Użytkownik:Marek/Czarna lista: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (→Czarnolisto) |
Krzysiek89 (dyskusja | edycje) |
||
Linia 215: | Linia 215: | ||
|- | |- | ||
|[[Małolaty u taty]]||Brzostyński Jacek||Polsat||– | |[[Małolaty u taty]]||Brzostyński Jacek||Polsat||– | ||
|- | |||
|[[Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń]]||?||TVN/TVN7||– | |||
|- | |||
|[[Nawiedzony dwór]]||?||Ale Kino!||– | |||
|- | |||
|[[Mali agenci]]||?||TVP1||– | |||
|- | |||
|[[Mali agenci]]||?||Ale Kino!||– | |||
|- | |||
|[[Mali agenci 2: Wyspa marzeń]]||?||TVP1||– | |||
|- | |||
|[[Mali agenci 2: Wyspa marzeń]]||?||Ale Kino!||– | |||
|- | |||
|[[Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd]]||?||TVP1||– | |||
|- | |||
|[[Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd]]||?||Ale Kino!||– | |||
|- | |||
|[[Mali agenci: Wyścig z czasem]]||?||Canal+||– | |||
|- | |||
|[[Garbi - superbryka]]||?||TVP1/TVP2||– | |||
|} | |} |
Wersja z 18:10, 29 maj 2014
Czarnolisto
Tytuł | Lektor | Stacja | Uwagi |
---|---|---|---|
Casper: Szkoła straszenia | Olejniczak Stanisław | Polsat | – |
Avengers | Gudowski Maciej | HBO | Pierwsze dwie emisje z dubbingiem. |
Niesamowity Spider-Man | Borowiec Piotr | HBO | – |
Karate Kid | Olejniczak Stanisław | Polsat | – |
Karate Kid | Popłonikowski Radosław | AXN | – |
Giganci ze stali | Gudowski Maciej | Polsat | Tylko pierwsza emisja, następna z dubbingiem. |
Giganci ze stali | Borowiec Piotr | HBO | – |
Przygody Animków | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Pinky i Mózg | Olejniczak Stanisław | Polsat | – |
Re-animowany | Olejniczak Stanisław | HBO | – |
Sylwester i Tweety na tropie | Kozioł Janusz | TVN/TVN7 | Tylko odcinki 1-13. |
Sylwester i Tweety na tropie | Gudowski Maciej | Polsat | Tylko odcinki 22-47. |
Sylwester i Tweety na tropie | Gudowski Maciej | Puls 2 | Tylko odcinki 22-34. |
Krowy na wypasie | Olejniczak Stanisław | Polsat | Tylko pierwsza emisja, następne z dubbingiem. |
Digimon | Łukomski Jarosław | TV4 | – |
Co nowego u Scooby'ego? | Leszczyński Andrzej | TVN | Tylko odcinki 1-28. |
Nowe przygody rodziny Addamsów | Gudowski Maciej | TV Puls | – |
Gęsia skórka | Gudowski Maciej | TV Puls/Puls 2 | – |
Mistrzowie golfa | Gudowski Maciej | TV Puls/Puls 2 | – |
Złoty kompas | Gudowski Maciej | TVN | – |
Złoty kompas | Szydłowski Janusz | TCM | – |
Opowieść wigilijna | Olejniczak Stanisław | TVP1 | – |
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Will i Grace | Bukrewicz Paweł | TV Puls | – |
Nasza niania jest agentem | Olejniczak Stanisław | TVP1 | – |
Powodzenia, Charlie: Szerokiej drogi | Szydłowski Janusz | TVP1 | – |
Koty nie tańczą | Popłonikowski Radosław | HBO | – |
Kacper | Borowiec Piotr | TVP1/TVP2 | – |
Grinch: Świąt nie będzie | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Grinch: Świąt nie będzie | Gudowski Maciej | TVP1/TVP2 | – |
Grinch: Świąt nie będzie | Szydłowski Janusz | Canal+ | – |
Iron Man 3 | Gudowski Maciej | HBO | – |
Scooby Doo na tropie mumii | Gudowski Maciej | Polsat | – |
Mów mi Dave | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Dr Dolittle | Brzostyński Jacek | Polsat | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim, a następnie wyemitowany na antenie Polsat Film z dubbingiem. |
Dr Dolittle | Szydłowski Janusz | Polsat | Wcześniej emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. Późniejsza emisja na antenie Polsat Film z dubbingiem. |
Dr Dolittle 2 | Brzostyński Jacek | Polsat | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim. |
Dr Dolittle 2 | Szydłowski Janusz | Polsat | Wcześniej emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. |
Uwolnić orkę | Szydłowski Janusz | Cartoon Network | – |
George prosto z drzewa | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
George prosto z drzewa | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
Yogi, łowca skarbów | Gudowski Maciej | TVN7 | – |
Miś Yogi | Szydłowski Janusz | Polsat | – |
