The Walt Disney Company Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 331: | Linia 331: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|065 | | bgcolor="#CCE2FF"|065 | ||
| ''[[Fantastyczna 4: Pierwsze kroki]]'' | | ''[[Fantastyczna 4: Pierwsze kroki]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 25.07.2025 | | 25.07.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|066 | ||
| ''[[Zakręcony piątek 2]]'' | | ''[[Zakręcony piątek 2]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 08.08.2025 | | 08.08.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|067 | |||
| ''[[Tron: Ares]]'' | |||
| | |||
| 10.10.2025 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|068 | | bgcolor="#CCE2FF"|068 | ||
Wersja z 15:50, 18 sie 2025
The Walt Disney Company Polska – dystrybutor kinowy filmów The Walt Disney Company, działający od 1 października 2012 roku.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Toy Story: Imprezozaur Rex | SDI MEDIA POLSKA | 16.11.2012 |
| 002 | Koń by się uśmiał | SDI MEDIA POLSKA | 29.11.2013 |
| 003 | Gorączka lodu | SDI MEDIA POLSKA | 13.03.2015 |
| 004 | Lawa | SDI MEDIA POLSKA | 01.07.2015 |
| 005 | Kraina Lodu: Przygoda Olafa | SDI MEDIA POLSKA | 24.11.2017 |
