Nie podano opisu zmian |
m https://www.youtube.com/watch?v=if7q1auJKGI |
||
| Linia 553: | Linia 553: | ||
| ??? | | ??? | ||
| [[Michał Klawiter]] | | [[Michał Klawiter]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Neil Pokoly | |||
| [[Mariusz Chałat]] | |||
| [[Dariusz Błażejewski]] | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
Wersja z 22:33, 7 paź 2024
Disney
Netflix
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE A LIST | ||||||||
| Midge | Małgorzata Kozłowska | Joanna Kudelska (typowy Janusz) | ||||||
| Alex | Agata Góral | Anna Sroka-Hryń (jw.) | ||||||
| Dev | Patryk Michalak | Patryk Czerniejewski (jw.) | ||||||
| Luka | Hubert Paszkiewicz | Józef Pawłowski | ||||||
