px;" rowspan="2"| Seria | ||
! style="padding: 0 8px;" rowspan="2"| Liczba<br />odcinków | ! style="padding: 0 8px;" rowspan="2"| Liczba<br />odcinków | ||
! colspan=" | ! colspan="4"| Data premiery w TV | ||
! rowspan="2"| Data wydania<br />DVD | ! rowspan="2"| Data wydania<br />DVD | ||
|- | |- | ||
| Linia 34: | Linia 32: | ||
! style="padding: 0 8px;" |[[Cartoon Network]] | ! style="padding: 0 8px;" |[[Cartoon Network]] | ||
! style="padding: 0 8px;" |[[TV 4]] | ! style="padding: 0 8px;" |[[TV 4]] | ||
! style="padding: 0 8px;" |AXN Black | |||
|- | |- | ||
|'''1''' | |'''1''' | ||
| Linia 40: | Linia 39: | ||
|style="padding: 0 8px;"|13 lutego 2009 | |style="padding: 0 8px;"|13 lutego 2009 | ||
|style="padding: 0 8px;"|15 lipca 2014 | |style="padding: 0 8px;"|15 lipca 2014 | ||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"|16 października 2010 | |style="padding: 0 8px;"|16 października 2010 | ||
|- | |- | ||
| Linia 47: | Linia 47: | ||
|style="padding: 0 8px;"|8 kwietnia 2010 | |style="padding: 0 8px;"|8 kwietnia 2010 | ||
|style="padding: 0 8px;"|30 lipca 2014 | |style="padding: 0 8px;"|30 lipca 2014 | ||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"|18 listopada 2011 | |style="padding: 0 8px;"|18 listopada 2011 | ||
|- | |- | ||
| Linia 54: | Linia 55: | ||
|style="padding: 0 8px;"|7 kwietnia 2011 | |style="padding: 0 8px;"|7 kwietnia 2011 | ||
|style="padding: 0 8px;"|14 sierpnia 2014 | |style="padding: 0 8px;"|14 sierpnia 2014 | ||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |style="padding: 0 8px;"| | ||
|- | |- | ||
| Linia 60: | Linia 62: | ||
|style="padding: 0 8px;"| | |style="padding: 0 8px;"| | ||
|style="padding: 0 8px;"|9 kwietnia 2012 | |style="padding: 0 8px;"|9 kwietnia 2012 | ||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |style="padding: 0 8px;"| | ||
|style="padding: 0 8px;"| | |style="padding: 0 8px;"| | ||
| Linia 67: | Linia 70: | ||
|style="padding: 0 8px;"| | |style="padding: 0 8px;"| | ||
|style="padding: 0 8px;"|15 kwietnia 2013 | |style="padding: 0 8px;"|15 kwietnia 2013 | ||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|- | |||
|'''6''' | |||
|13 | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"|12 grudnia 2015 | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|- | |||
|'''7''' | |||
|TBA | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |||
|style="padding: 0 8px;"| | |style="padding: 0 8px;"| | ||
|style="padding: 0 8px;"| | |style="padding: 0 8px;"| | ||
| Linia 844: | Linia 864: | ||
| '' | | '' | ||
| ''Sacrifice'' | | ''Sacrifice'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA SIÓDMA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|122 | |||
| '' | |||
| ''The Bad Batch'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|123 | |||
| '' | |||
| ''A Distant Echo'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|124 | |||
| '' | |||
| ''On the Wings of Keeradaks'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|125 | |||
| '' | |||
| ''Unfinished Business'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|126 | |||
| '' | |||
| ''Gone with a Trace'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|127 | |||
| '' | |||
| ''Deal No Deal'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:08, 28 lut 2020
| Tytuł | Gwiezdne wojny: Wojny klonów |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Star Wars: The Clone Wars |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Cartoon Network, TVP1, TV 4, TV6, AXN Black, AXN Spin, HBO GO |
| Dystrybutor DVD | Galapagos Films |
| Lata produkcji | 2005-2008 |
| Data premiery dubbingu | 4 stycznia 2009 |
| Wyemitowane serie |
6 z 7 |
| Wyemitowane odcinki | 121 ze 127 |
Gwiezdne wojny: Wojny klonów (ang. Star Wars: The Clone Wars, 2008-??) – amerykański serial animowany, powstały na podstawie filmu animowanego pod tym samym tytułem.
