TeleTOON+: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 75: | Linia 75: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|012 | | bgcolor="#CCE2FF"|012 | ||
| ''[[Martin Tajemniczy]]'' | | ''[[Martin Tajemniczy]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.10.2011 | | 01.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| Linia 120: | Linia 120: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | | bgcolor="#CCE2FF"|021 | ||
| ''[[W pułapce czasu]]'' | | ''[[W pułapce czasu]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.11.2011 | | 01.11.2011 | ||
|- | |- | ||
| Linia 145: | Linia 145: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|026 | | bgcolor="#CCE2FF"|026 | ||
| ''[[Marta mówi]]'' | | ''[[Marta mówi]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 02.01.2012 | | 02.01.2012 | ||
|- | |- | ||
| Linia 160: | Linia 160: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | | bgcolor="#CCE2FF"|029 | ||
| ''[[Ziemniak - ostatnie starcie|Ziemniak – ostatnie starcie]]'' | | ''[[Ziemniak - ostatnie starcie|Ziemniak – ostatnie starcie]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 28.01.2012 | | 28.01.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | | bgcolor="#CCE2FF"|030 | ||
| ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]'' | | ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 10.02.2012 | | 10.02.2012 | ||
|- | |- | ||
| Linia 195: | Linia 195: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|036 | | bgcolor="#CCE2FF"|036 | ||
| ''[[Tempo Express]]'' | | ''[[Tempo Express]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 20.04.2012 | | 20.04.2012 | ||
|- | |- | ||
| Linia 230: | Linia 230: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|043 | | bgcolor="#CCE2FF"|043 | ||
| ''[[Pound Puppies: Psia paczka]]'' | | ''[[Pound Puppies: Psia paczka]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]/[[ | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]/[[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 01.01.2013 | | 01.01.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|044 | | bgcolor="#CCE2FF"|044 | ||
| ''[[Transformers: Rescue Bots]]'' | | ''[[Transformers: Rescue Bots]]'' | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]/[[ | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]/[[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 01.01.2013 | | 01.01.2013 | ||
|- | |- | ||
| Linia 270: | Linia 270: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|051 | | bgcolor="#CCE2FF"|051 | ||
| ''[[Littlest Pet Shop]]'' | | ''[[Littlest Pet Shop]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]/[[ | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]/[[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 01.06.2013 | | 01.06.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|052 | | bgcolor="#CCE2FF"|052 | ||
| ''[[Niezwykła piątka na tropie]]'' | | ''[[Niezwykła piątka na tropie]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SUN STUDIO POLSKA]] | ||
| 02.09.2013 | | 02.09.2013 | ||
|- | |- | ||
| Linia 290: | Linia 290: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | | bgcolor="#CCE2FF"|055 | ||
| ''[[Kod Lyoko]]'' | | ''[[Kod Lyoko]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 03.02.2014 | | 03.02.2014 | ||
|- | |- | ||
| Linia 300: | Linia 300: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|057 | | bgcolor="#CCE2FF"|057 | ||
| ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' | | ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' | ||
| <!--[[Master Film|MASTER FILM]]/-->[[ | | <!--[[Master Film|MASTER FILM]]/-->[[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 13.09.2014 | | 13.09.2014 | ||
|- | |- | ||
| Linia 325: | Linia 325: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|062 | | bgcolor="#CCE2FF"|062 | ||
| ''[[Petz Klub]]'' | | ''[[Petz Klub]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 21.09.2015 | | 21.09.2015 | ||
|- | |- | ||
| Linia 345: | Linia 345: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|066 | | bgcolor="#CCE2FF"|066 | ||
| ''[[Dorwać Asa]]'' | | ''[[Dorwać Asa]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.12.2015 | | 15.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| Linia 385: | Linia 385: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|074 | | bgcolor="#CCE2FF"|074 | ||
| ''[[Mirette na tropie]]'' | | ''[[Mirette na tropie]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 13.02.2017 | | 13.02.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|075 | | bgcolor="#CCE2FF"|075 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Opowieści z Canterlot High]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Opowieści z Canterlot High]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 14.05.2017 | | 14.05.2017 | ||
|- | |- | ||
| Linia 450: | Linia 450: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|087 | | bgcolor="#CCE2FF"|087 | ||
| ''[[Szczypta magii|Szczypta magii / To jakieś czary!]]'' | | ''[[Szczypta magii|Szczypta magii / To jakieś czary!]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]/[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 20.05.2019 | | 20.05.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|088 | | bgcolor="#CCE2FF"|088 | ||
| ''[[Świat Winx]]'' | | ''[[Świat Winx]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|BTI STUDIOS]] | ||
| 01.07.2019 | | 01.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| Linia 510: | Linia 510: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|099 | | bgcolor="#CCE2FF"|099 | ||
