LEGO DREAMZzz: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
|kraj=Stany Zjednoczone | |kraj=Stany Zjednoczone | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|platforma=[[Netflix]], [[Amazon Prime Video]], YouTube – LEGO, [[Max]] | |platforma=[[Netflix]], [[Amazon Prime Video]], YouTube – LEGO, [[HBO Max|Max / HBO Max]], VOD TVP, Megogo | ||
|stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]], [[Cartoon Network]] | |stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]], [[Cartoon Network]] | ||
|lata produkcji=2023 | |lata produkcji=2023 | ||
|data premiery=15 maja [[2023]] | |data premiery=15 maja [[2023]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 3 | ||
|odcinki= | |odcinki=60 z 60 | ||
}} | }} | ||
'''LEGO DREAMZzz''' (2023) – amerykański serial animowany. Dostępny na platformie [[Netflix]] oraz emitowany na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 15 maja [[2023]] roku. | '''LEGO DREAMZzz''' (2023) – amerykański serial animowany. Dostępny na platformie [[Netflix]] oraz emitowany na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 15 maja [[2023]] roku. | ||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
'''Reżyseria''': | '''Reżyseria''': | ||
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] <small>(odc. 1-10)</small>, | * [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] <small>(odc. 1-10)</small>, | ||
* [[Adam Łonicki]] <small>(odc. 11- | * [[Adam Łonicki]] <small>(odc. 11-60)</small> | ||
'''Dialogi''': [[Jakub Kisiel]]<br /> | '''Dialogi''': [[Jakub Kisiel]]<br /> | ||
'''Dźwięk''': [[Adam Łonicki]] <small>(odc. 11- | '''Dźwięk''': [[Adam Łonicki]] <small>(odc. 11-60)</small><br /> | ||
'''W wersji polskiej udział wzięli''': | '''W wersji polskiej udział wzięli''': | ||
* [[Józef Pawłowski]] – '''Mateo''' | * [[Józef Pawłowski]] – '''Mateo''' | ||
| Linia 34: | Linia 34: | ||
* [[Wojciech Żołądkowicz]] – '''Nocny Łowca''' | * [[Wojciech Żołądkowicz]] – '''Nocny Łowca''' | ||
* [[Ryszard Olesiński]] – '''Pan Oz''' | * [[Ryszard Olesiński]] – '''Pan Oz''' | ||
* [[Paweł Wojtaszek]] – | |||
** '''Snivel''', | |||
** '''Dallas''' | |||
* [[Mateusz Weber]] – '''Albert''' | |||
* [[Paweł Bukrewicz]] – '''Mistrz Kuźni''' | |||
* [[Izabella Bukowska-Chądzyńska|Iza Bukowska]] – '''Julie Putnam''' | |||
* [[Martin Fitch]] – '''Piaskin''' | |||
* [[Robert Jarociński]] – '''Phil''' | |||
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] – '''Mama Coopera''' | |||
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]] – '''Nigdywiedźma''' <small>(oprócz odc. 14)</small> | |||
* [[Agnieszka Matysiak]] – '''Nigdywiedźma''' <small>(odc. 14)</small> | |||
* [[Wojciech Chorąży|Wojtek Chorąży]] | * [[Wojciech Chorąży|Wojtek Chorąży]] | ||
* [[Katarzyna Kozak]] | * [[Katarzyna Kozak]] | ||
* [[Mateusz Narloch]] | * [[Mateusz Narloch]] | ||
* [[Marta Dobecka]] | * [[Marta Dobecka]] | ||
* [[Daria Domitrz]] | * [[Daria Domitrz]] | ||
* [[Robert Kibalski]] | * [[Robert Kibalski]] | ||
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] | * [[Julia Kołakowska-Bytner]] | ||
| Linia 54: | Linia 60: | ||
* [[Aleksandra Spyra]] | * [[Aleksandra Spyra]] | ||
* [[Ewa Serwa]] | * [[Ewa Serwa]] | ||
* [[Klaudiusz Kaufmann]] | * [[Klaudiusz Kaufmann]] | ||
* [[Tomasz Olejnik]] | * [[Tomasz Olejnik]] | ||
* [[Anna Kędziora]] | * [[Anna Kędziora]] | ||
* [[Elżbieta Kijowska-Rozen]] | * [[Elżbieta Kijowska-Rozen]] | ||
| Linia 68: | Linia 72: | ||
* [[Konrad Szymański]] | * [[Konrad Szymański]] | ||
* [[Agata Góral]] | * [[Agata Góral]] | ||
* [[Julia Kunikowska]] | * [[Julia Kunikowska]] | ||
* [[Szymon Roszak]] | * [[Szymon Roszak]] | ||
* [[Bogusław Kudłek]] | * [[Bogusław Kudłek]] | ||
* [[Paulina Holtz]] | * [[Paulina Holtz]] | ||
* [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] | * [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] | ||
| Linia 87: | Linia 87: | ||
* [[Justyna Bojczuk]] | * [[Justyna Bojczuk]] | ||
* [[Kamil Pruban]] | * [[Kamil Pruban]] | ||
* [[ | * [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]] | ||
* [[Milena Staszuk]] | |||
* [[Matylda Łonicka]] | |||
* [[Mateusz Kwiecień]] | |||