Serial relacjonuje wydarzenia, które miały miejsce w okresie, którego ramy czasowe wyznaczają filmy Atak klonów i Zemsta Sithów.
Fabuła
Kroniki przygód rycerzy Jedi, którzy wraz z armią klonów walczą przeciwko Separatystom, aby przywrócić pokój w galaktyce. Anakin Skywalker to młody rycerz Jedi o buńczucznej naturze, pewny siebie, impulsywny i arogancki. Obi-Wan Kenobi – Mistrz Jedi i obrońca Republiki Galaktycznej – to spokojna dusza. Z kolei Yoda to największy Mistrz Jedi, mentor dla wszystkich młodzików uczących się w Świątyni Jedi. Mace Windu to Mistrz Jedi, drugi najsilniejszy po Yodzie – rzadko okazuje swoje emocje. Klony reprezentują Komandor Cody – podlega Obi-Wanowi i precyzyjnie wypełnia rozkazy, oraz Kapitan Rex – podlega Anakinowi, jest agresywny, zawsze ma swoje zdanie. Darth Sidious to przywódca Separatystów i lord Sithów, alter-ego senatora Palpatine’a. Hrabia Dooku jest byłym uczniem Dartha Sidiousa, a jego zadanie to zniszczenie Republiki. Asajj Ventrees to jedna z zaufanych zabójczyń Hrabiego Dooku, przebiegła i bezlitosna, śmiertelny wróg wszystkich Jedi.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-148021
Daty premier
| Seria | Liczba odcinków |
Data premiery w TV | Data wydania DVD | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| TVP1 | Cartoon Network | TV 4 | AXN Black | |||
| 1 | 22 | 4 stycznia 2009 | 13 lutego 2009 | 15 lipca 2014 | 16 października 2010 | |
| 2 | 22 | 3 stycznia 2012 | 8 kwietnia 2010 | 30 lipca 2014 | 18 listopada 2011 | |
| 3 | 22 | 7 kwietnia 2011 | 14 sierpnia 2014 | |||
| 4 | 22 | 9 kwietnia 2012 | ||||
| 5 | 20 | 15 kwietnia 2013 | ||||
| 6 | 13 | 12 grudnia 2015 | ||||
| 7 | TBA | |||||
Wersja polska
Serie I-V
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: STUDIO SONICA
Reżyseria: Miriam Aleksandrowicz (odc. 1-14, 19-21, 23-29, 32, 35)
Konsultacja: Paweł Łęczycki (odc. 1-14, 19-21)
Dialogi polskie:
- Agnieszka Kudelska (odc. 1),
- Piotr Skodowski (odc. 2-14, 19-21, 23-29, 32, 35)
Dźwięk i montaż: Agnieszka Stankowska (odc. 1-14, 19-21, 23-29, 32, 35)
Organizacja produkcji: Agnieszka Kudelska (odc. 1-14, 19-21, 23-29, 32, 35)
Udział wzięli:
- Tomasz Bednarek – Anakin Skywalker
- Jarosław Domin – Obi-Wan Kenobi
- Agnieszka Kudelska – Ahsoka Tano
- Artur Dziurman –
- Mace Windu,
- Hondo Ohnaka (odc. 11-12)
- Mariusz Czajka –
- Mistrz Yoda,
- Onaconda (odc. 8)
- Zbigniew Konopka – Hrabia Dooku
- Grzegorz Wons –
- C-3PO,
- Kanclerz Palpatine,
- Onaconda Farr (odc. 8)
- Aleksandra Rojewska – Padmé Amidala
- Brygida Turowska – Asajj Ventress
- Piotr Zelt –
- Katuunko (odc. 1),
