Młodzi Tytani: Akcja!: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
* [[Grzegorz Drojewski]] – | * [[Grzegorz Drojewski]] – | ||
** '''Robin''', | ** '''Robin''', | ||
** '''Nightwing''' <small>(odc. 33a)</small> | ** '''Nightwing''' <small>(odc. 33a)</small>, | ||
* [[Krzysztof Banaszyk]] – '''Cyborg''' | ** '''Nibor''' <small>(odc. 40a)</small> | ||
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Gwiazdka''' | * [[Krzysztof Banaszyk]] – | ||
* [[Wit Apostolakis-Gluziński]] – '''Bestia''' | ** '''Cyborg''', | ||
* [[Izabella Bukowska|Izabella Bukowska-Chądzyńska]] – '''Raven''' | ** '''Grobyc''' <small>(odc. 40a)</small> | ||
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – | |||
** '''Gwiazdka''', | |||
** '''Akdzaiwg''' <small>(odc. 40a)</small> | |||
* [[Wit Apostolakis-Gluziński]] – | |||
** '''Bestia''', | |||
** '''Aitseb''' <small>(odc. 40a)</small> | |||
* [[Izabella Bukowska|Izabella Bukowska-Chądzyńska]] – | |||
** '''Raven''', | |||
** '''Nevar''' <small>(odc. 40a)</small> | |||
'''oraz''': | '''oraz''': | ||
* [[Marta Dobecka]] – | * [[Marta Dobecka]] – | ||
| Linia 95: | Linia 104: | ||
** I seria (odc. 14-26) – 19 maja 2014 roku, | ** I seria (odc. 14-26) – 19 maja 2014 roku, | ||
** II seria (odc. 27-39) – 2 lutego 2015 roku, | ** II seria (odc. 27-39) – 2 lutego 2015 roku, | ||
** II seria (odc. 40-52) – w produkcji. | ** II seria (odc. 40-52) – 17 sierpnia 2015 roku, | ||
** III seria (odc. 53-78) – w produkcji. | |||
=== Spis odcinków === | === Spis odcinków === | ||
| Linia 502: | Linia 512: | ||
| ''Dzieci śmieci'' | | ''Dzieci śmieci'' | ||
| ''Hot Garbage'' | | ''Hot Garbage'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.08.2015 | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| ''Robin, ale na odwrót'' | |||
| ''Robin Backwards'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Crazy Day'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '''' | |||
| ''Smile Bones'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Real Boy Adventures'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| '''' | |||
| ''Hose Water'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Let’s Get Serious!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '''' | |||
| ''Tamaranian Vacation'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Rocks and Water'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '''' | |||
| ''Multiple Trick Pony'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Truth, Justice, and What?'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '''' | |||
| ''Two Bumble Bees and a Wasp'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Oil Drums'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '''' | |||
| ''Video Game References'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Cool School'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '''' | |||
| ''Kicking a Ball and Pretending to Be Hurt'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Head Fruit'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '''' | |||
| ''Yearbook Madness'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Beast Man'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '''' | |||
| ''Operation Tin Man'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Nean'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| '''' | |||
| ''Campfire Stories'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''And the Award for Sound Design Goes to Rob'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| '''' | |||
| ''The HIVE Five'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''The Return of Slade'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '''' | |||
| ''More of the Same'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Some of Their Parts'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|53 | ||
| '''' | |||
| ''Cat’s Fancy'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Leg Day'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| '''' | |||
| ''Dignity of Teeth'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Croissant'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| '''' | |||
| ''The Spice Game'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''I’m the Sauce'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|66 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 516: | Linia 803: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|67 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 526: | Linia 813: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|68 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 536: | Linia 823: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|69 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 546: | Linia 833: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|70 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 556: | Linia 843: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|71 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 566: | Linia 853: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|72 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 576: | Linia 863: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|73 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 586: | Linia 873: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|74 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 596: | Linia 883: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|75 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 606: | Linia 893: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|76 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 616: | Linia 903: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|77 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 626: | Linia 913: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan="2" bgcolor="#DFEEEF"|78 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
Wersja z 16:00, 17 sie 2015
Młodzi Tytani: Akcja! (org. Teen Titans Go!, 2013-??) – amerykański serial animowany, reboot serialu Młodzi Tytani.
Premiera w Polsce odbędzie się 15 lutego 2014 roku na kanale Cartoon Network.
