Vivarto: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 41 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Vivarto Sp. z o.o.''' – dystrybutor filmów w kinach (głównie studyjnych) i na DVD, działający na polskim rynku od września [[2005]] roku. | [[Plik:Vivarto.png|right|200px]]'''Vivarto Sp. z o.o.''' – dystrybutor filmów w kinach (głównie studyjnych) i na DVD, działający na polskim rynku od września [[2005]] roku. | ||
Spółka obecnie zleca dubbing | Spółka obecnie zleca dubbing [[Studio Publishing|Studiu Publishing]], [[Mastergroove Studios]] i [[Studio Nagrań Dora|Studiu Nagrań Dora]], dawniej korzystała z usług [[Studio PDK|Studia PDK]], [[Studio Eurocom|Studia Eurocom]] i [[Audiorepublica|Audiorepubliki]]. | ||
== Dystrybucja z dubbingiem == | == Dystrybucja z dubbingiem == | ||
=== Filmy fabularne === | === Filmy fabularne === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="8%"|№ | !width="8%"|№ | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera kinowa | !width="15%"|Premiera kinowa/VOD | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[Święty Mikołaj]]'' | | ''[[Święty Mikołaj]]'' | ||
| [[Audiorepublica|AUDIOREPUBLICA]] / [[Paprika Sound Factory| | | [[Audiorepublica|AUDIOREPUBLICA]] / [[Paprika Sound Factory|PAPRYKA i SYNOWIE]] | ||
| 26.11.2010 | | 26.11.2010 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''[[Gdzie jest Gwiazdka?]]'' | | ''[[Gdzie jest Gwiazdka?]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 15.11.2013 | | 15.11.2013 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|003 | ||
| ''[[Antboy]]'' | | ''[[Antboy]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 19.09.2014 | | 19.09.2014 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|004 | ||
| ''[[Siostry wampirki]]'' | | ''[[Siostry wampirki]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 24.10.2014 | | 24.10.2014 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''[[Gdzie jest Mikołaj?]]'' | | ''[[Gdzie jest Mikołaj?]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 21.11.2014 | | 21.11.2014 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|006 | ||
| ''[[Misja: Gwiazda]]'' | | ''[[Misja: Gwiazda]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 16.01.2015 | | 16.01.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|007 | ||
| ''[[Operacja Arktyka]]'' | | ''[[Operacja Arktyka]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 08.01.2016 | | 08.01.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|008 | ||
| ''[[Najlepsze przyjaciółki]]'' | | ''[[Najlepsze przyjaciółki]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 01.04.2016 | | 01.04.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|009 | ||
| ''[[Mecz życia]]'' | | ''[[Mecz życia]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 13.05.2016 | | 13.05.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|010 | ||
| ''[[Wszystkowidząca]]'' | | ''[[Wszystkowidząca]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 24.06.2016 | | 24.06.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|011 | ||
| ''[[Łapa]]'' | | ''[[Łapa]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 28.10.2016 | | 28.10.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|012 | ||
| ''[[Magiczne święta]]'' | | ''[[Magiczne święta]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 25.11.2016 | | 25.11.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|013 | ||
| ''[[Przygody Finna]]'' | | ''[[Przygody Finna]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 09.12.2016 | | 09.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|014 | ||
| ''[[Szczęście sprzyja odważnym]]'' | | ''[[Szczęście sprzyja odważnym]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 23.12.2016 | | 23.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|015 | ||
| ''[[Wiplala]]'' | | ''[[Wiplala]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 06.01.2017 | | 06.01.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|016 | ||
| ''[[Kod M]]'' | | ''[[Kod M]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 27.01.2017 | | 27.01.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|017 | ||
| ''[[Boy 7]]'' | | ''[[Boy 7]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 03.02.2017 | | 03.02.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|018 | ||
| ''[[Alpejska przygoda]]'' | | ''[[Alpejska przygoda]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 17.02.2017 | | 17.02.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|019 | ||
| ''[[Pan Żaba]]'' | | ''[[Pan Żaba]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 07.04.2017 | | 07.04.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|020 | ||
| ''[[Zielona szkoła]]'' | | ''[[Zielona szkoła]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 16.06.2017 | | 16.06.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|021 | ||
| ''[[Kacper i Emma jadą w góry]]'' | | ''[[Kacper i Emma jadą w góry]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 28.07.2017 | | 28.07.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|022 | ||
| ''[[Biegnij Amelio!]]'' | | ''[[Biegnij Amelio!]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 29.09.2017 | | 29.09.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|023 | ||
| ''[[Mikołaj w każdym z nas]]'' | | ''[[Mikołaj w każdym z nas]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 24.11.2017 | | 24.11.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|024 | ||
