Demel: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 110: | Linia 110: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | | style="background-color: #CCE2FF;"|21 | ||
| ''[[Słowik (film 1987)|Słowik]]'' | |||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | |||
| 06.2002 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''[[Księżniczka i chochliki]]'' | | ''[[Księżniczka i chochliki]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
Wersja z 23:40, 16 gru 2022
Demel International Corporation – nieistniejąca już firma dystrybucyjna zajmująca się wydawaniem filmów, a także seriali na kasetach VHS, płytach DVD i VCD. Siedziba dystrybutora mieściła się w Warszawie na alei Krakowskiej 110/114, a dawniej na ulicy Garibaldiego 5.
Dystrybucja VHS / DVD
Filmy
Seriale
| № | Tytuł | Studio | Premiera |
|---|---|---|---|
| 01 | Legendy wyspy skarbów | TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA | 1998 |
| 02 | Joshua Jones | EN-BE-EF | 2002 |
| 03 | Strażak Sam | EN-BE-EF | 2002 |
| 04 | Sali Mali | – | 2006 |
| 05 | Teddybears | – | 2006 |
| 06 | Tygrysek Etelbert | MASTER FILM | 2006 |
| 07 | Piaskowy dziadek | GMS RECORDS | 2007 |
| 08 | Przygody ośliczki Tosi | TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA | 2007 |
| 09 | Cotoons | GMS RECORDS | 2008 |
