Viaplay: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| Linia 273: | Linia 273: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.11.2022 | | 04.11.2022 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|016 | |||
| ''[[Legenda telewizji]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 12.11.2022 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 405: | Linia 410: | ||
| 02.07.2022 | | 02.07.2022 | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|019 | ||
| rowspan= | | rowspan=3|''[[Krudowie: Drzewo rodzinne]]'' | ||
| 1-6 | | 1-6 | ||
| rowspan= | | rowspan=3|[[IYUNO Media Group|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 04.04.2022 | | 04.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| 7-13 | | 7-13 | ||
| 27.05.2022 | | 27.05.2022 | ||
|- | |||
| 14-26 | |||
| 19.11.2022 | |||
|- | |- | ||
| rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|020 | | rowspan=3 style="background-color: #CCE2FF;"|020 | ||
| Linia 475: | Linia 483: | ||
| 16.07.2022 | | 16.07.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|026 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|026 | ||
| ''[[Superptaki]]'' | | rowspan=2|''[[Superptaki]]'' | ||
| 1-10 | | 1-10 | ||
| [[IYUNO Media Group|IYUNO•SDI GROUP]] | | rowspan=2|[[IYUNO Media Group|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 06.08.2022 | | 06.08.2022 | ||
|- | |||
| 11-20 | |||
| 12.11.2022 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|027 | | style="background-color: #CCE2FF;"|027 | ||
Wersja z 17:14, 19 lis 2022
Viaplay
| |
|---|---|
| Start platformy | 3 sierpnia 2021 |
Viaplay – szwedzka platforma umożliwiająca oglądanie filmów, seriali i wydarzeń sportowych poprzez media strumieniowe, działająca w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, na Łotwie, Litwie i w Estonii. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 3 sierpnia 2021 roku.
Filmy animowane
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Viaplay |
|---|---|---|---|
| 001 | Niesamowity Spider-Man 2 | START INTERNATIONAL POLSKA | 13.07.2021 |
| 002 | Paddington | MASTER FILM | 14.07.2021 |
| 003 | Paddington 2 | MASTER FILM | 14.07.2021 |
| 004 | Robin Hood: Początek | START INTERNATIONAL POLSKA | 14.07.2021 |
| 005 | Annie | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.08.2021 |
| 006 | Smerfy 2 | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.08.2021 |
| 007 | Stuart Malutki 2 | MASTER FILM | 02.08.2021 |
| 008 | Transformers: Wiek zagłady | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.08.2021 |
| 009 | Wojownicze żółwie ninja | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.08.2021 |
| 010 | Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.08.2021 |
| 011 | Łowca i Królowa Lodu | START INTERNATIONAL POLSKA | 14.01.2022 |
| 012 | Jumanji: Przygoda w dżungli | START INTERNATIONAL POLSKA | 17.09.2022 |
| 013 | Spider-Man: Homecoming | SDI MEDIA POLSKA | 24.09.2022 |
| 014 | Niania | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.09.2022 |
| 015 | Transformers: Ostatni Rycerz | START INTERNATIONAL POLSKA | 04.11.2022 |
| 016 | Legenda telewizji | MASTER FILM | 12.11.2022 |
Seriale animowane
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Udostępnione odcinki | Studio dubbingowe | Premiera na Viaplay |
|---|---|---|---|---|
| 001 | Power Rangers Megaforce | 1-22 | SDI MEDIA POLSKA | 01.07.2021 |
| 002 | Niebezpieczny Henryk | 1-26, 46-65 | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.08.2021 |
| 27-45 | 03.08.2021 | |||
| 003 | Grzmotomocni | 1-20 | MASTER FILM | 04.08.2021 |
| 21-45 | 28.08.2021 | |||
| 004 | Blippi | 1-30 | 21.05.2022 | |
| 005 | Biuro ochrony magii | 1-20 | MASTER FILM | 15.10.2022 |
Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona
- Viaplay w polskiej Wikipedii
