TeenNick: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 16 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Stacja | |||
|stacja=TeenNick | |||
|zdjęcie=TeenNick.png | |||
|start emisji=1 września [[2021]] | |||
|zakończenie emisji= | |||
}} | |||
'''TeenNick''' – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września [[2021]] roku. | '''TeenNick''' – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września [[2021]] roku. | ||
== Seriale aktorskie == | == Seriale aktorskie == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="8%"|№ | !width="8%"|№ | ||
| Linia 9: | Linia 15: | ||
!width="15%"|Premiera<br />w TeenNick | !width="15%"|Premiera<br />w TeenNick | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[Big Time Rush]]'' | | ''[[Big Time Rush]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | | ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|003 | ||
| ''[[Grzmotomocni]]'' | | ''[[Grzmotomocni]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|004 | ||
| ''[[Szkoła rocka]]'' | | ''[[Szkoła rocka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''[[Sam i Cat]]'' | | ''[[Sam i Cat]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|006 | ||
| ''[[Goldie i | | ''[[Goldie i starszaki]]'' | ||
| | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|007 | ||
| ''[[iCarly]]'' | | ''[[iCarly]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|008 | ||
| ''[[Dodaj magii]]'' | | ''[[Dodaj magii]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|009 | ||
| ''[[True Jackson]]'' | | ''[[True Jackson]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|010 | ||
| ''[[Nawiedzeni]]'' | | ''[[Nawiedzeni]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.09.2021 | | 04.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|011 | ||
| ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' | | ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.09.2021 | | 04.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|012 | ||
| ''[[Biuro ochrony magii]]'' | | ''[[Biuro ochrony magii]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 04.09.2021 | | 04.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|013 | ||
| ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | | ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.09.2021 | | 04.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|014 | ||
| ''[[ | | ''[[Dzieciaki do wynajęcia]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.09.2021 | | 04.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|015 | ||
| ''[[Czy boisz się ciemności? (serial 2019)|Czy boisz się ciemności?]]'' | | ''[[Czy boisz się ciemności? (serial 2019)|Czy boisz się ciemności?]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 26.09.2021 | | 26.09.2021 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|016 | |||
| ''[[Astronauci]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 10.01.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Young Dylan]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]] | |||
| 24.01.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| ''[[Czarownica Emma]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 11.03.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Szkolne dramy]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 29.04.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Młodzi szpiedzy]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 27.06.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 25.07.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Overlord i Underwoodowie]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 03.10.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|023 | |||
| ''[[Komiksowe Zadymki]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 21.11.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|024 | |||
| ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]] | |||
| 06.01.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|025 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 30.01.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|026 | |||
| ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 13.03.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | |||
| ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND / TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 03.04.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''[[100 rzeczy do przeżycia przed liceum]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 21.08.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | |||
| ''[[That Girl Lay Lay]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 16.10.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Harmidom w realu]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 20.11.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Bella i Buldogi]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 03.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Grzmotomocni: Tajniacy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 02.06.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Filmy aktorskie == | == Filmy aktorskie == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="8%"|№ | !width="8%"|№ | ||
| Linia 93: | Linia 184: | ||
!width="15%"|Premiera<br />w TeenNick | !width="15%"|Premiera<br />w TeenNick | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[Nicky Spoko]]'' | | ''[[Nicky Spoko]]'' | ||
| | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.09.2021 | | 04.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''[[Myślotok]]'' | | ''[[Myślotok]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 05.09.2021 | | 05.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|003 | ||
| ''[[Szwindel]]'' | | ''[[Szwindel]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 12.09.2021 | | 12.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|004 | ||
| ''[[Mów mi wampir]]'' | | ''[[Mów mi wampir]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 19.09.2021 | | 19.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | | ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 26.09.2021 | | 26.09.2021 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|006 | |||
| ''[[Bestia z Wolfsberga]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 30.10.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|007 | |||
| ''[[Poszukiwacze świętego Mikołaja]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 24.12.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|008 | |||
| ''[[Tycia Gwiazdka]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 25.12.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|009 | |||
| ''[[Monster High: Film]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 12.03.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|010 | |||
| ''[[Bardzo harmidomska gwiazdka]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 06.12.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|011 | |||
| ''[[Powrót Grzmotomocnych]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 01.06.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|012 | |||
| ''[[Monster High 2: Film]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 27.10.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|013 | |||
| ''[[Nawiedzony Harmidom w realu]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 10.11.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|014 | |||
| ''[[Legendy ukrytej świątyni]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 24.11.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|015 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 29.12.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|016 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 05.01.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Niebezpieczny Henryk: Film]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 31.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| ''[[Adam i jego klony]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 19.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Rufus]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 20.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Pechowcy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 27.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Detektyw Xander na tropie]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 03.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Dora i poszukiwacze Sol Dorado]]'' | |||
| [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]] | |||
| 25.10.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Programy == | == Programy == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="8%"|№ | !width="8%"|№ | ||
| Linia 127: | Linia 303: | ||
!width="15%"|Premiera<br />w TeenNick | !width="15%"|Premiera<br />w TeenNick | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[Śmiechobeka]]'' | | ''[[Śmiechobeka]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.09.2021 | | 01.09.2021 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Stacje telewizyjne]] | [[Kategoria:Stacje telewizyjne]] | ||
Aktualna wersja na dzień 22:16, 28 paź 2025
TeenNick
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 września 2021 |
TeenNick – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca filmy i seriale fabularne, której nadawcą jest MTV Networks Polska. Kanał rozpoczął emisję 1 września 2021 roku.
Seriale aktorskie
Filmy aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w TeenNick |
|---|---|---|---|
| 001 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.09.2021 |
