Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 379: | Linia 379: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | Juan Pablo | ||
| ??? | | ??? | ||
| [[Damian Kulec]] | | [[Damian Kulec]] | ||
| [[Mateusz Weber]] | | [[Mateusz Weber]] | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Greg | |||
| [[Kamil Pruban]] | |||
| [[Damian Kulec]] | |||
| [[Jakub Szyperski]] | |||
| <small>(i inni)</small> | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Linia 522: | Linia 532: | ||
| [[Agnieszka Pawełkiewicz]] | | [[Agnieszka Pawełkiewicz]] | ||
| [[Julia Chatys]] | | [[Julia Chatys]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Selena | |||
| [[Karolina Wasilewska]] | |||
| [[Julia Chatys]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Angelina | |||
| [[Karolina Wasilewska]] | |||
| ??? | |||
| | | | ||
| | | | ||
Wersja z 18:43, 8 maj 2025
Disney
Netflix
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE A LIST | ||||||||
| Midge | Małgorzata Kozłowska | Joanna Kudelska | ||||||
| Alex | Agata Góral | Anna Sroka-Hryń | ||||||
| Dev | Patryk Michalak | Patryk Czerniejewski | ||||||
| Luka | Hubert Paszkiewicz | Józef Pawłowski | ||||||