- TB-2 (odc. 2),
- Kit Fisto (odc. 10),
- Turk Falso (odc. 12),
- Bail Organa (odc. 22)
- Jerzy Dominik –
- Żołnierze-klony,
- Narrator
- Jan Aleksandrowicz-Krasko – Droidy bojowe typu B1
- Jacek Rozenek –
- Wullf Yularen,
- Gha Nachkt (odc. 6-7)
- Jacek Czyż – Generał Grievous
- Aleksander Wysocki –
- Nute Gunray,
- Chi Cho (odc. 15),
- Wat Tambor
- Klementyna Umer –
- Riyo Chuchi (odc. 15),
- Numa (odc. 20)
- Mieczysław Morański –
- Jar Jar Binks,
- EV-A4-D (odc. 10),
- Tee Watt Kaa (odc. 13-14)
- Grzegorz Drojewski –
- Silood (odc. 8),
- Nahdar Vebb (odc. 10)
- Janusz Wituch – Wag Too (odc. 13-14)
- Wojciech Paszkowski –
- Kharrus (odc. 12),
- Mar Tuuk (odc. 19)
- Jacek Bończyk – Nuvo Vindi (odc. 17-18)
- Marek Barbasiewicz – Cad Bane (odc. 22)
- Paweł Ciołkosz –
- Barb Mentir (odc. 12),
- Sendula (odc. 21)
- Adam Pluciński – Jaybo Hood (odc. 18)
- Joanna Pach –
- Ione Marcy (odc. 33),
- Satine Kryze (odc. 34-36),
- Lolo Purs (odc. 37),
- Sugi (odc. 39)
- Kajetan Lewandowski –
- Boba Fett (odc. 42),
- klony kadeci (odc. 42)
- Sławomir Pacek – Kilian (odc. 42)
- Robert Kudelski
- Wojciech Chorąży
- Joanna Pokojska
- Michał Piela
- Przemysław Stippa – książę Lee-Char (odc. 67-68)
- Michał Głowacki – Lux Bonteri (odc. 80)
- Katarzyna Godlewska – Luminara
- Dorota Furtak – Aayla
- Wojciech Słupiński – Lok Durd
- Marcin Troński – Senator Taa
- Weronika Łukaszewska
- Dariusz Niebudek
- Miriam Aleksandrowicz
- Tomasz Jarosz
- Joanna Piotrowska
- Anna Apostolakis
- Paweł Szczesny
- Wojciech Szymański
- Tomasz Błasiak
- Magdalena Karel
- Aleksander Czyż
- Magdalena Piotrowska
- Mirosław Konarowski
- Anna Sroka
- Anna Bojara
i inni
Lektor:
- Wojciech Paszkowski (odc. 1-22, 67-108),
- Artur Kalicki (odc. 23-66)
Seria VI
Wersja polska: na zlecenie Disney Character Voices International – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria i dialogi polskie: Grzegorz Drojewski
Dźwięk i montaż: Janusz Tokarzewski (odc. 109-113, 118-121)
Kierownictwo produkcji: Dorota Nyczek
Wystąpili:
- Anna Gajewska – Shaak Ti
- Aleksandra Rojewska – Padmé Amidala
- Lidia Sadowa – Nala Se
- Jerzy Dominik –
- Żołnierze-klony,
- Narrator
- Grzegorz Wons – Palpatine
- Tomasz Borkowski – Clovis
- Mariusz Czajka – Mistrz Yoda
- Artur Dziurman – Mace Windu
- Zbigniew Konopka – Hrabia Dooku
- Miłogost Reczek
- Krzysztof Szczepaniak – AZI-3
W pozostałych rolach:
- Tomasz Bednarek – Anakin Skywalker
- Jarosław Domin – Obi-Wan Kenobi
- Piotr Warszawski
- Wojciech Paszkowski
- Mieczysław Morański – Jar Jar Binks
- Elżbieta Jędrzejewska
- Barbara Zielińska