Fabuła
Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie – pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1080836
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Marek Robaczewski
Dialogi:
- Katarzyna Wojsz (odc. 1-7, 14-19),
- Tomasz Robaczewski (odc. 8-13, 20-26),
- Barbara Eyman (odc. 27-34, 36-39)
Koordynacja produkcji: Ewa Krawczyk
Kierownictwo muzyczne: Juliusz Kamil
W wersji polskiej udział wzięli:
- Grzegorz Drojewski –
- Robin,
- Nightwing (odc. 33a),
- Nibor (odc. 40a)
- Krzysztof Banaszyk –
- Cyborg,
- Grobyc (odc. 40a)
- Beata Wyrąbkiewicz –
- Gwiazdka,
- Akdzaiwg (odc. 40a)
- Wit Apostolakis-Gluziński –
- Bestia,
- Aitseb (odc. 40a)
- Izabella Bukowska-Chądzyńska –
- Raven,
- Nevar (odc. 40a)
oraz:
- Marta Dobecka –
- Fasolinka (odc. 1a, 34a),
- Jinx (odc. 7a, 8a, 11b, 20b, 22b),
- operatorka numeru 911 (odc. 37b)
- Joanna Borer-Dzięgiel –
- Mamcia Oczko (odc. 1b),
- staruszka (odc. 6a)
- Jacek Król –
- Trigon (odc. 2b, 25a, 32a, 36b),
- Bólobot (odc. 20a),
- ptak #2 (odc. 21a),
- Bóg Magii (odc. 26a),
- Landrynkowy Goblin (odc. 34a),
- Warzywniak (odc. 34b)
- Wojciech Chorąży –
- Ed (odc. 2a),
- Kanapa (odc. 4a)
- Michał Podsiadło –
- Zwinny (odc. 3b),
- dostawca pizzy (odc. 6a)
- Artur Kaczmarski –
- Narrator (odc. 3b),
- Drugoświąteczny Mikołaj (odc. 15b),
- Ból-Robot (odc. 38b)
- Anna Sroka-Hryń –
- Gizmo (odc. 4b, 11b, 13b, 20b, 22b, 33b, 38a, 39a),
- Sonia Conchita Hernández (odc. 5b),
- Mamcia Oczko (odc. 25b),
- Klatak (odc. 36a)
- Beata Jankowska-Tzimas –
- Paso (odc. 9a),
- Terra (odc. 11a, 21b),
- Batgirl (odc. 16b),
- Gizmo (odc. 17b)
- Agata Paszkowska – Jayna (odc. 7b)
- Karol Jankiewicz – Zan (odc. 7b)
- Przemysław Nikiel – Dr Light (odc. 18a)
- Jakub Szydłowski –
- Ojciec Krwiak (odc. 20a, 31b, 38b),
- Pan Moli (odc. 23b),
- Halloweenowy Duch (odc. 32b),
- Jerzy Waszyngton (odc. 33b),
- Kontrolnik (odc. 34a),
- Brudny Joe (odc. 39b)
- Krzysztof Szczepaniak
- Waldemar Barwiński – Wodnik (odc. 24b)
- Katarzyna Łaska –
- Kometa (odc. 27a),
- głos z głośnika zbroi (odc. 27b)
- Kamil Kula – Wodnik (odc. 28a)
- Adam Krylik – Mądruś (Boguś) (odc. 29a)
- Marta Dylewska –
- Migolinka (odc. 34a),
- Mistrz Gwizdu (odc. 39a)
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Odcinki
- Serial po raz pierwszy pojawił się w Polsce na antenie Cartoon Network:
- I seria (odc. 1-13) – 15 lutego 2014 roku,
- I seria (odc. 14-26) – 19 maja 2014 roku,
- II seria (odc. 27-39) – 2 lutego 2015 roku,
- II seria (odc. 40-52) – 17 sierpnia 2015 roku,
- III seria (odc. 53-78) – w produkcji.
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Oryginalny tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 15.02.2014 | 01 | Legendarna kanapka | Legendary Sandwich |
| Najlepsi kumple | Pie Bros | ||
| 16.02.2014 | 02 | Nauka jazdy | Driver’s Ed |
| Psia ręka | Dog Hand | ||
| 22.02.2014 | 03 | Atak klonów | Double Trouble |
| Randka | The Date | ||
| 23.02.2014 | 04 | Luzik, kolo | Dude Relax |
| Wielkie pranie | Laundry Day | ||
| 01.03.2014 | 05 | Duch Bestia | Ghostboy |
| Larwa miłości | La Larva de Amor | ||
| 02.03.2014 | 06 | Hej pizza! | Hey Pizza! |
| Goryl | Gorilla | ||
| 08.03.2014 | 07 | Babski wieczór | Girl’s Night Out |
| Od bohatera do zera | You’re Fired! | ||
| 09.03.2014 | 08 | Super Robin | Super Robin |
| W wieży siła | Tower Power | ||
| 15.03.2014 | 09 | Pasożyt | Parasite |
| KłamiGwaizdka | Starliar | ||
| 16.03.2014 | 10 | Klopsikowa impreza | Meatball Party |
| Kijek czy laska | Staff Meeting | ||
| 22.03.2014 | 11 | Terra-ryzuje | Terra-ized |
| W zbijaka | Artful Dodgers | ||
| 23.03.2014 | 12 | Burger kontra burrito | Burger vs. Burrito |
| Idealnie dopasowani | Matched | ||
| 29.03.2014 | 13 | Kolory Raven | Colors of Raven |
| Lewa noga | The Left Leg | ||
| 19.05.2014 | 14 | Książki | Books |
| Gnuśna niedziela | Lazy Sunday | ||
| 20.05.2014 | 15 | Gwiazdka Straszliwa | Starfire the Terrible |
| Drugie święta | Second Christmas | ||
| 21.05.2014 | 16 | Super ruchy | Power Moves |
| Patrząc w przyszłość | Staring at the Future | ||
| 22.05.2014 | 17 | Bez mocy | No Power |
| Przyboczny | Sidekick | ||
| 23.05.2014 | 18 | Tygrys w klatce | Caged Tiger |
| Przez nos | Nose Mouth | ||
