Nicktoons: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 295: | Linia 295: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 30.06.2025 | | 30.06.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|057 | |||
| ''[[Sonic Prime]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA / IYUNO POLSKA]] | |||
| 21.07.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 15:09, 21 lip 2025
Nicktoons
| |
|---|---|
| Start emisji | 15 lutego 2018 |
Nicktoons – polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska.
Kanał wystartował 15 lutego 2018 roku, zastępując dotychczas nadającą w jego miejsce stację Nickelodeon HD.
Programy
Linki zewnętrzne
- Nicktoons w polskiej Wikipedii