* [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
* [[Klementyna Umer]] | |||
* [[Maciej Dybowski]] | |||
* [[Karol Wróblewski]] | |||
* [[Paweł Szczesny]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 97: | Linia 105: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA<br />''Próby Sennych Agentów''''' | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA<br />''Próby Sennych Agentów''''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix, APV, <br />TVP ABC i YouTube)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Przebudzenie'' | | ''Przebudzenie'' | ||
| ''Awakening'' | | ''Awakening'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Senni Agenci'' | | ''Senni Agenci'' | ||
| ''Dream Chasers'' | | ''Dream Chasers'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Śniący w potrzebie'' | | ''Śniący w potrzebie'' | ||
| ''Chased Dreamers'' | | ''Chased Dreamers'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Kuźnia Snów'' | | ''Kuźnia Snów'' | ||
| ''The Dream Forge'' | | ''The Dream Forge'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Szczytowa forma'' | | ''Szczytowa forma'' | ||
| ''Peak Performance'' | | ''Peak Performance'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Anomalia'' | | ''Anomalia'' | ||
| ''The Anomaly'' | | ''The Anomaly'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Oszustwo'' | | ''Oszustwo'' | ||
| ''Cheat Code'' | | ''Cheat Code'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Szersza perspektywa'' | | ''Szersza perspektywa'' | ||
| ''The Bigger Picture'' | | ''The Bigger Picture'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Owcoton'' | | ''Owcoton'' | ||
| ''Short Sheeped'' | | ''Short Sheeped'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Koszmarna ucieczka'' | | ''Koszmarna ucieczka'' | ||
| ''The Grim Escape'' | | ''The Grim Escape'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix, APV <br />i YouTube)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''Bariera'' | | ''Bariera'' | ||
| ''Dreamer’ Block'' | | ''Dreamer’ Block'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''Uwolnić małpę'' | | ''Uwolnić małpę'' | ||
| ''Monkey and the Bandit'' | | ''Monkey and the Bandit'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Śledztwo'' | | ''Śledztwo'' | ||
| ''Private Eye'' | | ''Private Eye'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''Pieśń odmętów'' | | ''Pieśń odmętów'' | ||
| ''Songs of the Mist'' | | ''Songs of the Mist'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''Słodkie sny'' | | ''Słodkie sny'' | ||
| ''Sweet Dreams'' | | ''Sweet Dreams'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''Godna śniąca'' | | ''Godna śniąca'' | ||
| ''The Worthy Dreamer'' | | ''The Worthy Dreamer'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''Światło Nocturnii'' | | ''Światło Nocturnii'' | ||
| ''The Light of Nocturnia'' | | ''The Light of Nocturnia'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''Łowca'' | | ''Łowca'' | ||
| ''Night Hunted'' | | ''Night Hunted'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''Szczelina'' | | ''Szczelina'' | ||
| ''The Rift'' | | ''The Rift'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023 | | bgcolor="#CCE2FF"|11.08.2023<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''Koszmar na jawie'' | | ''Koszmar na jawie'' | ||
| ''Enter the Nightmare'' | | ''Enter the Nightmare'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA<br />''Noc Nigdywiedźmy''''' | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA<br />''Noc Nigdywiedźmy''''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix i YouTube)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''Koszmar w owczej skórze'' | | ''Koszmar w owczej skórze'' | ||
| ''Sheep Freak'' | | ''Sheep Freak'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''Bez pamięci'' | | ''Bez pamięci'' | ||
| ''Memory Chasers'' | | ''Memory Chasers'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''Syreni śpiew'' | | ''Syreni śpiew'' | ||
| ''Sound of Sirens'' | | ''Sound of Sirens'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''Tłuste bity'' | | ''Tłuste bity'' | ||