- Cezary Kwieciński
- Karol Wróblewski
- Aleksander Mikołajczak
- Jan Aleksandrowicz-Krasko
- Stefan Knothe
- Anna Apostolakis
- Andrzej Chudy – Qui-Gon Jinn
- Magdalena Krylik
- Katarzyna Tatarak
- Agnieszka Kudelska – Ahsoka Tano
- Mikołaj Klimek – Darth Bane
i inni
Lektor: Wojciech Paszkowski
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 04.01.2009 (TVP1) |
001 | Zasadzka | Ambush |
| 11.01.2009 (TVP1) |
002 | Wzlot Malevolence | Rising Malevolence |
| 18.01.2009 (TVP1) |
003 | Cień Malevolence | Shadow of Malevolence |
| 25.01.2009 (TVP1) |
004 | Misja na Malevolence | Destroy Malevolence |
| 01.02.2009 (TVP1) |
005 | Rekruci | Rookies |
| 08.02.2009 (TVP1) |
006 | Upadek Droida | Downfall of a Droid |
| 15.02.2009 (TVP1) |
007 | Pojedynek robotów | Duel of the Droids |
| 22.02.2009 (TVP1) |
008 | Bombad Jedi | Bombad Jedi |
| 01.03.2009 (TVP1) |
009 | Płaszcz ciemności | Cloak of Darkness |
| 08.03.2009 (TVP1) |
010 | Pułapka Grievousa | Lair of Grievous |
| 15.03.2009 (TVP1) |
011 | Dooku schwytany | Dooku Captured |
| 29.03.2009 (TVP1) |
012 | Generał Binks | The Gungan General |
| 05.04.2009 (TVP1) |
013 | Upadek Jedi | Jedi Crash |
| 26.04.2009 (TVP1) |
014 | Strażnicy pokoju | Defenders of Peace |
| 10.05.2009 (TVP1) |
015 | Naruszenie | Trespass |
| 17.05.2009 (TVP1) |
016 | Ukryty wróg | Hidden Enemy |
| 24.05.2009 (TVP1) |
017 | Wirus Błękitny Cień | Blue Shadow Virus |
| 31.05.2009 (TVP1) |
018 | Tajemnica tysiąca księżyców | Mystery of a Thousand Moons |
| 07.06.2009 (TVP1) |
019 | Burza nad Ryloth | Storm Over Ryloth |
| 14.06.2009 (TVP1) |
020 | Niewinni z Ryloth | The Innocents of Ryloth |
| 21.06.2009 (TVP1) |
021 | Wolne Ryloth | Liberty on Ryloth |
| 28.06.2009 (TVP1) |
022 | Kryzys zakładników | Hostage Crisis |
| SERIA DRUGA | |||
| 08.04.2010 (CN) |
023 | Kradzież holokronu | Holocron Heist |
| 15.04.2010 (CN) |
024 | Puszka Pandory | Cargo of Doom |
| 22.04.2010 (CN) |
025 | Dzieci mocy | Children of the Force |
| 29.04.2010 (CN) |
026 | Szpieg senatu | Senate Spy |
| 12.05.2010 (CN) |
027 | Lądowanie w punkcie deszczu | Landing at Point Rain |
| 13.05.2010 (CN) |
028 | Fabryka broni | Weapons Factory |
| 20.05.2010 (CN) |
029 | Strzępy terroru | Legacy of Terror |
| 27.05.2010 (CN) |
030 | Władcy umysłu | Brain Invaders |
| 03.06.2010 (CN) |
031 | Intryga Grievousa | Grievous Intrigue |
| 10.06.2010 (CN) |
032 | Dezerter | The Deserter |
| 17.06.2010 (CN) |
033 | Zaginiony Miecz | Lightsaber Lost |
| 24.06.2010 (CN) |
034 | Spisek na Mandalore | The Mandalore Plot |
| 01.07.2010 (CN) |
