m hau hau |
|||
| Linia 790: | Linia 790: | ||
!width="10%"|Głos #7 | !width="10%"|Głos #7 | ||
!width="10%"|Głos #8 | !width="10%"|Głos #8 | ||
|-|- | |- | ||
| colspan=9 style="background-color: #70ACFF;" |'''[[Niesamowity świat Gumballa|NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA]]''' | |||
|- | |||
|Gumball | |||
| [[Miłosz Konkel]] | |||
| [[Jakub Zdrójkowski]] | |||
| [[Hubert Szczurek]] | |||
| [[Filip Rogowski]] | |||
| i inni <small>(cenzura dialogów)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Darwin | |||
| [[Stanisław Pieszak]] | |||
| [[Mateusz Ceran]] | |||
| [[Michał Rosiński]] | |||
| [[Karol Kwiatkowski]] | |||
| [[Borys Wiciński]] <small>(cenzura dialogów)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Panna Simian | |||
| [[Jarosław Boberek]] | |||
| [[Anita Sokołowska]] | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| [[Mateusz Kwiecień]] | |||
| [[Tomasz Steciuk]] | |||
| | |||
|- | |||
| Babcia Jojo | |||
| [[Mariusz Czajka]] | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| [[Anita Sokołowska]] | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Carrie | |||
| ??? | |||
| [[Marta Uszko]] | |||
| [[Anita Sokołowska]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Banan Joe | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Janusz Zadura]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Clayton | |||
| [[Adam Krylik]] | |||
| [[Jacek Wolszczak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Alan | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Tobias Wilson | |||
| [[Zbigniew Suszyński]] | |||
| ??? <small>(missing)</small> | |||
| [[January Brunov]] | |||
| [[Przemysław Stippa]] <small>(missing)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Harold Wilson | |||
| [[Sławomir Pacek]] | |||
| [[Paweł Szczesny]] | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Zbigniew Suszyński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Jackie Wilson | |||
| [[Ewa Kania]] | |||
| [[Anita Sokołowska]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| ??? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Frankie Watterson | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Wojciech Chorąży]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Gaylord Robinson | |||
| [[Mariusz Czajka]] | |||
| [[Wojciech Słupiński]] | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Ojciec Nicole | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Janusz Zadura]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Matka Nicole | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Bibliotekarka | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Katarzyna Kozak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Patryk Fitzgerald | |||
| [[Sławomir Pacek]] | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| [[Wojciech Słupiński]] | |||
| [[Wojciech Chorąży]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Penny Fitzgerald | |||
| ??? | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Polly Fitzgerald | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| <small>(i inni)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Tata Carmen | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Janusz Wituch]] <small>(cenzura dialogów)</small> | |||
| [[Mateusz Kwiecień]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Rocky Robinson | |||
| [[Jarosław Boberek]] | |||
| [[Paweł Szczesny]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Policjant-pączek | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| ??? | |||
| [[Waldemar Barwiński]] | |||
| [[Paweł Szczesny]] | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Janusz Zadura]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Banana Bob | |||
| [[Paweł Szczesny]] | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Mateusz Kwiecień]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Betty | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Banana Barbara | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| [[Ewa Prus]] | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| [[Katarzyna Ciecierska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Goblin | |||
| [[Jacek Wolszczak]] | |||
| [[Paweł Szczesny]] | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| [[Mikołaj Klimek]] | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Sussie | |||
| ??? | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Wojciech Słupiński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Teri | |||
| ??? | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] <small>(missing)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Tina | |||
| [[Zbigniew Suszyński]] | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Karen | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Masami | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Julius Oppenheimmer Junior | |||
| [[Przemysław Stippa]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Leslie | |||
| ??? | |||
| [[Wojciech Słupiński]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Larry | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Dariusz Wnuk]] | |||
| [[Wojciech Słupiński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Bobert | |||
| ??? | |||
| [[Dariusz Wnuk]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Jeff Benson | |||
| [[Paweł Szczesny]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Adam Krylik]] | |||
| [[Mateusz Kwiecień]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| William | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Mateusz Kwiecień]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Juke | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Wojciech Chorąży]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Jamie | |||
| [[Zbigniew Suszyński]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| [[Ewa Prus]] | |||
| [[Katarzyna Ciecierska]] | |||
| [[Katarzyna Kozak]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Anton | |||
| [[Zbigniew Suszyński]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Gary | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Przemysław Stippa]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Staruszek Marvin | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Zbigniew Suszyński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Donald | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Paweł Szczesny]] | |||
| [[Przemysław Stippa]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Alison Gator | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Pielęgniarka | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Anita Sokołowska]] | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| [[Katarzyna Ciecierska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Rachel | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| [[Małgorzata Nakonieczna]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Carmen | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Anita Sokołowska]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Pani trener | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| [[Wojciech Chorąży]] | |||
| [[Aleksandar Milićević]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Mikrofon Mike | |||
| [[Zbigniew Suszyński]] | |||
| [[Adam Krylik]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Wojciech Słupiński]] | |||
| [[Mateusz Kwiecień]] | |||
| [[Paweł Peterman]] | |||
| | |||
|- | |||
| Rob | |||
| [[Dariusz Wnuk]] | |||
| [[Wojciech Słupiński]] | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| [[Tomasz Steciuk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Carlton | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| [[Józef Pawłowski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Hektor | |||
| [[Sławomir Pacek]] | |||
| [[Wojciech Słupiński]] | |||
| [[Adam Krylik]] | |||
| [[Kamil Pruban]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Clare Cooper | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| [[Anna Smołowik]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Ocho | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Adam Krylik]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| ??? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Quattro | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| [[Mieczysław Morański]] | |||
| [[Przemysław Stippa]] | |||
| [[Krzysztof Cybiński]] | |||
| [[Wojciech Chorąży]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Felicity | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| [[Aleksandra Radwan]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Kip Schlezinger | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Zbigniew Suszyński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Josh | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| [[Przemysław Stippa]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Steve Small | |||
| [[January Brunov]] | |||
| [[Waldemar Barwiński]] | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| [[Adam Krylik]] | |||
| [[Przemysław Stippa]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Hot Dog | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| [[Wojciech Słupiński]] | |||
| ??? | |||
| [[Paweł Szczesny]] | |||
| [[Przemysław Stippa]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Billy | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| [[January Brunov]] | |||
| [[Jacek Wolszczak]] | |||
| [[Adam Krylik]] | |||
| <small>(i inni)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan=9 style="background-color: #70ACFF;" |'''[[Craig znad Potoku|CRAIG ZNAD POTOKU]]''' / '''[[Jessica i jej wielki mały świat|JESSICA I JEJ WIELKI MAŁY ŚWIAT]]''' | | colspan=9 style="background-color: #70ACFF;" |'''[[Craig znad Potoku|CRAIG ZNAD POTOKU]]''' / '''[[Jessica i jej wielki mały świat|JESSICA I JEJ WIELKI MAŁY ŚWIAT]]''' | ||
|- | |- | ||
| Linia 1768: | Linia 2380: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Fhancja == | == Fhancja == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | ||
Wersja z 00:36, 15 lip 2025
Disney
Netflix
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE A LIST | ||||||||
| Midge | Małgorzata Kozłowska | Joanna Kudelska | ||||||
| Alex | Agata Góral | Anna Sroka-Hryń | ||||||
| Dev | Patryk Michalak | Patryk Czerniejewski | ||||||
| Luka | Hubert Paszkiewicz | Józef Pawłowski | ||||||
Cartoon Network
Fhancja
Astralia
