TeenNick: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 288: | Linia 288: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 03.08.2025 | | 03.08.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Dora i poszukiwacze Sol Dorado]]'' | |||
| [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]] | |||
| 25.10.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 22:16, 28 paź 2025
TeenNick
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 września 2021 |
TeenNick – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września 2021 roku.
Seriale aktorskie
Filmy aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