| ''[[My Little Pony: Pony Life]]'' | | ''[[My Little Pony: Pony Life]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 12.10.2020 | | 12.10.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|100 | | bgcolor="#CCE2FF"|100 | ||
| ''[[Barbie Dreamhouse Adventures]]'' | | ''[[Barbie Dreamhouse Adventures]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 02.11.2020 | | 02.11.2020 | ||
|- | |- | ||
| Linia 530: | Linia 530: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|103 | | bgcolor="#CCE2FF"|103 | ||
| ''[[Zmykaj stąd, Jednorożcu!]]'' | | ''[[Zmykaj stąd, Jednorożcu!]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 18.01.2021 | | 18.01.2021 | ||
|- | |- | ||
| Linia 580: | Linia 580: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|113 | | bgcolor="#CCE2FF"|113 | ||
| ''[[Barbie: My dwie]]'' | | ''[[Barbie: My dwie]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 25.04.2022 | | 25.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 590: | Linia 590: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|115 | | bgcolor="#CCE2FF"|115 | ||
| ''[[Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście]]'' | | ''[[Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 20.06.2022 | | 20.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|116 | | bgcolor="#CCE2FF"|116 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 25.09.2022 | | 25.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| Linia 645: | Linia 645: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|126 | | bgcolor="#CCE2FF"|126 | ||
| ''[[Isadora Moon]]'' | | ''[[Isadora Moon]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 26.12.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|127 | |||
| ''[[Angelo rządzi]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 17.03.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|128 | |||
| ''[[Dinuś i Lusia]]'' | |||
| <!--[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]--> | | <!--[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]--> | ||
| | | 09.06.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|129 | |||
| ''[[Charlotte i trzy muszkieterki]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 20.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|130 | |||
| ''[[Osmar]]'' | |||
| <!--[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]--> | |||
| 17.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 700: | Linia 720: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''[[Kod Lyoko: Ewolucja]]'' | | ''[[Kod Lyoko: Ewolucja]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 10.03.2014 | | 10.03.2014 | ||
|- | |- | ||
| Linia 765: | Linia 785: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''[[Vlogi Barbie|Barbie Vlog]]'' | | ''[[Vlogi Barbie|Barbie Vlog]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 11.03.2019 | | 11.03.2019 | ||
|- | |- | ||
| Linia 780: | Linia 800: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''[[Pamiętniki Barbie]]'' | | ''[[Pamiętniki Barbie]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SUN STUDIO]] | ||
| 02.10.2011 | | 02.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''[[Polly World]]'' | | ''[[Polly World]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 09.10.2011 | | 09.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| Linia 795: | Linia 815: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''[[Uciekające kurczaki]]'' | | ''[[Uciekające kurczaki]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 23.12.2011 | | 23.12.2011 | ||
|- | |- | ||
| Linia 820: | Linia 840: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''[[Barbie w Wigilijnej Opowieści]]'' | | ''[[Barbie w Wigilijnej Opowieści]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SUN STUDIO]] | ||
| 26.12.2012 | | 26.12.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[Barbie i podwodna tajemnica 2]]'' | | ''[[Barbie i podwodna tajemnica 2]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 28.12.2012 | | 28.12.2012 | ||
|- | |- | ||
| Linia 840: | Linia 860: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 14.09.2013 | | 14.09.2013 | ||
|- | |- | ||
| Linia 850: | Linia 870: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''[[Barbie: Księżniczka i piosenkarka]]'' | | ''[[Barbie: Księżniczka i piosenkarka]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 24.12.2013 | | 24.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''[[Barbie i siostry w Krainie Kucyków]]'' | | ''[[Barbie i siostry w Krainie Kucyków]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 31.12.2013 | | 31.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''[[Barbie i magiczne baletki]]'' | | ''[[Barbie i magiczne baletki]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 31.05.2014 | | 31.05.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''[[Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka]]'' | | ''[[Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 31.05.2014 | | 31.05.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''[[Winx Club. Tajemnica morskich głębin]]'' | | ''[[Winx Club. Tajemnica morskich głębin]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 02.11.2014 | | 02.11.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks|My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks|My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 08.11.2014 | | 08.11.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''[[Barbie i tajemnicze drzwi]]'' | | ''[[Barbie i tajemnicze drzwi]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 23.12.2014 | | 23.12.