MiniMax: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Douglazzz (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Douglazzz (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 11: Linia 11:


== Programy MiniMaxa ==
== Programy MiniMaxa ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="8%"|№
!width="8%"|№
Linia 18: Linia 18:
!width="15%"|Premiera<br />w MiniMax
!width="15%"|Premiera<br />w MiniMax
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Arsene Lupin: Czarna peleryna]]''
| ''[[Arsene Lupin: Czarna peleryna]]''
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Babar (serial animowany)|Babar]]''
| ''[[Babar (serial animowany)|Babar]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Dog City - miasto piesprawia]]''
| ''[[Dog City - miasto piesprawia]]''
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]]
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Doug Zabawny|Doug]]''
| ''[[Doug]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Fortele Jonatana Koota]]''
| ''[[Fortele Jonatana Koota]]''
|
|
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Gucio i Cezar]]''
| ''[[Gucio i Cezar]]''
|
|
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Krokodania]]''
| ''[[Krokodania]]''
|
|
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Książę Atlantydy]]''
| ''[[Książę Atlantydy]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Mała Rosey]]''
| ''[[Mała Rosey]]''
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]]
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Marceli Szpak dziwi się światu]]''
| ''[[Marceli Szpak dziwi się światu]]''
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]-->
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]-->
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[MOT - Monstrualny Oryginalny Twór|MOT – Monstrualny Oryginalny Twór]]''
| ''[[MOT - Monstrualny Oryginalny Twór|MOT – Monstrualny Oryginalny Twór]]''
| [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]]
| [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Olimpiada Bolka i Lolka]]''
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]-->
| 1999
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| ''[[Opowiastki z krypty]]''
| ''[[Opowiastki z krypty]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Orson i Olivia]]''
| ''[[Orson i Olivia]]''
| [[Hiventy Poland|PRZEDSIĘBIORSTWO START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|PRZEDSIĘBIORSTWO START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Podróże kapitana Klipera]]''
| ''[[Podróże kapitana Klipera]]''
|
|
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Porwanie Baltazara Gąbki]]''
| ''[[Porwanie Baltazara Gąbki (serial animowany)|Porwanie Baltazara Gąbki]]''
|  
|  
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Proszę słonia (serial)|Proszę słonia]]''
| ''[[Proszę słonia (serial)|Proszę słonia]]''
|  
|  
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Przygody Tintina]]''
| ''[[Przygody Tintina]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Renifer Romuald]]''
| ''[[Renifer Romuald]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Rupert]]''
| ''[[Rupert]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Rycerze Kanciastego Stołu]]''
| ''[[Rycerze Kanciastego Stołu]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Sam i Max: Niezależni policjanci|Sam i Max – niezależni policjanci]]''
| ''[[Sam i Max: Niezależni policjanci|Sam i Max – niezależni policjanci]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Simba – król zwierząt‎]]''
| ''[[Simba – król zwierząt‎]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Sprycjan i Fantazjo]]''
| ''[[Sprycjan i Fantazjo]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Wezyr Nic-po-nim]]''
| ''[[Wezyr Nic-po-nim]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Wyspa Niedźwiedzi‎]]''
| ''[[Wyspa Niedźwiedzi‎]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 1999
| 1999
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Olimpiada Bolka i Lolka]]''
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]-->
| 01.09.1999
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Bob i Scott]]''
| ''[[Bob i Scott]]''
| <!--[[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]]-->
| <!--[[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]]-->
| 2000
| 2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Mały Elvis i przyjaciele]]''
| ''[[Mały Elvis i przyjaciele]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 03.03.2000
| 03.03.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Olinek Okrąglinek]]''
| ''[[Olinek Okrąglinek]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 22.04.2000
| 22.04.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Tropiciele gwiazd]]''
| ''[[Tropiciele gwiazd]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 30.04.2000
| 30.04.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Biblioteka rodzinna]]''
| ''[[Biblioteka rodzinna]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 01.06.2000
| 01.06.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Magiczny autobus]]''