| ''Sick Beats'' | | ''Sick Beats'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''Niezły kocioł'' | | ''Niezły kocioł'' | ||
| ''Witchy Ways'' | | ''Witchy Ways'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''Pewnego razu w świecie snów'' | | ''Pewnego razu w świecie snów'' | ||
| ''Toss and Turn'' | | ''Toss and Turn'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''Wielkie zawody'' | | ''Wielkie zawody'' | ||
| ''Romancing the Spear'' | | ''Romancing the Spear'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''Wyścig z czasem'' | | ''Wyścig z czasem'' | ||
| ''Beat the Clock'' | | ''Beat the Clock'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''Obudź śniącego'' | | ''Obudź śniącego'' | ||
| ''Wake That Dreamer'' | | ''Wake That Dreamer'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.05.2024<br /><small>(Netflix)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''Mateo razy dwa'' | | ''Mateo razy dwa'' | ||
| ''A Tale of Two Teos'' | | ''A Tale of Two Teos'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix, APV <br />i YouTube)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''Silny prąd'' | | ''Silny prąd'' | ||
| ''Adventures in Robot-Sitting'' | | ''Adventures in Robot-Sitting'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''Ale kosmos'' | | ''Ale kosmos'' | ||
| ''Personal Space Invaders'' | | ''Personal Space Invaders'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | | bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| ''Witamy na pokładzie'' | | ''Witamy na pokładzie'' | ||
| ''Fistful of Doppelgangers'' | | ''Fistful of Doppelgangers'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | | bgcolor="#CCE2FF"|34 | ||
| ''Sporo zamieszania'' | | ''Sporo zamieszania'' | ||
| ''Irrational Treasure'' | | ''Irrational Treasure'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | | bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| ''Oko w oko'' | | ''Oko w oko'' | ||
| ''Mission Implausible'' | | ''Mission Implausible'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | | bgcolor="#CCE2FF"|36 | ||
| ''Koszmarna zemsta'' | | ''Koszmarna zemsta'' | ||
| ''Grim Vengeance'' | | ''Grim Vengeance'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | | bgcolor="#CCE2FF"|37 | ||
| ''Korona ci z głowy nie spadnie'' | | ''Korona ci z głowy nie spadnie'' | ||
| ''Crown Control'' | | ''Crown Control'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | | bgcolor="#CCE2FF"|38 | ||
| ''Plan wart korony'' | | ''Plan wart korony'' | ||
| ''The Promised Crown Affair'' | | ''The Promised Crown Affair'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | | bgcolor="#CCE2FF"|39 | ||
| ''Teraz albo Nigdywiedźma'' | | ''Teraz albo Nigdywiedźma'' | ||
| ''Now or Never Witch'' | | ''Now or Never Witch'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024<br /><small>(Netflix i APV)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | | bgcolor="#CCE2FF"|40 | ||
| ''Koniec i początek'' | | ''Koniec i początek'' | ||
| ''Never Forever'' | | ''Never Forever'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA<br />''Niebezpieczna cybergra''''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Zmiany, zmiany, zmiany'' | |||
| ''Everything’s Changed'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Sztuka dialogu'' | |||
| ''Join the Club'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| ''Wyścigowy Puchar Świata Snów'' | |||
| ''Whack Race 2025'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| ''Sennokracja'' | |||
| ''Dreamocracy'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| ''Zmiana częstotliwości'' | |||
| ''Freak-quencies'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| ''Na różnych falach'' | |||
| ''InterFEARence'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| ''Lunia'' | |||
| ''Lunia'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| ''Pniemy się w górę'' | |||
| ''Moving On Top'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | |||
| ''Burza mózgów'' | |||
