LEGO DREAMZzz: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2023 | |lata produkcji=2023 | ||
|data premiery=15 maja [[2023]] | |data premiery=15 maja [[2023]] | ||
|sezony=2 z | |sezony=2 z 3 | ||
|odcinki=40 z | |odcinki=40 z 60 | ||
}} | }} | ||
'''LEGO DREAMZzz''' (2023) – amerykański serial animowany. Dostępny na platformie [[Netflix]] oraz emitowany na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 15 maja [[2023]] roku. | '''LEGO DREAMZzz''' (2023) – amerykański serial animowany. Dostępny na platformie [[Netflix]] oraz emitowany na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 15 maja [[2023]] roku. | ||
| Linia 299: | Linia 299: | ||
| ''Koniec i początek'' | | ''Koniec i początek'' | ||
| ''Never Forever'' | | ''Never Forever'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA<!--<br />''Śniszczyciele''-->''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''<!--Zmiany, zmiany, zmiany''--> | |||
| ''Everything’s Changed'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''<!--Sztuka dialogu''--> | |||
| ''Join the Club'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| '' | |||
| ''Whack Race 2025'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| '' | |||
| ''Dreamocracy'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| '' | |||
| ''Freak-quencies'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| '' | |||
| ''InterFEARence'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| '' | |||
| ''Lunia'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| '' | |||
| ''Moving On Top'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | |||
| '' | |||
| ''Brainstorm'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | |||
| '' | |||
| ''Boxed In'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | |||
| '' | |||
| ''The Happy App Trap'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| '' | |||
| ''Mission: Ungoggle-Able'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|53 | |||
| '' | |||
| ''D-Shock'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|54 | |||
| '' | |||
| ''Robot Fight Club'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|55 | |||
| '' | |||
| ''Fish Out of Water'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|56 | |||
| '' | |||
| ''Cyber Drain'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|57 | |||
| '' | |||
| ''School Spirit'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|58 | |||
| '' | |||
| ''The Undreamt'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|59 | |||
| '' | |||
| ''Missing Pieces'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|60 | |||
| '' | |||
| ''Outside the Box'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 14:49, 9 maj 2025
| Tytuł | LEGO DREAMZzz |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | TVP ABC, Cartoon Network |
| Platforma streamingowa | Netflix, Amazon Prime Video, YouTube – LEGO, Max |
| Lata produkcji | 2023 |
| Data premiery dubbingu | 15 maja 2023 |
| Wyemitowane serie |
2 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 40 z 60 |
LEGO DREAMZzz (2023) – amerykański serial animowany. Dostępny na platformie Netflix oraz emitowany na kanale TVP ABC od 15 maja 2023 roku.
Fabuła
Mateo i jego siostra, Izzie, dzielą ze sobą niezwykły sen. Kiedy wymyślony przez Mateo stworek, Z-Blob, wraca z nimi na Brooklyn, uświadamiają sobie, że Świat Snów jest prawdziwy. Okazuje się, że dawny przyjaciel Mateo, Cooper, został schwytany w Świecie Snów przez koszmarne stworzenia i nie może się obudzić. Mateo i Izzie odkrywają, że wydarzenia z ich snów mają swoje konsekwencje na jawie.
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO
Reżyseria:
- Jan Aleksandrowicz-Krasko (odc. 1-10),
- Adam Łonicki (odc. 11-40)
Dialogi: Jakub Kisiel
Dźwięk: Adam Łonicki (odc. 11-40)
W wersji polskiej udział wzięli:
- Józef Pawłowski – Mateo
- Magdalena Kusa – Izzie
- Maksymilian Michasiów – Cooper
- Michał Klawiter – Logan
- Aleksandra Nowicka – Zoey
- Jacek Król – Król Koszmarów
- Wojciech Żołądkowicz – Nocny Łowca
- Ryszard Olesiński – Pan Oz
- Wojtek Chorąży
- Katarzyna Kozak
