MiniMax: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 71: | Linia 71: | ||
| ''[[MOT - Monstrualny Oryginalny Twór|MOT – Monstrualny Oryginalny Twór]]'' | | ''[[MOT - Monstrualny Oryginalny Twór|MOT – Monstrualny Oryginalny Twór]]'' | ||
| [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]] | | [[Paanfilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |- | ||
| Linia 147: | Linia 142: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Olimpiada Bolka i Lolka]]'' | |||
| <!--[[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]]--> | |||
| 01.09.1999 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
Wersja z 09:24, 18 lut 2025
MiniMax
| |
|---|---|
| Start emisji | 16 kwietnia 1999 |
| Zakończenie emisji | 15 października 2004 |
MiniMax – pierwszy polski kanał dla dzieci, produkowany w kraju i w całości nadawany po polsku. Właścicielem i producentem kanału był Canal+ Cyfrowy.
Kanał wystartował 16 kwietnia 1999 roku, jako pierwszy kanał dla dzieci w satelitarnej platformie cyfrowej Cyfra+, i działał do 15 października 2004 roku. Dzień później wystartował kanał ZigZap zastępując kanał MiniMax.
Nim powstał kanał MiniMax na antenie telewizji TMT (Trochę Młodszej Telewizji) Cyfra+ uruchomiła blok programowy o nazwie MiniMax, który działał do czasu uruchomienia kanału.
Programy MiniMaxa
Linki zewnętrzne
- MiniMax w polskiej Wikipedii