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''[[Barbie: Idealne Święta]]'' | | ''[[Barbie: Idealne Święta]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 26.12.2014 | | 26.12.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''[[Barbie: Super Księżniczki]]'' | | ''[[Barbie: Super Księżniczki]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 31.08.2015 | | 31.08.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni|My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska Przyjaźni]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni|My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska Przyjaźni]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 14.10.2015 | | 14.10.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''[[Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami]]'' | | ''[[Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 11.11.2015 | | 11.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| Linia 910: | Linia 930: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''[[Barbie: Rockowa księżniczka]]'' | | ''[[Barbie: Rockowa księżniczka]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 29.12.2015 | | 29.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''[[Barbie w świecie mody]]'' | | ''[[Barbie w świecie mody]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA]] | ||
| 03.05.2016 | | 03.05.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Legenda Everfree|My Little Pony: Equestria Girls – Legend of Everfree]]'' | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Legenda Everfree|My Little Pony: Equestria Girls – Legend of Everfree]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 15.10.2016 | | 15.10.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''[[Barbie i siostry na tropie piesków]]'' | | ''[[Barbie i siostry na tropie piesków]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 27.12.2016 | | 27.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''[[Barbie: Tajne agentki]]'' | | ''[[Barbie: Tajne agentki]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 29.12.2016 | | 29.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''[[Barbie: Akademia Księżniczek]]'' | | ''[[Barbie: Akademia Księżniczek]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 30.12.2016 | | 30.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | | bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Zapomniana przyjaźń]] | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Zapomniana przyjaźń]] | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 30.06.2018 | | 30.06.2018 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | | bgcolor="#CCE2FF"|34 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Rollercoaster przyjaźni]] | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Rollercoaster przyjaźni]] | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 21.10.2018 | | 21.10.2018 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | | bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Majówka]] | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Majówka]] | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 01.06.2019 | | 01.06.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | | bgcolor="#CCE2FF"|36 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Świąteczne niespodzianki]] | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Świąteczne niespodzianki]] | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 22.09.2019 | | 22.09.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | | bgcolor="#CCE2FF"|37 | ||
| ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Wejściówka na backstage]] | | ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls – Wejściówka na backstage]] | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 29.09.2019 | | 29.09.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | | bgcolor="#CCE2FF"|38 | ||
| ''[[Barbie: Gwiezdna przygoda]]'' | | ''[[Barbie: Gwiezdna przygoda]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 28.12.2020 | | 28.12.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | | bgcolor="#CCE2FF"|39 | ||
| ''[[Barbie w świecie gier]] | | ''[[Barbie w świecie gier]] | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 18.09.2021 | | 18.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | | bgcolor="#CCE2FF"|40 | ||
| ''[[Barbie i Chelsea: Zgubione urodziny]]'' | | ''[[Barbie i Chelsea: Zgubione urodziny]]'' | ||
| [[ | | [[Iyuno|IYUNO MEDIA GROUP]] | ||
| 19.04.2021 | | 19.04.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | | bgcolor="#CCE2FF"|41 | ||
| ''[[Barbie: Wielkie miasto, wielkie marzenia]] | | ''[[Barbie: Wielkie miasto, wielkie marzenia]] | ||
| [[ | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 18.09.2021 | | 18.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| Linia 990: | Linia 1010: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | | bgcolor="#CCE2FF"|43 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 24.09.2022 | | 24.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | | bgcolor="#CCE2FF"|44 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 12.03.2023 | | 12.03.2023 | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 21:22, 17 lis 2025
teleTOON+
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 października 2011 |
teleTOON+ – polska stacja telewizyjna, przeznaczona dla dzieci w wieku 3-12 lat, emitująca seriale animowane, autorskie programy rozrywkowe, a także sporadycznie filmy pełnometrażowe.
