Nie podano opisu zmian |
m hau hau |
||
| Linia 2710: | Linia 2710: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<!--== Hau Hau Hau == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|Postać | |||
!width="10%"|Głos #1 | |||
!width="10%"|Głos #2 | |||
!width="10%"|Głos #3 | |||
!width="10%"|Głos #4 | |||
!width="10%"|Głos #5 | |||
!width="10%"|Głos #6 | |||
!width="10%"|Głos #7 | |||
!width="10%"|Głos #8 | |||
|- | |||
| colspan=9 style="background-color: #70ACFF;" |'''HAU HAU HAU''' | |||
|- | |||
| Blue | |||
| [[Antonina Żbikowska]] | |||
| [[Maja Gadzińska]] | |||
| [[Nadia Kędracka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Bingo | |||
| [[Cecylia O’Neil]] | |||
| [[Wiktoria Zaleska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Muffinka | |||
| [[Alicja Warchocka]] | |||
| [[Izabela Pawletko]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Miodzia | |||
| [[Olga Cybińska]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Wujek Prążek | |||
| [[Wojciech Chorąży]] | |||
| [[Piotr Łukawski]] | |||
| [[Tomasz Błasiak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Wujek Radzio | |||
| [[Przemysław Glapiński]] | |||
| [[Marek Tynda]] | |||
| [[Bartosz Martyna]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Muffinka | |||
| [[Alicja Warchocka]] | |||
| [[Izabela Pawletko]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Lena (Wendy) | |||
| [[Julia Kołakowska-Bytner]] | |||
| [[Anna Szymańczyk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Mama Wafla | |||
| [[Julia Kołakowska-Bytner]] | |||
| [[Anna Szymańczyk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Ciocia Fryzia | |||
| [[Emilia Niedzielak]] | |||
| [[Julia Kołakowska-Bytner]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Dziadzio Bob | |||
| [[Marek Robaczewski]] | |||
| [[Bartosz Martyna]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Dziadzio Mort | |||
| [[Marek Robaczewski]] | |||
| [[Maciej Konopiński]] | |||
| [[Adam Bauman]] | |||
| [[Bartosz Martyna]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Tata Jacka | |||
| [[Janusz Dąbrowski]] | |||
| [[Bartosz Martyna]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Żaneta | |||
| [[Marta Dobecka]] | |||
| [[Bożena Furczyk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Bella | |||
| [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]] | |||
| [[Katarzyna Wolfke]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Fido | |||
| [[Marcin Stec]] | |||
| [[Łukasz Talik]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Frank | |||
| [[Damian Kulec]] | |||
| [[Krzysztof Cybiński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Rocko | |||
| [[Krzysztof Cybiński]] | |||
| [[Marek Robaczewski]] | |||
| [[Robert Tondera]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Doreen | |||
| [[Barbara Zielińska]] | |||
| [[Miriam Aleksandrowicz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
--> | |||
Wersja z 17:52, 9 cze 2025
Disney
Netflix
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE A LIST | ||||||||
| Midge | Małgorzata Kozłowska | Joanna Kudelska | ||||||
| Alex | Agata Góral | Anna Sroka-Hryń | ||||||
| Dev | Patryk Michalak | Patryk Czerniejewski | ||||||
| Luka | Hubert Paszkiewicz | Józef Pawłowski | ||||||
Cartoon Network
Fhancja
Astralia