| ''[[Magiczny autobus]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 01.06.2000
| 01.06.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Podróże z Aleksandrem i Emilią]]''
| ''[[Podróże z Aleksandrem i Emilią]]''
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| 01.06.2000
| 01.06.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Wyspa Noego]]''
| ''[[Wyspa Noego]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 07.07.2000
| 07.07.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Szaleni wikingowie]]''
| ''[[Szaleni wikingowie]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 30.07.2000
| 30.07.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Rocky i ptaki Dodo]]''
| ''[[Rocky i ptaki Dodo]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 01.09.2000
| 01.09.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Pszczółka Maja]]''
| ''[[Pszczółka Maja]]''
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]
| 22.10.2000
| 22.10.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Sandokan]]''
| ''[[Sandokan]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 25.10.2000
| 25.10.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Dookoła świata z Willym Foggiem]]''
| ''[[Dookoła świata z Willym Foggiem]]''
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| 26.10.2000
| 26.10.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Twipsy]]''
| ''[[Twipsy]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 29.10.2000
| 29.10.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Billy]]''
| ''[[Billy]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 24.12.2000
| 24.12.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Lawendowy zamek]]''
| ''[[Lawendowy zamek]]''
|  
|  
| 30.12.2000
| 30.12.2000
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Małe zoo Lucy]]''
| ''[[Małe zoo Lucy]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 01.02.2001
| 01.02.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Stinky i Jake przedstawiają]]''
| ''[[Stinky i Jake przedstawiają]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 23.02.2001
| 23.02.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Małe opowiastki]]''
| ''[[Małe opowiastki]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 27.02.2001
| 27.02.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Sztruksik]]''
| ''[[Sztruksik]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 12.03.2001
| 12.03.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Księżniczka Nilu]]''
| ''[[Księżniczka Nilu]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 14.03.2001
| 14.03.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Traszka Neda]]''
| ''[[Traszka Neda]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 19.04.2001
| 19.04.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Misie i ich dom]]''
| ''[[Misie i ich dom]]''
|  
|  
| 20.04.2001
| 20.04.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Bodzio - mały helikopter]]''
| ''[[Bodzio - mały helikopter]]''
| [[Studio Eurocom|EUROCOM / STUDIO EUROCOM]]
| [[Studio Eurocom|EUROCOM / STUDIO EUROCOM]]
| 20.07.2001
| 20.07.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Biblioteka Lizzie]]''
| ''[[Biblioteka Lizzie]]''
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| 23.09.2001
| 23.09.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Milton Mikroskopek]]''
| ''[[Milton Mikroskopek]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 10.2001
| 10.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Aparatka]]''
| ''[[Aparatka]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 12.2001
| 12.2001
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Chłopiec z malajskiej wioski]]''
| ''[[Chłopiec z malajskiej wioski]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2002
| 2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Dali]]''
| ''[[Dali]]''
|  
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE]]
| 2002
| 2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Latarniki]]''
| ''[[Latarniki]]''
|  
|  
| 2002
| 2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Euzebiusz - opowieść o tygrysie|Tygrysek Etelbert i przyjaciele]]''
|
| 2002
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| ''[[Wędrówki Pyzy]]''
| ''[[Wędrówki Pyzy]]''
|  
|  
| 2002
| 2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Witaj, Franklin]]''
| ''[[Witaj, Franklin]]''
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| 2002
| 2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Billy – kot|Kot Billy]]''
| ''[[Billy – kot|Kot Billy]]''
|  
|  
| 01.2002
| 01.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Kangurek Hip-Hop]]''
| ''[[Kangurek Hip-Hop]]''
|  
|  
| 01.2002
| 01.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Euzebiusz - opowieść o tygrysie|Tygrysek Etelbert i przyjaciele]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 09.07.2002
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Cyberłowcy]]''
| ''[[Cyberłowcy]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 07.09.2002
| 07.09.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Tajemnice wiklinowej zatoki]]''
