The Walt Disney Company Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 268: | Linia 268: | ||
| ''[[Avatar: Istota wody]]'' | | ''[[Avatar: Istota wody]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO]] | | [[Iyuno|IYUNO]] | ||
| 16.12.2022 | | 16.12.2022<br /><small>(ponownie: 03.10.2025) | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|053 | | bgcolor="#CCE2FF"|053 | ||
| Linia 311: | Linia 311: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|061 | | bgcolor="#CCE2FF"|061 | ||
| ''[[Mufasa: Król Lew]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 20.12.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|062 | |||
| ''[[Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat]]'' | | ''[[Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 14.02.2025 | | 14.02.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|063 | ||
| ''[[Śnieżka]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 21.03.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|064 | |||
| ''[[Thunderbolts*]]'' | | ''[[Thunderbolts*]]'' | ||
| | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 01.05.2025 | | 01.05.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|065 | |||
| ''[[Fantastyczna 4: Pierwsze kroki]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 25.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|066 | |||
| ''[[Zakręcony piątek 2]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 08.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|067 | |||
| ''[[Tron: Ares]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 10.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|068 | |||
| ''[[Avatar: Ogień i popiół]]'' | |||
| | |||
| 19.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 499: | Linia 529: | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 27.11.2024 | | 27.11.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|035 | |||
| ''[[Elio]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 19.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|036 | |||
| ''[[Toy Story]]'' | |||
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE]] | |||
| 19.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| ''[[Zwierzogród 2]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 26.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|038 | |||
| ''[[Hopnięci]]'' | |||
| | |||
| 06.03.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|039 | |||
| ''[[Toy Story 5]]'' | |||
| | |||
| 19.06.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 531: | Linia 586: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|005 | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''[[Kraina | | ''[[Kraina lodu: Przygoda Olafa]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 24.11.2017 | | 24.11.2017 | ||
Aktualna wersja na dzień 21:08, 20 lis 2025
The Walt Disney Company Polska – dystrybutor kinowy filmów The Walt Disney Company, działający od 1 października 2012 roku.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Toy Story: Imprezozaur Rex | SDI MEDIA POLSKA | 16.11.2012 |
| 002 | Koń by się uśmiał | SDI MEDIA POLSKA | 29.11.2013 |
| 003 | Gorączka lodu | SDI MEDIA POLSKA | 13.03.2015 |
| 004 | Lawa | SDI MEDIA POLSKA | 01.07.2015 |
| 005 | Kraina lodu: Przygoda Olafa | SDI MEDIA POLSKA | 24.11.2017 |