| ''[[Miłość pisana Braillem]]'' | | ''[[Miłość pisana Braillem]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 09.02.2018 | | 09.02.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|025 | ||
| ''[[Niewidzialny chłopiec]]'' | | ''[[Niewidzialny chłopiec]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 02.03.2018 | | 02.03.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|026 | ||
| ''[[Wielka wyprawa Oskara]]'' | | ''[[Wielka wyprawa Oskara]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 20.04.2018 | | 20.04.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|027 | ||
| ''[[Kacper i Emma w teatrze]]'' | | ''[[Kacper i Emma w teatrze]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 04.05.2018 | | 04.05.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|028 | ||
| ''[[Moja żyrafa]]'' | | ''[[Moja żyrafa]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 27.07.2018 | | 27.07.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|029 | ||
| ''[[Mała czarownica (film 2018)|Mała czarownica]]'' | | ''[[Mała czarownica (film 2018)|Mała czarownica]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 26.10.2018 | | 26.10.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|030 | ||
| ''[[Czarodziejka Lili ratuje Święta]]'' | | ''[[Czarodziejka Lili ratuje Święta]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 23.11.2018 | | 23.11.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|031 | ||
| ''[[Mamy talent!]]'' | | ''[[Mamy talent!]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 02.12.2018 | | 02.12.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|032 | ||
| ''[[Hej, Sokoły!]]'' | | ''[[Hej, Sokoły!]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 03.12.2018 | | 03.12.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|033 | ||
| ''[[Kacper i Emma szukają skarbu]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 01.03.2019 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|034 | |||
| ''[[Niewidzialny chłopak – Nowa generacja]]'' | | ''[[Niewidzialny chłopak – Nowa generacja]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 15.03.2019 | | 15.03.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|035 | ||
| ''[[Z głową w chmurach]]'' | | ''[[Z głową w chmurach]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 28.06.2019 | | 28.06.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|036 | ||
| ''[[Rosie i Moussa]]'' | | ''[[Rosie i Moussa]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 09.07.2019 | | 09.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|037 | ||
| ''[[Dzieci lata]]'' | | ''[[Dzieci lata]]'' | ||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] / [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] / [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] | ||
| 10.07.2019 | | 10.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|038 | ||
| ''[[Liliana Pędziwiatr]]'' | | ''[[Liliana Pędziwiatr]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 23.08.2019 | | 23.08.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|039 | ||
| ''[[Kickbokserka]]'' | | ''[[Kickbokserka]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 04.10.2019 | | 04.10.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|040 | ||
| ''[[Jak zostać Świętym Mikołajem]]'' | | ''[[Jak zostać Świętym Mikołajem]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 22.11.2019 | | 22.11.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|041 | ||
| ''[[Rocca zmienia świat]]'' | | ''[[Rocca zmienia świat]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 01.12.2019 | | 01.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|042 | ||
| ''[[Haker]]'' | | ''[[Haker]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 02.12.2019 | | 02.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|043 | ||
| ''[[Magiczne święta Ewy]]'' | | ''[[Magiczne święta Ewy]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 06.12.2019 | | 06.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|044 | ||
| ''[[Niewidzialna Sue]]'' | | ''[[Niewidzialna Sue]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 27.12.2019 | | 27.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|045 | ||
| ''[[Supernauczycielka]]'' | | ''[[Supernauczycielka]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 12.03.2020 | | 12.03.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|046 | ||
| ''[[Słoń Benjamin (film 2019)|Słoń Benjamin]]'' | | ''[[Słoń Benjamin (film 2019)|Słoń Benjamin]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 31.07.2020 | | 31.07.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|047 | ||
| ''[[Madison]]'' | | ''[[Madison]]'' | ||
| | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 09.10.2020 | | 09.10.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|048 | ||
| ''[[Nelly Rapp – Upiorna agentka]]'' | | ''[[Nelly Rapp – Upiorna agentka]]'' | ||
| | | [[Studio PDK|STUDIO PDK]] / [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] | ||
| 30.10.2020 | | 30.10.2020 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|049 | |||
| ''[[Mikołaj w każdym z nas 2]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 04.12.2020 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|050 | |||