| ''[[Tajemnice wiklinowej zatoki]]''
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]
| 14.09.2002
| 14.09.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Antek Mrówka]]''
| ''[[Antek Mrówka]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 18.09.2002
| 18.09.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Dixie (serial animowany)|Dixie]]''
| ''[[Dixie (serial animowany)|Dixie]]''
|  
|  
| 06.10.2002
| 06.10.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Bobry w akcji]]''
| ''[[Bobry w akcji]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 15.10.2002
| 15.10.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Nieustraszeni ratownicy]]''
| ''[[Nieustraszeni ratownicy]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 20.10.2002
| 20.10.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Pitaszki]]''
| ''[[Pitaszki]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 20.10.2002
| 20.10.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Kotopies]]''
| ''[[Kotopies]]''
| [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]]
| [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]]
| 31.10.2002
| 31.10.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu]]''
| ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 08.12.2002
| 08.12.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Hej Arnold!]]''
| ''[[Hej Arnold!]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 20.12.2002
| 20.12.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Niefortunna czarownica]]''
| ''[[Niefortunna czarownica]]''
| [[Plejada|PLEJADA]]
| [[Plejada|PLEJADA]]
| 22.12.2002
| 22.12.2002
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Czas na muppety]]''
| ''[[Czas na muppety]]''
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| 2003
| 2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Pampalini łowca zwierząt]]''
| ''[[Pampalini łowca zwierząt]]''
|  
|  
| 12.01.2003
| 12.01.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[George Niewielki]]''
| ''[[George Niewielki]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 19.01.2003
| 19.01.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Pełzaki]]''
| ''[[Pełzaki]]''
| <!--[[Iyuno|STUDIO COMPANY]]-->
| <!--[[Iyuno|STUDIO COMPANY]]-->
| 18.02.2003
| 18.02.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Fraglesy]]''
| ''[[Fraglesy]]''
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| 03.03.2003
| 03.03.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Bolek i Lolek w Europie]]''
| ''[[Bolek i Lolek w Europie]]''
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]-->
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]-->
| 12.03.2003
| 12.03.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Szadoki i wielkie nic]]''
| ''[[Szadoki i wielkie nic]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 07.05.2003
| 07.05.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Fantometka]]''
| ''[[Fantometka]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 19.06.2003
| 19.06.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Marcelino, chleb i wino]]''
| ''[[Marcelino, chleb i wino]]''
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| 01.09.2003
| 01.09.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Albert odkrywa świat]]''
| ''[[Albert odkrywa świat]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 07.10.2003
| 07.10.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Clifford]]''
| ''[[Clifford]]''
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]]
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]]
| 13.12.2003
| 13.12.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Jakub Jakub]]''
| ''[[Jakub Jakub]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 20.12.2003
| 20.12.2003
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Lisa]]''
| ''[[Lisa]]''
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]
| 01.01.2004
| 01.01.2004
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Dziewczyny, chłopaki]]''
| ''[[Dziewczyny, chłopaki]]''
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]
| 29.03.2004
| 29.03.2004
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Sabrina]]''
| ''[[Sabrina]]''
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]
| 04.2004
| 04.2004
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Dzika rodzinka (serial animowany)|Dzika rodzina Thornberrych]]''
| ''[[Dzika rodzinka (serial animowany)|Dzika rodzina Thornberrych]]''
| [[Toya Sound Studios|TOYA SOUND STUDIOS]]
| [[Toya Studios|TOYA SOUND STUDIOS]]
| 04.2004
| 04.2004
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Radiostacja Roscoe]]''
| ''[[Radiostacja Roscoe]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 11.05.2004
| 11.05.2004
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Klub Winx]]''
| ''[[Klub Winx]]''
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]]
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]]
| 01.07.2004
| 01.07.2004
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Martin Tajemniczy]]''
| ''[[Martin Tajemniczy]]''
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 01.09.2004
| 01.09.2004
|-
|-

