Nicktoons: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| Linia 267: | Linia 267: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|051 | | bgcolor="#CCE2FF"|051 | ||
| ''[[Nie czas szpiegować: Harmidom – film]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 01.09.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|052 | |||
| ''[[Zokie z Planety Ruby]]'' | | ''[[Zokie z Planety Ruby]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 02.09.2024 | | 02.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|053 | ||
| ''[[Opowieści Wojowniczych Żółwi Ninja]]'' | | ''[[Opowieści Wojowniczych Żółwi Ninja]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 29.09.2024 | | 29.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|054 | ||
| ''[[Max i Mali Rycerze]]'' | | ''[[Max i Mali Rycerze]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Wersja z 09:17, 4 maj 2025
Nicktoons
| |
|---|---|
| Start emisji | 15 lutego 2018 |
Nicktoons – polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska.
Kanał wystartował 15 lutego 2018 roku, zastępując dotychczas nadającą w jego miejsce stację Nickelodeon HD.
Programy
Linki zewnętrzne
- Nicktoons w polskiej Wikipedii
