Vivarto: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 381: | Linia 381: | ||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | | [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | ||
| 28.02.2025 | | 28.02.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|074 | |||
| ''[[Pani Bucik]]'' | |||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 27.06.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 531: | Linia 536: | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 06.12.2024 | | 06.12.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | |||
| ''[[Królestwo Siedmiu Mórz]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 15.08.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 14:54, 31 sie 2025

Vivarto Sp. z o.o. – dystrybutor filmów w kinach (głównie studyjnych) i na DVD, działający na polskim rynku od września 2005 roku.
Spółka obecnie zleca dubbing Studiu Publishing, Mastergroove Studios i Studiu Nagrań Dora, dawniej korzystała z usług Studia PDK, Studia Eurocom i Audiorepubliki.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Dokumenty
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Mali bohaterowie | EUROKOM | 14.12.2018 |