- Mateusz Narloch
- Paweł Wojtaszek –
- Snivel,
- Dallas
- Marta Dobecka
- Daria Domitrz
- Mateusz Weber – Albert
- Paweł Bukrewicz – Mistrz Kuźni
- Robert Kibalski
- Julia Kołakowska-Bytner
- Anna Ułas
- Maciej Falana
- Jakub Kamieński
- Magdalena Herman-Urbańska
- Jakub Szyperski
- Maksymilian Bogumił
- Aleksandra Spyra
- Ewa Serwa
- Iza Bukowska – Julie Putnam
- Klaudiusz Kaufmann
- Tomasz Olejnik
- Martin Fitch – Piaskin
- Anna Kędziora
- Elżbieta Kijowska-Rozen
- Monika Daukszo
- Grzegorz Drojewski
- Bartosz Martyna
- Ignacy Martusewicz
- Martyna Kowalik
- Dawid Dziarkowski
- Konrad Szymański
- Agata Góral
- Agnieszka Matysiak
- Robert Jarociński – Phil
- Julia Kunikowska
- Szymon Roszak
- Bogusław Kudłek
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska – Nigdywiedźma
- Paulina Holtz
- Marta Markowicz-Dziarkowska
- Tomasz Bednarek
- Sebastian Machalski
- Magdalena Czerwińska
- Cezary Kwieciński
- Ewelina Ruckgaber
- Marta Kurzak
- Monika Węgiel-Jarocińska
- Lena Schimscheiner
- Justyna Bojczuk
- Kamil Pruban
- Anna Apostolakis – Mama Coopera
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA Próby Sennych Agentów | |||
| 15.05.2023 | 01 | Przebudzenie | Awakening |
| 15.05.2023 | 02 | Senni Agenci | Dream Chasers |
| 15.05.2023 | 03 | Śniący w potrzebie | Chased Dreamers |
| 15.05.2023 | 04 | Kuźnia Snów | The Dream Forge |
| 15.05.2023 | 05 | Szczytowa forma | Peak Performance |
| 15.05.2023 | 06 | Anomalia | The Anomaly |
| 15.05.2023 | 07 | Oszustwo | Cheat Code |
| 15.05.2023 | 08 | Szersza perspektywa | The Bigger Picture |
| 15.05.2023 | 09 | Owcoton | Short Sheeped |
| 15.05.2023 | 10 | Koszmarna ucieczka | The Grim Escape |
| 11.08.2023 | 11 | Bariera | Dreamer’ Block |
| 11.08.2023 | 12 | Uwolnić małpę | Monkey and the Bandit |
| 11.08.2023 | 13 | Śledztwo | Private Eye |
| 11.08.2023 | 14 | Pieśń odmętów | Songs of the Mist |
| 11.08.2023 | 15 | Słodkie sny | Sweet Dreams |
| 11.08.2023 | 16 | Godna śniąca | The Worthy Dreamer |
| 11.08.2023 | 17 | Światło Nocturnii | The Light of Nocturnia |
| 11.08.2023 | 18 | Łowca | Night Hunted |
| 11.08.2023 | 19 | Szczelina | The Rift |
| 11.08.2023 | 20 | Koszmar na jawie | Enter the Nightmare |
| SERIA DRUGA Noc Nigdywiedźmy | |||
| 17.05.2024 | 21 | Koszmar w owczej skórze | Sheep Freak |
| 17.05.2024 | 22 | Bez pamięci | Memory Chasers |
| 17.05.2024 | 23 | Syreni śpiew | Sound of Sirens |
| 17.05.2024 | 24 | Tłuste bity | Sick Beats |
| 17.05.2024 | 25 | Niezły kocioł | Witchy Ways |
| 17.05.2024 | 26 | Pewnego razu w świecie snów | Toss and Turn |
| 17.05.2024 | 27 | Wielkie zawody | Romancing the Spear |
| 17.05.2024 | 28 | Wyścig z czasem | Beat the Clock |
| 17.05.2024 | 29 | Obudź śniącego | Wake That Dreamer |
| 17.05.2024 | 30 | Mateo razy dwa | A Tale of Two Teos |
| 06.09.2024 | 31 | Silny prąd | Adventures in Robot-Sitting |
| 06.09.2024 | 32 | Ale kosmos | Personal Space Invaders |
| 06.09.2024 | 33 | Witamy na pokładzie | Fistful of Doppelgangers |
| 06.09.2024 | 34 | Sporo zamieszania | Irrational Treasure |
| 06.09.2024 | 35 | Oko w oko | Mission Implausible |
| 06.09.2024 | 36 | Koszmarna zemsta | Grim Vengeance |
| 06.09.2024 | 37 | Korona ci z głowy nie spadnie | Crown Control |
| 06.09.2024 | 38 | Plan wart korony | The Promised Crown Affair |
| 06.09.2024 | 39 | Teraz albo Nigdywiedźma | Now or Never Witch |
| 06.09.2024 | 40 | Koniec i początek | Never Forever |
| SERIA TRZECIA | |||
| 41 | Everything’s Changed | ||
| 42 | Join the Club | ||
| 43 | Whack Race 2025 | ||
| 44 | Dreamocracy | ||
| 45 | Freak-quencies | ||
| 46 | InterFEARence | ||
| 47 | Lunia | ||
| 48 | Moving On Top | ||
| 49 | Brainstorm | ||
| 50 | Boxed In | ||
| 51 | The Happy App Trap | ||
| 52 | Mission: Ungoggle-Able | ||
| 53 | D-Shock | ||
| 54 | Robot Fight Club | ||
| 55 | Fish Out of Water | ||
| 56 | Cyber Drain | ||
| 57 | School Spirit | ||
| 58 | The Undreamt | ||
| 59 | Missing Pieces | ||
| 60 | Outside the Box | ||
Linki zewnętrzne
- Zwiastun serialu
- LEGO DREAMZzz w bazie Netflix
- Odcinki na kanale YouTube – LEGO z serii 1 i serii 2