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Borowiec Piotr | Polsat | – |
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Gudowski Maciej | TVN | – |
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Gudowski Maciej | TV Puls | Tylko odcinki 14-65. |
Szczenięce lata Toma i Jerry'ego | Borowiec Piotr | TV4 | Tylko odcinki 14-26. |
Batman 20 lat później | Utta Mirosław | Polsat | – |
Pokémon: Film pierwszy | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – |
Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – |
Pokémon 3: Zaklęcie Unown | Borowiec Piotr | TVN/TVN7 | – |
Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie | Utta Mirosław | TVN | – |
The Ring | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Lassie | Gudowski Maciej | TVN | – |
W 80 dni dookoła świata | ? | TVN | – |
Brzdąc w opałach | Kozioł Janusz | Polsat | – |
Brzdąc w opałach | Straszewski Paweł | Canal+ | – |
Apartament dla orangutana | Olejniczak Stanisław | Polsat | – |
Polowanie na mysz | Kozioł Janusz | TVN | – |
Jeździec znikąd | Borowiec Piotr | HBO | – |
Hannah Montana. Film | Straszewski Paweł | TVP1 | – |
Asterix podbija Amerykę | Szydłowski Janusz | Polsat | – |
Królewna Śniezka | Szydłowski Janusz | Canal+ | – |
Przygoda w Paryżu | Gudowski Maciej | Canal+ | – |
Batman i Robin | Gudowski Maciej | TV Puls | – |
Wskakuj! | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie | Gudowski Maciej | TVN | – |
Richie milioner | Gudowski Maciej | TVN | – |
Maska | Kozioł Janusz | TVN | Dwie wersje z tym samym lektorem na tej samej stacji. |
Rocky i Łoś Superktoś | Szydłowski Janusz | TVN/TVN7 | – |
Ostatni władca wiatru | Łukomski Jarosław | TVN | – |
Góra Czarownic | Olejniczak Stanisław | TVP1 | – |
Most do Terabithii | ? | TVN | – |
Heca w zoo | Załuski Daniel | Canal+ | – |
Kroniki Spiderwick | ? | TVN | – |
Podróż do wnętrza Ziemi | Borowiec Piotr | HBO | – |
Fałszywa dwunastka | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Oliver Twist | ? | TVP1 | – |
Pana Magorium cudowne emporium | ? | HBO/HBO Comedy | – |
Terminal | Gudowski Maciej | TVN/TVN7 | – |
Zapłata | ? | TVN/TVN7 | – |
Legenda telewizji | ? | TVN/TVN7 | – |
8. Mila | ? | TVN/TVN7 | – |
8. Mila | ? | TVP1/TVP2 | – |
Wygraj randkę | ? | TVN/TVN7 | – |
Złap mnie, jeśli potrafisz | ? | TVN/TVN7 | – |
Żony ze Stepford | ? | TVN | – |
Przetrwać święta | ? | TVN/TVN7 | – |
Old School | ? | TVN | – |
Old School | Gudowski Maciej | Canal+ | – |
Naruto | Gajda Andrzej | AXN Spin | Emisja od odcinka 53. |
101 dalmatyńczyków | Borowiec Piotr | TVP1 | Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim. |
101 dalmatyńczyków | Szydłowski Janusz | TVP1 | Wcześniej emitowany w wersji lektorskiej z Piotrem Borowcem. |
102 dalmatyńczyki | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
Maska Batmana | Gudowski Maciej | TV Puls | – |
Goonies | Szydłowski Janusz | TVN | – |
Goonies | Bukrewicz Paweł | TCM | – |
Niesamowite przygody Zhu | Bukrewicz Paweł | Canal+ | Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem. |
Nie-przyjaciele | Szydłowski Janusz | TVP1 | – |
Flubber | Borowiec Piotr | TVP1 | – |
Flubber | Czernielewski Jan | Disney XD | – |
Johnny Kapahala: Z powrotem na fali | Szydłowski Janusz | TV Puls | – |
Szesnaście życzeń | Straszewski Paweł | TV Puls | – |
Kadet Kelly | Gudowski Maciej | TVP1 | – |
O, kurczę! | Szydłowski Janusz | TVP1 | – |
Małolaty u taty | Brzostyński Jacek | Polsat | – |
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń | ? | TVN/TVN7 | – |
Nawiedzony dwór | ? | Ale Kino! | – |
Mali agenci | ? | TVP1 | – |
Mali agenci | ? | Ale Kino! | – |
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | ? | TVP1 | – |
Mali agenci 2: Wyspa marzeń | ? | Ale Kino! | – |
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd | ? | TVP1 | – |
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd | ? | Ale Kino! | – |
Mali agenci: Wyścig z czasem | ? | Canal+ | – |
Garbi - superbryka | ? | TVP1/TVP2 | – |