035 | Podróż na pokuszenie | Voyage of Temptation |
| 08.07.2010 (CN) |
036 | Duchess z Mandalore | Duchess of Mandalore |
| 15.07.2010 (CN) |
037 | Zbrodnia w senacie | Senate Murders |
| 22.07.2010 (CN) |
038 | Kot i mysz | Cat and Mouse |
| 29.07.2010 (CN) |
039 | Łowcy nagród | Bounty Hunters |
| 05.08.2010 (CN) |
040 | Bestia Zillo | Zillo Beast |
| 12.08.2010 (CN) |
041 | Bestia Zillo atakuje ponownie | Zillo Beast Strikes Back |
| 19.08.2010 (CN) |
042 | Śmiertelna pułapka | Death Trap |
| 26.08.2010 (CN) |
043 | Wracaj do domu, R2 | R2 Come Home |
| 02.09.2010 (CN) |
044 | Wytropić po mistrzowsku | Lethal Trackdown |
| SERIA TRZECIA | |||
| 07.04.2011 (CN) |
045 | Kadeci | Clone Cadets |
| 07.04.2011 (CN) |
046 | Żołnierze ARC | ARC Troopers |
| 14.04.2011 (CN) |
047 | Oddziały wsparcia | Supply Lines |
| 14.04.2011 (CN) |
048 | Strefa wpływów | Sphere of Influence |
| 21.04.2011 (CN) |
049 | Corruption | Corruption |
| 21.04.2011 (CN) |
050 | Akademia | The Academy |
| 28.04.2011 (CN) |
051 | Zamachowiec | Assassin |
| 28.04.2011 (CN) |
052 | Zlowieszcze plany | Evil Plans |
| 05.05.2011 (CN) |
053 | Polowanie na Ziro | Hunt for Ziro |
| 05.05.2011 (CN) |
054 | Bohaterowie po obu stronach | Heroes on Both Sides |
| 12.05.2011 (CN) |
055 | Walka o pokój | Pursuit of Peace |
| 12.05.2011 (CN) |
056 | Siostry nocy | Nightsisters |
| 19.05.2011 (CN) |
057 | Potwór | Monster |
| 19.05.2011 (CN) |
058 | Wiedźmy Mgły | Witches of the Mist |
| 26.05.2011 (CN) |
059 | Władcy | Overlords |
| 26.05.2011 (CN) |
060 | Ołtarz Mortis | Altar of Mortis |
| 02.06.2011 (CN) |
061 | Duch Mortis | Ghosts of Mortis |
| 02.06.2011 (CN) |
062 | Cytadela | The Citadel |
| 09.06.2011 (CN) |
063 | Kontratak | Counter Attack |
| 09.06.2011 (CN) |
064 | Ratunek z Cytadeli | Citadel Rescue |
| 16.06.2011 (CN) |
065 | Zaginiony Padawan | Padawan Lost |
| 16.06.2011 (CN) |
066 | Polowanie na Wookiee | Wookiee Hunt |
| SERIA CZWARTA | |||
| 09.04.2012 (CN) |
067 | Wodna wojna | Water War |
| 10.04.2012 (CN) |
068 | Atak Gungan | Gungan Attack |
| 11.04.2012 (CN) |
069 | Więźniowie | Prisoners |
| 12.04.2012 (CN) |
070 | Cień wojownika | Shadow Warrior |
| 13.04.2012 (CN) |
071 | Misja litości | Mercy Mission |
| 16.04.2012 (CN) |
072 | Droidy Nomadzi | Nomad Droids |
| 17.04.2012 (CN) |
073 | Ciemność w Umbarze | Darkness on Umbara |
| 18.04.2012 (CN) |
074 | Generał | The General |
| 19.04.2012 (CN) |
075 | Różnica zdań | Plan of Dissent |
| 20.04.2012 (CN) |
076 | Masakra Krella | Carnage of Krell |
| 23.04.2012 (CN) |
077 | Porwanie | Kidnapped |
| 24.04.2012 (CN) |
