Demel: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
DXton (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
DXton (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 133: Linia 133:
| 1998
| 1998
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|032
| ''[[Joshua Jones]]''
| ''[[Joshua Jones]]''
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]]
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]]
Linia 144: Linia 144:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''[[Kaczorek Kwak]]''
| –
| 2003
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''[[Sali Mali]]''
| ''[[Sali Mali]]''
| –
| –
| 2003
| 2003
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''[[Teddybears]]''
| ''[[Teddybears]]''
| [[GMC Studio|GMC STUDIO]]
| [[GMC Studio|GMC STUDIO]]
| 2006
| 2006
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''[[Tygrysek Ethelbert i przyjaciele]]''
| ''[[Tygrysek Ethelbert i przyjaciele]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2006
| 2006
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''[[Piaskowy dziadek]]''
| ''[[Piaskowy dziadek]]''
| [[GMS Records|GMS RECORDS]]
| [[GMS Records|GMS RECORDS]]
| 2007
| 2007
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''[[Przygody ośliczki Tosi]]''
| ''[[Przygody ośliczki Tosi]]''
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| 2007
| 2007
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''[[Cotoons]]''
| ''[[Cotoons]]''
| [[GMS Records|GMS RECORDS]]
| [[GMS Records|GMS RECORDS]]

Aktualna wersja na dzień 18:40, 20 gru 2025

Demel International Corporation – nieistniejąca już firma dystrybucyjna zajmująca się wydawaniem filmów, a także seriali na kasetach VHS, płytach DVD i VCD. Siedziba dystrybutora mieściła się w Warszawie na alei Krakowskiej 110/114, a dawniej na ulicy Garibaldiego 5.

Dystrybucja VHS / DVD

Filmy

Tytuł Studio Premiera
01 Ostatni jednorożec
02 Trzej muszkieterowie TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1995
03 Piękna i Bestia TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1995
04 Aladyn TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1996
05 Calineczka TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1996
06 Cudowne zaklęcie TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1996
07 Mała syrenka TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1996
08 Najlepszy prezent TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1996
09 Sindbad TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1996
10 Co w trawie piszczy EN-BE-EF WARSZAWA 1998
11 Dzikie łabędzie TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
12 Dwanaście miesięcy TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
13 Królowa Śniegu TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
14 Kniaź, Łabędź i Car Sałtan TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
15 Konik Garbusek TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
16 Pinokio i złoty klucz TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
17 Spełnione marzenia TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
18 Szkarłatny kwiat TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
19 Złoty kogucik TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
20 Dziadek do orzechów TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 06.2002
21 Słowik TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 06.2002
22 Księżniczka i chochliki EN-BE-EF 2007

Seriale

Tytuł Studio Premiera
01 Legendy wyspy skarbów TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 1998
032 Joshua Jones EN-BE-EF 2002
03 Strażak Sam EN-BE-EF 2002
04 Kaczorek Kwak 2003
05 Sali Mali 2003
06 Teddybears GMC STUDIO 2006
07 Tygrysek Ethelbert i przyjaciele MASTER FILM 2006
08 Piaskowy dziadek GMS RECORDS 2007
09 Przygody ośliczki Tosi TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 2007
10 Cotoons GMS RECORDS 2008

Linki zewnętrzne