Nicktoons: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 173: | Linia 173: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | | bgcolor="#CCE2FF"|032 | ||
| ''[[Legenda Isla Nublar]]'' | | ''[[Legenda Isla Nublar]]'' | ||
| | | [[Smakjam Studio|SMAKJAM Sp. z o.o.]] | ||
| 19.08.2020 | | 19.08.2020 | ||
|- | |- | ||
| Linia 295: | Linia 295: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 30.06.2025 | | 30.06.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|057 | |||
| ''[[Sonic Prime]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | |||
| 21.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|058 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Nowe życzenie]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 10.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 21:12, 12 lis 2025
Nicktoons
| |
|---|---|
| Start emisji | 15 lutego 2018 |
Nicktoons – polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska.
Kanał wystartował 15 lutego 2018 roku, zastępując dotychczas nadającą w jego miejsce stację Nickelodeon HD.
Programy
Linki zewnętrzne
- Nicktoons w polskiej Wikipedii