078 | Niewolnicy Republiki | Slaves of the Republic |
| 25.04.2012 (CN) |
079 | Ucieczka z Kadavo | Escape from Kadavo |
| 26.04.2012 (CN) |
080 | Przyjaciel w potrzebie | A Friend in Need |
| 27.04.2012 (CN) |
081 | Oszustwo | Deception |
| 30.04.2012 (CN) |
082 | Przyjaciele i wrogowie | Friends and Enemies |
| 01.05.2012 (CN) |
083 | Pudełko | The Box |
| 02.05.2012 (CN) |
084 | Kryzys na Naboo | Crisis on Naboo |
| 03.05.2012 (CN) |
085 | Masakra | Massacre |
| 04.05.2012 (CN) |
086 | Nagroda | Bounty |
| 07.05.2012 (CN) |
087 | Bracia | Brothers |
| 08.05.2012 (CN) |
088 | Zemsta | Revenge |
| SERIA PIĄTA | |||
| 15.04.2013 (CN) |
089 | Revival | |
| 16.04.2013 (CN) |
090 | A War on Two Fronts | |
| 17.04.2013 (CN) |
091 | Front Runners | |
| 18.04.2013 (CN) |
092 | The Soft War | |
| 19.04.2013 (CN) |
093 | Tipping Points | |
| 22.04.2013 (CN) |
094 | Gathering | |
| 23.04.2013 (CN) |
095 | A Test of Strength | |
| 24.04.2013 (CN) |
096 | Bound for Rescue | |
| 25.04.2013 (CN) |
097 | A Necessary Bond | |
| 26.04.2013 (CN) |
098 | Secret Weapons | |
| 29.04.2013 (CN) |
099 | A Sunny Day in the Void | |
| 30.04.2013 (CN) |
100 | Missing in Action | |
| 01.05.2013 (CN) |
101 | Point of No Return | |
| 02.05.2013 (CN) |
102 | Eminence | |
| 03.05.2013 (CN) |
103 | Shades of Reason | |
| 06.05.2013 (CN) |
104 | The Lawless | |
| 07.05.2013 (CN) |
105 | Sabotage | |
| 08.05.2013 (CN) |
106 | The Jedi Who Knew Too Much | |
| 09.05.2013 (CN) |
107 | To Catch a Jedi | |
| 10.05.2013 (CN) |
108 | The Wrong Jedi | |
| SERIA SZÓSTA | |||
| 12.12.2015 (AXN Black) |
109 | The Unknown | |
| 12.12.2015 (AXN Black) |
110 | Conspiracy | |
| 12.12.2015 (AXN Black) |
111 | Fugitive | |
| 12.12.2015 (AXN Black) |
112 | Orders | |
| 12.12.2015 (AXN Black) |
113 | An Old Friend | |
| 12.12.2015 (AXN Black) |
114 | The Rise of Clovis | |
| 19.12.2015 (AXN Black) |
115 | Crisis at the Heart | |
| 19.12.2015 (AXN Black) |
116 | The Disappeared, Part I | |
| 19.12.2015 (AXN Black) |
117 | The Disappeared, Part II | |
| 19.12.2015 (AXN Black) |
118 | The Lost One | |
| 19.12.2015 (AXN Black) |
119 | Voices | |
| 19.12.2015 (AXN Black) |
120 | Destiny | |
| 19.12.2015 (AXN Black) |
121 | Sacrifice | |
| SERIA SIÓDMA | |||
| 122 | The Bad Batch | ||
| 123 | A Distant Echo | ||
| 124 | On the Wings of Keeradaks | ||
| 125 | Unfinished Business | ||
| 126 | Gone with a Trace | ||
| 127 | Deal No Deal | ||
Linki zewnętrzne
- Gwiezdne wojny: Wojny klonów w polskiej Wikipedii
- Gwiezdne wojny: Wojny klonów w bazie filmweb.pl
- Gwiezdne wojny: Wojny klonów w bazie stopklatka.pl
