The Walt Disney Company Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| Linia 268: | Linia 268: | ||
| ''[[Avatar: Istota wody]]'' | | ''[[Avatar: Istota wody]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO]] | | [[Iyuno|IYUNO]] | ||
| 16.12.2022 | | 16.12.2022<br /><small>(ponownie: 03.10.2025) | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|053 | | bgcolor="#CCE2FF"|053 | ||
| Linia 536: | Linia 536: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|036 | | bgcolor="#CCE2FF"|036 | ||
| ''[[Toy Story]]'' | |||
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE]] | |||
| 19.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| ''[[Zwierzogród 2]]'' | | ''[[Zwierzogród 2]]'' | ||
| | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 26.11.2025 | | 26.11.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|038 | ||
| ''[[Hopnięci]]'' | | ''[[Hopnięci]]'' | ||
| | | | ||
| 06.03.2026 | | 06.03.2026 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|039 | ||
| ''[[Toy Story 5]]'' | | ''[[Toy Story 5]]'' | ||
| | | | ||
Aktualna wersja na dzień 21:08, 20 lis 2025
The Walt Disney Company Polska – dystrybutor kinowy filmów The Walt Disney Company, działający od 1 października 2012 roku.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Toy Story: Imprezozaur Rex | SDI MEDIA POLSKA | 16.11.2012 |
| 002 | Koń by się uśmiał | SDI MEDIA POLSKA | 29.11.2013 |
| 003 | Gorączka lodu | SDI MEDIA POLSKA | 13.03.2015 |
| 004 | Lawa | SDI MEDIA POLSKA | 01.07.2015 |
| 005 | Kraina lodu: Przygoda Olafa | SDI MEDIA POLSKA | 24.11.2017 |