| ''Brainstorm'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.06.2025<br /><small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | |||
| ''Odrobina szczęścia'' | |||
| ''Boxed In'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix, APV i YouTube)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | |||
| ''Pułapka Szczęściapki'' | |||
| ''The Happy App Trap'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix i APV)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| ''Akcja degoglizacja'' | |||
| ''Mission: Ungoggle-Able'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix i APV)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|53 | |||
| ''D-Shock'' | |||
| ''D-Shock'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix i APV)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|54 | |||
| ''Klub walki robotów'' | |||
| ''Robot Fight Club'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix i APV)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|55 | |||
| ''Sen we śnie'' | |||
| ''Fish Out of Water'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix i APV)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|56 | |||
| ''Cyberkanał'' | |||
| ''Cyber Drain'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix i APV)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|57 | |||
| ''Szkołą przetrwania'' | |||
| ''School Spirit'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix i APV)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|58 | |||
| ''Odśniony'' | |||
| ''The Undreamt'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix i APV)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|59 | |||
| ''Brakujące elementy'' | |||
| ''Missing Pieces'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025<br /><small>(Netflix i APV)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|60 | |||
| ''Plan awaryjny'' | |||
| ''Outside the Box'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* [https://www.youtube.com/watch?v=vz-IWh_uJck Zwiastun serialu] | * [https://www.youtube.com/watch?v=vz-IWh_uJck Zwiastun serialu] | ||
* {{netflix|81628818}} | * {{netflix|81628818}} | ||
* Odcinki na kanale YouTube – LEGO z [https://www.youtube.com/playlist?list=PLRNbTEZ7dhL3nwU34qDNP6B42I39FC9s7 serii 1] | * Odcinki na kanale YouTube – LEGO z [https://www.youtube.com/playlist?list=PLRNbTEZ7dhL3nwU34qDNP6B42I39FC9s7 serii 1], [https://www.youtube.com/playlist?list=PLRNbTEZ7dhL1FsLzR-KgwcbaHFusLB-Mx serii 2] i [https://www.youtube.com/playlist?list=PLRNbTEZ7dhL3uZ_c4tFXZc28cIuHzDaSX serii 3] | ||
{{Lego}} | {{Lego}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 21:15, 19 sie 2025
| Tytuł | LEGO DREAMZzz |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | TVP ABC, Cartoon Network |
| Platforma streamingowa | Netflix, Amazon Prime Video, YouTube – LEGO, Max / HBO Max, VOD TVP, Megogo |
| Lata produkcji | 2023 |
| Data premiery dubbingu | 15 maja 2023 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 60 z 60 |
LEGO DREAMZzz (2023) – amerykański serial animowany. Dostępny na platformie Netflix oraz emitowany na kanale TVP ABC od 15 maja 2023 roku.
Fabuła
Mateo i jego siostra, Izzie, dzielą ze sobą niezwykły sen. Kiedy wymyślony przez Mateo stworek, Z-Blob, wraca z nimi na Brooklyn, uświadamiają sobie, że Świat Snów jest prawdziwy. Okazuje się, że dawny przyjaciel Mateo, Cooper, został schwytany w Świecie Snów przez koszmarne stworzenia i nie może się obudzić. Mateo i Izzie odkrywają, że wydarzenia z ich snów mają swoje konsekwencje na jawie.
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO
Reżyseria:
- Jan Aleksandrowicz-Krasko (odc. 1-10),
- Adam Łonicki (odc. 11-60)
Dialogi: Jakub Kisiel
Dźwięk: Adam Łonicki (odc. 11-60)
W wersji polskiej udział wzięli:
- Józef Pawłowski – Mateo
- Magdalena Kusa – Izzie
- Maksymilian Michasiów – Cooper
- Michał Klawiter – Logan
- Aleksandra Nowicka – Zoey
- Jacek Król – Król Koszmarów
- Wojciech Żołądkowicz – Nocny Łowca
- Ryszard Olesiński – Pan Oz
- Paweł Wojtaszek –
- Snivel,
- Dallas
- Mateusz Weber – Albert
- Paweł Bukrewicz – Mistrz Kuźni
- Iza Bukowska – Julie Putnam
- Martin Fitch – Piaskin
- Robert Jarociński – Phil
- Anna Apostolakis – Mama Coopera