Aktualna wersja na dzień 13:06, 31 lip 2025

MiniMax

Start emisji 16 kwietnia 1999
Zakończenie emisji 15 października 2004

MiniMax – pierwszy polski kanał dla dzieci, produkowany w kraju i w całości nadawany po polsku. Właścicielem i producentem kanału był Canal+ Cyfrowy.

Kanał wystartował 16 kwietnia 1999 roku, jako pierwszy kanał dla dzieci w satelitarnej platformie cyfrowej Cyfra+, i działał do 15 października 2004 roku. Dzień później wystartował kanał ZigZap zastępując kanał MiniMax.

Nim powstał kanał MiniMax na antenie telewizji TMT (Trochę Młodszej Telewizji) Cyfra+ uruchomiła blok programowy o nazwie MiniMax, który działał do czasu uruchomienia kanału.

Programy MiniMaxa

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
w MiniMax
000 Arsene Lupin: Czarna peleryna STUDIO SONICA 1999
000 Babar MASTER FILM 1999
000 Dog City - miasto piesprawia EUROCOM 1999
000 Doug MASTER FILM 1999
000 Fortele Jonatana Koota 1999
000 Gucio i Cezar 1999
000 Krokodania 1999
000 Książę Atlantydy START INTERNATIONAL POLSKA 1999
000 Mała Rosey EUROCOM 1999
000 Marceli Szpak dziwi się światu 1999
000 MOT – Monstrualny Oryginalny Twór PAANFILM STUDIO WARSZAWA 1999
000 Opowiastki z krypty START INTERNATIONAL POLSKA 1999
000 Orson i Olivia PRZEDSIĘBIORSTWO START INTERNATIONAL POLSKA 1999
000 Podróże kapitana Klipera 1999
000 Porwanie Baltazara Gąbki 1999
000 Proszę słonia 1999
000 Przygody Tintina MASTER FILM 1999
000 Renifer Romuald MASTER FILM 1999
000 Rupert START INTERNATIONAL POLSKA 1999
000 Rycerze Kanciastego Stołu START INTERNATIONAL POLSKA 1999
000 Sam i Max – niezależni policjanci START INTERNATIONAL POLSKA 1999
000 Simba – król zwierząt‎ MASTER FILM 1999
000 Sprycjan i Fantazjo MASTER FILM 1999
000 Wezyr Nic-po-nim START INTERNATIONAL POLSKA 1999
000 Wyspa Niedźwiedzi‎ MASTER FILM 1999
000 Olimpiada Bolka i Lolka 01.09.1999
000 Bob i Scott 2000
000 Mały Elvis i przyjaciele START INTERNATIONAL POLSKA 03.03.2000
000 Olinek Okrąglinek START INTERNATIONAL POLSKA 22.04.2000
000 Tropiciele gwiazd MASTER FILM 30.04.2000
000 Biblioteka rodzinna MASTER FILM 01.06.2000
000 Magiczny autobus START INTERNATIONAL POLSKA 01.06.2000
000 Podróże z Aleksandrem i Emilią TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 01.06.2000
000 Wyspa Noego START INTERNATIONAL POLSKA 07.07.2000
000 Szaleni wikingowie START INTERNATIONAL POLSKA 30.07.2000
000 Rocky i ptaki Dodo START INTERNATIONAL POLSKA 01.09.2000
000 Pszczółka Maja STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE 22.10.2000
000 Sandokan MASTER FILM 25.10.2000
000 Dookoła świata z Willym Foggiem TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 26.10.2000
000 Twipsy MASTER FILM 29.10.2000
000 Billy MASTER FILM 24.12.2000
000 Lawendowy zamek 30.12.2000
000 Małe zoo Lucy START INTERNATIONAL POLSKA 01.02.2001
000 Stinky i Jake przedstawiają MASTER FILM 23.02.2001
000 Małe opowiastki MASTER FILM 27.02.2001
000 Sztruksik MASTER FILM 12.03.2001
000 Księżniczka Nilu START INTERNATIONAL POLSKA 14.03.2001
000 Traszka Neda START INTERNATIONAL POLSKA 19.04.2001
000 Misie i ich dom 20.04.2001
000 Bodzio - mały helikopter EUROCOM / STUDIO EUROCOM 20.07.2001
000 Biblioteka Lizzie TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 23.09.2001
000 Milton Mikroskopek MASTER FILM 10.2001
000 Aparatka START INTERNATIONAL POLSKA 12.2001
000 Chłopiec z malajskiej wioski START INTERNATIONAL POLSKA 2002
000 Dali STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE 2002
000 Latarniki 2002
000 Wędrówki Pyzy 2002
000 Witaj, Franklin TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 2002
000 Kot Billy 01.2002
000 Kangurek Hip-Hop 01.2002
000 Tygrysek Etelbert i przyjaciele MASTER FILM 09.07.2002
000 Cyberłowcy MASTER FILM 07.09.2002
000 Tajemnice wiklinowej zatoki STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE 14.09.2002
000 Antek Mrówka START INTERNATIONAL POLSKA 18.09.2002
000 Dixie 06.10.2002
000 Bobry w akcji START INTERNATIONAL POLSKA 15.10.2002
000 Nieustraszeni ratownicy MASTER FILM 20.10.2002
000 Pitaszki START INTERNATIONAL POLSKA 20.10.2002
000 Kotopies PAANFILM STUDIO WARSZAWA 31.10.2002
000 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu START INTERNATIONAL POLSKA 08.12.2002
000 Hej Arnold! START INTERNATIONAL POLSKA 20.12.2002
000 Niefortunna czarownica PLEJADA 22.12.2002
000 Czas na muppety TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 2003
000 Pampalini łowca zwierząt 12.01.2003
000 George Niewielki START INTERNATIONAL POLSKA 19.01.2003
000 Pełzaki 18.02.2003
000 Fraglesy TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 03.03.2003
000 Bolek i Lolek w Europie 12.03.2003
000 Szadoki i wielkie nic MASTER FILM 07.05.2003
000 Fantometka START INTERNATIONAL POLSKA 19.06.2003
000 Marcelino, chleb i wino TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 01.09.2003
000 Albert odkrywa świat START INTERNATIONAL POLSKA 07.10.2003
000 Clifford STUDIO EUROCOM 13.12.2003
000 Jakub Jakub START INTERNATIONAL POLSKA 20.12.2003
000 Lisa STUDIO SONICA 01.01.2004
000 Dziewczyny, chłopaki STUDIO SONICA 29.03.2004
000 Sabrina STUDIO SONICA 04.2004
000 Dzika rodzina Thornberrych TOYA SOUND STUDIOS 04.2004
000 Radiostacja Roscoe MASTER FILM 11.05.2004
000 Klub Winx STUDIO EUROCOM 01.07.2004
000 Martin Tajemniczy START INTERNATIONAL POLSKA 01.09.2004

Linki zewnętrzne