mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 1030: | Linia 1030: | ||
| [[Ewa Prus]] | | [[Ewa Prus]] | ||
| [[Beata Jankowska-Tzimas]] | | [[Beata Jankowska-Tzimas]] | ||
| | | [[Ewa Serwa]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Linia 1041: | Linia 1041: | ||
| [[Szymon Roszak]] | | [[Szymon Roszak]] | ||
| [[Sebastian Cybulski]] | | [[Sebastian Cybulski]] | ||
| | | [[Łukasz Talik]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Linia 1090: | Linia 1090: | ||
| [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] | | [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] | ||
| [[Anna Wodzyńska]] <small>(jeden odcinek jako Ryuko)</small> | | [[Anna Wodzyńska]] <small>(jeden odcinek jako Ryuko)</small> | ||
| | | [[Zuzanna Saporznikow]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Linia 1161: | Linia 1161: | ||
| [[Magdalena Krylik]] | | [[Magdalena Krylik]] | ||
| [[Beata Jankowska-Tzimas]] | | [[Beata Jankowska-Tzimas]] | ||
| | | [[Ewa Serwa]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Linia 1221: | Linia 1221: | ||
| [[Karol Jankiewicz]] | | [[Karol Jankiewicz]] | ||
| [[Bartosz Bednarski]] | | [[Bartosz Bednarski]] | ||
| | | [[Krzysztof Rogucki]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Linia 1431: | Linia 1431: | ||
| [[Karolina Bacia]] | | [[Karolina Bacia]] | ||
| [[Klaudia Kuchtyk]] <small>(jeden odcinek jako Polymouse)</small> | | [[Klaudia Kuchtyk]] <small>(jeden odcinek jako Polymouse)</small> | ||
| | | [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] <small>(łatanie missingu)</small> | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Linia 1442: | Linia 1442: | ||
| [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] | | [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] | ||
| [[Julia Łukowiak]] | | [[Julia Łukowiak]] | ||
| [[Zuzanna Saporznikow]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Ivan Bruel | | Ivan Bruel | ||
| Linia 1502: | Linia 1506: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| Amélie Graham de Vanily | |||
| [[Julia Kołakowska-Bytner]] | |||
| [[Beata Wyrąbkiewicz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Joanna d’Arc | |||
| [[Karolina Gibowska]] | |||
| [[Monika Węgiel-Jarocińska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Véronique | |||
| [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] | |||
| [[Marta Wągrocka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Tatsu | |||
| [[Kamil Pruban]] | |||
| ??? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 20:59, 1 wrz 2023
Disney
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SOWI DOM | ||||||||
| Augustus Porter | Paweł Szymański | Jan Szydłowski | ||||||
| Witka Park | Magdalena Kaczmarek | Zuzanna Bernat (gratu-awruk-luje) | ||||||
| Camila Noceda | Bożena Furczyk | Izabella Bukowska-Chądzyńska | ||||||
| Zbieracz | Magdalena Herman-Urbańska | Maksymilian Michasiów | ||||||
| Emira Plaga | Magdalena Herman-Urbańska | Weronika Łukaszewska | ||||||
| Morton | Wojciech Urbański | Sebastian Machalski (recast samego siebie XD) | ||||||
| Młodsza Idalina „Ida” Cierńszpon | Magdalena Górska | Magdalena Herman-Urbańska | ||||||
| Odalia Plaga | Bożena Furczyk | Ewa Andruszkiewicz | ||||||
| Strażnik Gniew | Zbigniew Dziduch | Grzegorz Pawlak | ||||||
| Tata Króla | Zbigniew Dziduch | Andrzej Chudy | ||||||
| Alador Plaga | Zbigniew Dziduch | Marcin Mroziński | ||||||
| Darius | Łukasz Talik | Michał Sitarski | ||||||
| Perry Porter | ??? | Wojciech Chorąży | Kamil Pruban | |||||
| Tibblet‐Tibblie „Tymcio” Srogi Młotek III | Sebastian Perdek | Marcin Mroziński | ||||||
Netflix
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE A LIST | ||||||||
| Midge | Małgorzata Kozłowska | Joanna Kudelska (typowy Janusz) | ||||||
| Alex | Agata Góral | Anna Sroka-Hryń (jw.) | ||||||
| Dev | Patryk Michalak | Patryk Czerniejewski (jw.) | ||||||
| Luka | Hubert Paszkiewicz | Józef Pawłowski | ||||||