Kanał wystartował 1 października 2011 roku, w miejsce stacji ZigZap, emitującej audycje skierowane do starszych dzieci i młodzieży. Początkowo emitowany w godzinach 06:00-21:00. Od 1 września 2012 roku czas nadawania został wydłużony do 21:30, a od 1 września 2013 roku do 22:00. Obecnie stacja rozpoczyna program o 05:00, a kończy po godzinie 2 w nocy. Kanał obecnie współdzieli ofertę programową wraz z siostrzanym kanałem MiniMini+, skierowanym do dzieci w wieku przedszkolnym.
Programy teleTOON+
Seriale animowane
Seriale aktorskie
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w teleTOON+ |
|---|---|---|---|
| 01 | Przypadki nastolatki | STUDIO PUBLISHING | 03.10.2011 |
| 02 | Sadie J. | STUDIO SONICA | 01.09.2012 |
| 03 | Przygody Sary Jane | MASTER FILM | 08.09.2012 |
| 04 | Mój kumpel anioł | STUDIO PUBLISHING | 01.10.2012 |
| 05 | Potwory i ja | STUDIO SONICA | 31.10.2012 |
| 06 | Leonardo | MASTER FILM | 01.12.2012 |
| 07 | Czarodzieje kontra Obcy | STUDIO SONICA | 06.04.2013 |
| 08 | Jadagrace | MASTER FILM | 22.06.2013 |
| 09 | Kod Lyoko: Ewolucja | START INTERNATIONAL POLSKA | 10.03.2014 |
| 10 | Grachi | STUDIO PUBLISHING | 07.04.2014 |
| 11 | M.I. High | STUDIO SONICA | 05.05.2014 |
| 12 | Akademia tańca | STUDIO SONICA | 06.10.2014 |
| 13 | Na końcu świata | MASTER FILM | 12.10.2015 |
| 14 | The Avatars | STUDIO PUBLISHING | 07.12.2015 |
| 15 | Siedmiu krasnoludków i ja | MASTER FILM | 07.05.2017 |
Miniseriale i inne programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w teleTOON+ |
|---|---|---|---|
| 01 | IMP | STUDIO M.R. SOUND | 01.10.2011 |
| 02 | Rintinkan | STUDIO PUBLISHING | 17.03.2012 |
| 03 | Kumple z dżungli | MASTER FILM | 07.07.2012 |
| 04 | Fistaszki | MASTER FILM | 12.01.2015 |
| 05 | Barbie Vlog | SDI MEDIA POLSKA | 11.03.2019 |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w teleTOON+ |
|---|---|---|---|
| 01 | Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica | STUDIO PUBLISHING | 07.04.2024 |
| 02 | Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu | STUDIO PUBLISHING | 14.04.2024 |
| 03 | Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona | STUDIO PUBLISHING | 21.04.2024 |
| 04 | Szkoła magicznych zwierząt | STUDIO PUBLISHING | 28.04.2024 |
| 05 | Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka | STUDIO PUBLISHING | 17.11.2024 |
Linki zewnętrzne
- teleTOON+ w polskiej Wikipedii