| ''[[Tajemnica sióstr Sprite]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 17.03.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|051 | |||
| ''[[Klub brzydkich dzieci]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 18.03.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|052 | |||
| ''[[Wilczy gang]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] / [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] | |||
| 22.03.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|053 | |||
| ''[[Pan Patyk i morski potwór]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 17.09.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|054 | |||
| ''[[Martin i magiczny las]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 25.09.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | |||
| ''[[Pamiętnik Berta]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] / [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] | |||
| 29.10.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|056 | |||
| ''[[Wicher. Ostatni rozdział]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 12.11.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|057 | |||
| ''[[Jak zostać Świętym Mikołajem 2]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 05.12.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|058 | |||
| ''[[Chłopiec zza szyby]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 08.04.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|059 | |||
| ''[[Kapitan Nova]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 13.05.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|060 | |||
| ''[[Comedy Queen]]'' | |||
| [[Mastergroove Studio|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 24.05.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|061 | |||
| ''[[Młody Winnetou]]'' | |||
| [[Mastergroove Studio|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 19.08.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|062 | |||
| ''[[Świąteczna niespodzianka]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 09.12.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|063 | |||
| ''[[Super Futrzak ratuje świat]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 24.02.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|064 | |||
| ''[[Mukliki]]'' | |||
| [[Mastergroove Studio|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 20.10.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|065 | |||
| ''[[Jajko czy kura?]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 28.11.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|066 | |||
| ''[[Najpiękniejsze Święta]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 08.12.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|067 | |||
| ''[[Mój brat robot]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 12.01.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|068 | |||
| ''[[Sukienka Oskara]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 21.06.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|069 | |||
| ''[[Potworna rodzinka (film 2021)|Potworna rodzinka]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 06.09.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|070 | |||
| ''[[List do Świętego Mikołaja]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 22.11.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|071 | |||
| ''[[Kosmiczna wiadomość]]'' | |||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 13.12.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|072 | |||
| ''[[Pozdrowienia z Marsa]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 27.12.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|073 | |||
| ''[[Świat Chiary]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 17.01.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|073 | |||
| ''[[Szkoła z klasą]]'' | |||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 28.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|074 | |||
| ''[[Pani Bucik]]'' | |||
| [[Mastergroove Studios|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 27.06.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy animowane === | === Filmy animowane === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="8%"|№ | !width="8%"|№ | ||
| Linia 257: | Linia 397: | ||
!width="15%"|Premiera kinowa | !width="15%"|Premiera kinowa | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[Święty Mikołaj dla wszystkich]]'' | | ''[[Święty Mikołaj dla wszystkich]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 04.12.2015 | | 04.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''[[Złoty koń]]'' | | ''[[Złoty koń]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 18.03.2016 | | 18.03.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|003 | ||
| ''[[Phantom Boy]]'' | | ''[[Phantom Boy]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 29.04.2016 | | 29.04.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|004 | ||
| ''[[Daleko na północy]]'' | | ''[[Daleko na północy]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 15.07.2016 | | 15.07.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''[[Pim i Pom]]'' | | ''[[Pim i Pom]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 03.03.2017 | | 03.03.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|006 | ||
| ''[[Nazywam się Cukinia]]'' | | ''[[Nazywam się Cukinia]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 02.06.2017 | | 02.06.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|007 | ||