| 26.05.2014 | 19 | Nogi | Legs |
| Ser na śniadanie | Breakfast Cheese | ||
| 27.05.2014 | 20 | Gofry | Waffles |
| Po dwóch stronach | Opposites | ||
| 28.05.2014 | 21 | Ptaki | Birds |
| Moją bądź | Be Mine | ||
| 29.05.2014 | 22 | Pożywka dla mózgu | Brain Food |
| Wchodzę i wychodzę | In and Out | ||
| 30.05.2014 | 23 | Zwierzaki | Little Buddies |
| Poszukiwany | Missing | ||
| 02.06.2014 | 24 | Żarty wujaszka | Uncle Jokes |
| Mas i Menos | Mas Y Menos | ||
| 03.06.2014 | 25 | Sny | Dreams |
| Babciny głos | Grandma Voice | ||
| 04.06.2014 | 26 | Prawdziwa magia | Real Magic |
| Marionetki | Puppets Whaaaaat? | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 02.02.2015 | 27 | Pan Zad | Mr. Butt |
| Twardziel | Man Person | ||
| 03.02.2015 | 28 | Pirat | Pirates |
| Widzę cię | I See You | ||
| 04.02.2015 | 29 | Boguś | Brian |
| Matka Natura | Nature | ||
| 05.02.2015 | 30 | Niepoprawne staruszki | Salty Codgers |
| Wiedza | Knowledge | ||
| 06.02.2015 | 31 | Czułostkowe potwory | Love Monsters |
| Rąsie pąsie | Baby Hands | ||
| 09.02.2015 | 32 | Karmelkowe jabłuszka | Caramel Apples |
| Halloween | Halloween | ||
| 10.02.2015 | 33 | Kanapkowy kradziej | Sandwich Thief |
| Babcia kaska | Money Grandma | ||
| 11.02.2015 | 34 | Przyjaźń | Friendship |
| Warzywka | Vegetables | ||
| 18.02.2015 | 35 | Maska | The Mask |
| Piżama party | Slumber Party | ||
| 13.02.2015 | 36 | Poważne sprawy | Serious Business |
| Święto dziękczynienia | Thanksgiving | ||
| 16.02.2015 | 37 | Chłopaki kontra dziewczyny | Boys vs. Girls |
| Ciało przygoda | Body Adventure | ||
| 17.02.2015 | 38 | Wycieczka | Road Trip |
| Najlepszy Robin | The Best Robin | ||
| 12.02.2015 | 39 | Otwór ustkowy | Mouth Hole |
| Dzieci śmieci | Hot Garbage | ||
| 17.08.2015 | 40 | Robin, ale na odwrót | Robin Backwards |
| ' | Crazy Day | ||
| 41 | ' | Smile Bones | |
| ' | Real Boy Adventures | ||
| 42 | ' | Hose Water | |
| ' | Let’s Get Serious! | ||
| 43 | ' | Tamaranian Vacation | |
| ' | Rocks and Water | ||
| 44 | ' | Multiple Trick Pony | |
| ' | Truth, Justice, and What? | ||
| 45 | ' | Two Bumble Bees and a Wasp | |
| ' | Oil Drums | ||
| 46 | ' | Video Game References | |
| ' | Cool School | ||
| 47 | ' | Kicking a Ball and Pretending to Be Hurt | |
| ' | Head Fruit | ||
| 48 | ' | Yearbook Madness | |
| ' | Beast Man | ||
| 49 | ' | Operation Tin Man | |
| ' | Nean | ||
| 50 | ' | Campfire Stories | |
| ' | And the Award for Sound Design Goes to Rob | ||
| 51 | ' | The HIVE Five | |
| ' | The Return of Slade | ||
| 52 | ' | More of the Same | |
| ' | Some of Their Parts | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 53 | ' | Cat’s Fancy | |
| ' | Leg Day | ||
| 54 | ' | Dignity of Teeth | |
| ' | The Croissant | ||
| 55 | ' | The Spice Game | |
| ' | I’m the Sauce | ||
| 56 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 57 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 58 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 59 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 60 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 61 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 62 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 63 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 64 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 65 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 66 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 67 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 68 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 69 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 70 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 71 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 72 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 73 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 74 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 75 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 76 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 77 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 78 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
Linki zewnętrzne
- Młodzi Tytani: Akcja! w polskiej Wikipedii
- Młodzi Tytani: Akcja! w bazie filmweb.pl
