Vivarto: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 359: | Linia 359: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|070 | | bgcolor="#CCE2FF"|070 | ||
| ''[[List do Świętego Mikołaja]]'' | | ''[[List do Świętego Mikołaja]]'' | ||
| | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 22.11.2024 | | 22.11.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 369: | Linia 369: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|072 | | bgcolor="#CCE2FF"|072 | ||
| ''[[Pozdrowienia z Marsa]]'' | | ''[[Pozdrowienia z Marsa]]'' | ||
| | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 27.12.2024 | | 27.12.2024 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|073 | | bgcolor="#CCE2FF"|073 | ||
| ''[[Świat Chiary]]'' | | ''[[Świat Chiary]]'' | ||
| | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 17.01.2025 | | 17.01.2025 | ||
|- | |- | ||
| Linia 381: | Linia 381: | ||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | | [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | ||
| 28.02.2025 | | 28.02.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|074 | |||
| ''[[Pani Bucik]]'' | |||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 27.06.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 531: | Linia 536: | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 06.12.2024 | | 06.12.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | |||
| ''[[Królestwo Siedmiu Mórz]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 15.08.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 22:50, 24 lis 2025

Vivarto Sp. z o.o. – dystrybutor filmów w kinach (głównie studyjnych) i na DVD, działający na polskim rynku od września 2005 roku.
Spółka obecnie zleca dubbing Studiu Publishing, Mastergroove Studios i Studiu Nagrań Dora, dawniej korzystała z usług Studia PDK, Studia Eurocom i Audiorepubliki.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Dokumenty
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Mali bohaterowie | EUROKOM | 14.12.2018 |