| ''[[Miś Bamse i Miasto Złodziei]]'' | | ''[[Miś Bamse i Miasto Złodziei]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 07.07.2017 | | 07.07.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|008 | ||
| ''[[Niedoparki]]'' | | ''[[Niedoparki]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 11.08.2017 | | 11.08.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|009 | ||
| ''[[O czym szumi las]]'' | | ''[[O czym szumi las]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 01.09.2017 | | 01.09.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|010 | ||
| ''[[Książka Lili]]'' | | ''[[Książka Lili]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 19.10.2017 | | 19.10.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|011 | ||
| ''[[Miś Bamse i córka wiedźmy]]'' | | ''[[Miś Bamse i córka wiedźmy]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 26.01.2018 | | 26.01.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|012 | ||
| ''[[Niesamowita historia wielkiej Gruszki]]'' | | ''[[Niesamowita historia wielkiej Gruszki]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 24.08.2018 | | 24.08.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|013 | ||
| ''[[Stateczek Eliasz]]'' | | ''[[Stateczek Eliasz]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 07.09.2018 | | 07.09.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|014 | ||
| ''[[Poczta Świętego Mikołaja]]'' | | ''[[Poczta Świętego Mikołaja]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 16.11.2018 | | 16.11.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|015 | ||
| ''[[Magiczny dywan]]'' | | ''[[Magiczny dywan]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 01.05.2019 | | 01.05.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|016 | ||
| ''[[Miś Bamse i super miód]]'' | | ''[[Miś Bamse i super miód]]'' | ||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | | [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | ||
| 17.01.2020 | | 17.01.2020 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Elfinki]]''<ref name="cod">dubbing zlecony we współpracy z firmą [[Next Film]]</ref> | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 09.07.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| ''[[Moja mama Gorylica]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 06.12.2021 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| ''[[Felix i ukryty skarb]]'' | |||
| [[Mastergroove Studio|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 27.05.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| ''[[Ogliki]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 15.07.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | |||
| ''[[Kosmiczna przygoda Allana]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 29.07.2022 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | |||
| ''[[Po prostu super]]'' | |||
| [[Mastergroove Studio|MASTERGROOVE STUDIOS]] | |||
| 17.02.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|023 | |||
| ''[[Titina]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 12.03.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|024 | |||
| ''[[Co w trawie gra]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 17.03.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|025 | |||
| ''[[Uratuj drzewo]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 11.04.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|026 | |||
| ''[[Bamse – malutka przygoda wielkiego misia]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 02.08.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | |||
| ''[[Alex Aligator]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 16.08.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''[[Elfy ratują święta]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 06.12.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | |||
| ''[[Królestwo Siedmiu Mórz]]'' | |||
| [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]] | |||
| 15.08.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Dokumenty === | === Dokumenty === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="8%"|№ | !width="8%"|№ | ||
| Linia 346: | Linia 552: | ||
!width="15%"|Premiera kinowa | !width="15%"|Premiera kinowa | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[Mali bohaterowie]]'' | | ''[[Mali bohaterowie]]'' | ||
| [[Studio Eurocom| | | [[Studio Eurocom|EUROKOM]] | ||
| 14.12.2018 | | 14.12.2018 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<references/> | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* [http://www.vivarto.pl Oficjalna strona dystrybutora] | * [http://www.vivarto.pl Oficjalna strona dystrybutora] | ||
[[Kategoria:Dystrybutorzy kinowi]] | |||
[[Kategoria: Dystrybutorzy kinowi]] | [[Kategoria:Zleceniodawcy]] | ||
[[Kategoria: Zleceniodawcy]] | |||
Aktualna wersja na dzień 22:50, 24 lis 2025

Vivarto Sp. z o.o. – dystrybutor filmów w kinach (głównie studyjnych) i na DVD, działający na polskim rynku od września 2005 roku.
Spółka obecnie zleca dubbing Studiu Publishing, Mastergroove Studios i Studiu Nagrań Dora, dawniej korzystała z usług Studia PDK, Studia Eurocom i Audiorepubliki.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Dokumenty
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Mali bohaterowie | EUROKOM | 14.12.2018 |
