Nicktoons: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 112: | Linia 112: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | | bgcolor="#CCE2FF"|020 | ||
| ''[[ | | ''[[Wróżkowie chrzestni]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.02.2018 | | 15.02.2018 | ||
| Linia 163: | Linia 163: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | | bgcolor="#CCE2FF"|030 | ||
| ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' | | ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] / [[Iyuno|IYUNO MEDIA GROUP]] | ||
| 20.04.2020 | | 20.04.2020 | ||
|- | |- | ||
| Linia 173: | Linia 173: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | | bgcolor="#CCE2FF"|032 | ||
| ''[[Legenda Isla Nublar]]'' | | ''[[Legenda Isla Nublar]]'' | ||
| | | [[Smakjam Studio|SMAKJAM Sp. z o.o.]] | ||
| 19.08.2020 | | 19.08.2020 | ||
|- | |- | ||
| Linia 203: | Linia 203: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|038 | | bgcolor="#CCE2FF"|038 | ||
| ''[[Smerfy (serial animowany 2021)|Smerfy]]'' | | ''[[Smerfy (serial animowany 2021)|Smerfy]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]] | ||
| 04.10.2021 | | 04.10.2021 | ||
|- | |- | ||
| Linia 267: | Linia 267: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|051 | | bgcolor="#CCE2FF"|051 | ||
| ''[[Nie czas szpiegować: Harmidom – film]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 01.09.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|052 | |||
| ''[[Zokie z Planety Ruby]]'' | | ''[[Zokie z Planety Ruby]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 02.09.2024 | | 02.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|053 | ||
| ''[[Opowieści Wojowniczych Żółwi Ninja]]'' | | ''[[Opowieści Wojowniczych Żółwi Ninja]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 29.09.2024 | | 29.09.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|054 | ||
| ''[[Max i Mali Rycerze]]'' | | ''[[Max i Mali Rycerze]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.01.2025 | | 20.01.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | |||
| ''[[Chomiki z Chomiboru]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 05.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|056 | |||
| ''[[Super Chruper Króliki]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 30.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|057 | |||
| ''[[Sonic Prime]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | |||
| 21.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|058 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Nowe życzenie]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 10.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 21:12, 12 lis 2025
Nicktoons
| |
|---|---|
| Start emisji | 15 lutego 2018 |
Nicktoons – polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska.
Kanał wystartował 15 lutego 2018 roku, zastępując dotychczas nadającą w jego miejsce stację Nickelodeon HD.
Programy
Linki zewnętrzne
- Nicktoons w polskiej Wikipedii
