BBC CBeebies: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| (Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 99: | Linia 99: | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] / [[Studio Tercja|STUDIO TERCJA GDAŃSK]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] / [[Studio Tercja|STUDIO TERCJA GDAŃSK]] | ||
| 01.08.2011 | | 01.08.2011 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Święta, święta!]]'' | |||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM STUDIO]] | |||
| 06.12.2011 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| Linia 400: | Linia 405: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Euzebiusz - opowieść o tygrysie]]'' | | ''[[Tygrysek Ethelbert i przyjaciele|Euzebiusz - opowieść o tygrysie]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 07.02.2009 | | 07.02.2009 | ||
| Linia 648: | Linia 653: | ||
| <!--[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]--> | | <!--[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]--> | ||
| 09.06.2025 | | 09.06.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Oktonauci]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 07.07.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 14:32, 13 lip 2025
BBC CBeebies
| |
|---|---|
| Start emisji | 2 grudnia 2007 |
BBC CBeebies – brytyjski kanał telewizyjny należący do publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego BBC, i przeznaczony dla dzieci od 2 do 5 roku życia.
Kanał dostępny w Polsce od 2 grudnia 2007 roku, programy opatrzone są polską wersją językową.
W latach 2007-2009 dubbing zlecany był studiom: Master Film, Studio Sonica i Start International Polska. W latach 2009-2010 korzystano z usług Cabo, w latach 2010-2011 polskie wersje zlecano Studiu Eurocom, a w latach 2010-2019 – Studiu Tercja. Od 2018 roku dubbingi ponownie opracowuje Studio Sonica.
Produkcje
Seriale fabularne
Seriale animowane
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 001 | Pirackie potyczki | STUDIO TERCJA GDAŃSK / STUDIO SONICA | 27.06.2016 |
| 002 | Mała kuchnia świata | STUDIO SONICA | 10.12.2018 |
| 003 | Catie i niezwykłe pojazdy | STUDIO SONICA | 12.12.2018 |
| 004 | Grace i niezwykłe pojazdy | STUDIO SONICA | 17.02.2020 |
Linki zewnętrzne
- Oficjalna polska strona
- BBC CBeebies w polskiej Wikipedii