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska – Nigdywiedźma (oprócz odc. 14)
- Agnieszka Matysiak – Nigdywiedźma (odc. 14)
- Wojtek Chorąży
- Katarzyna Kozak
- Mateusz Narloch
- Marta Dobecka
- Daria Domitrz
- Robert Kibalski
- Julia Kołakowska-Bytner
- Anna Ułas
- Maciej Falana
- Jakub Kamieński
- Magdalena Herman-Urbańska
- Jakub Szyperski
- Maksymilian Bogumił
- Aleksandra Spyra
- Ewa Serwa
- Klaudiusz Kaufmann
- Tomasz Olejnik
- Anna Kędziora
- Elżbieta Kijowska-Rozen
- Monika Daukszo
- Grzegorz Drojewski
- Bartosz Martyna
- Ignacy Martusewicz
- Martyna Kowalik
- Dawid Dziarkowski
- Konrad Szymański
- Agata Góral
- Julia Kunikowska
- Szymon Roszak
- Bogusław Kudłek
- Paulina Holtz
- Marta Markowicz-Dziarkowska
- Tomasz Bednarek
- Sebastian Machalski
- Magdalena Czerwińska
- Cezary Kwieciński
- Ewelina Ruckgaber
- Marta Kurzak
- Monika Węgiel-Jarocińska
- Lena Schimscheiner
- Justyna Bojczuk
- Kamil Pruban
- Maciej Maciejewski
- Milena Staszuk
- Matylda Łonicka
- Mateusz Kwiecień
- Hanna Kinder-Kiss
- Klementyna Umer
- Maciej Dybowski
- Karol Wróblewski
- Paweł Szczesny
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA Próby Sennych Agentów | |||
| 15.05.2023 (Netflix, APV, TVP ABC i YouTube) |
01 | Przebudzenie | Awakening |
| 15.05.2023 (Netflix i APV) |
02 | Senni Agenci | Dream Chasers |
| 15.05.2023 (Netflix i APV) |
03 | Śniący w potrzebie | Chased Dreamers |
| 15.05.2023 (Netflix i APV) |
04 | Kuźnia Snów | The Dream Forge |
| 15.05.2023 (Netflix i APV) |
05 | Szczytowa forma | Peak Performance |
| 15.05.2023 (Netflix i APV) |
06 | Anomalia | The Anomaly |
| 15.05.2023 (Netflix i APV) |
07 | Oszustwo | Cheat Code |
| 15.05.2023 (Netflix i APV) |
08 | Szersza perspektywa | The Bigger Picture |
| 15.05.2023 (Netflix i APV) |
09 | Owcoton | Short Sheeped |
| 15.05.2023 (Netflix i APV) |
10 | Koszmarna ucieczka | The Grim Escape |
| 11.08.2023 (Netflix, APV i YouTube) |
11 | Bariera | Dreamer’ Block |
| 11.08.2023 (Netflix i APV) |
12 | Uwolnić małpę | Monkey and the Bandit |
| 11.08.2023 (Netflix i APV) |
13 | Śledztwo | Private Eye |
| 11.08.2023 (Netflix i APV) |
14 | Pieśń odmętów | Songs of the Mist |
| 11.08.2023 (Netflix i APV) |
15 | Słodkie sny | Sweet Dreams |
| 11.08.2023 (Netflix i APV) |
16 | Godna śniąca | The Worthy Dreamer |
| 11.08.2023 (Netflix i APV) |
17 | Światło Nocturnii | The Light of Nocturnia |
| 11.08.2023 (Netflix i APV) |
18 | Łowca | Night Hunted |
| 11.08.2023 (Netflix i APV) |
19 | Szczelina | The Rift |
| 11.08.2023 (Netflix i APV) |
20 | Koszmar na jawie | Enter the Nightmare |
| SERIA DRUGA Noc Nigdywiedźmy | |||
| 17.05.2024 (Netflix i YouTube) |
21 | Koszmar w owczej skórze | Sheep Freak |
| 17.05.2024 (Netflix) |
22 | Bez pamięci | Memory Chasers |
| 17.05.2024 (Netflix) |
23 | Syreni śpiew | Sound of Sirens |
| 17.05.2024 (Netflix) |
24 | Tłuste bity | Sick Beats |
| 17.05.2024 (Netflix) |
25 | Niezły kocioł | Witchy Ways |
| 17.05.2024 (Netflix) |
26 | Pewnego razu w świecie snów | Toss and Turn |
| 17.05.2024 (Netflix) |
27 | Wielkie zawody | Romancing the Spear |
| 17.05.2024 (Netflix) |
28 | Wyścig z czasem | Beat the Clock |
| 17.05.2024 (Netflix) |
29 | Obudź śniącego | Wake That Dreamer |
| 17.05.2024 (Netflix) |
30 | Mateo razy dwa | A Tale of Two Teos |
| 06.09.2024 (Netflix, APV i YouTube) |
31 | Silny prąd | Adventures in Robot-Sitting |
| 06.09.2024 (Netflix i APV) |
32 | Ale kosmos | Personal Space Invaders |
| 06.09.2024 (Netflix i APV) |
33 | Witamy na pokładzie | Fistful of Doppelgangers |
| 06.09.2024 (Netflix i APV) |
34 | Sporo zamieszania | Irrational Treasure |
| 06.09.2024 (Netflix i APV) |
35 | Oko w oko | Mission Implausible |
| 06.09.2024 (Netflix i APV) |
36 | Koszmarna zemsta | Grim Vengeance |
| 06.09.2024 (Netflix i APV) |
37 | Korona ci z głowy nie spadnie | Crown Control |
| 06.09.2024 (Netflix i APV) |
38 | Plan wart korony | The Promised Crown Affair |
| 06.09.2024 (Netflix i APV) |
39 | Teraz albo Nigdywiedźma | Now or Never Witch |
| 06.09.2024 (Netflix i APV) |
40 | Koniec i początek | Never Forever |
| SERIA TRZECIA Niebezpieczna cybergra | |||
| 02.06.2025 (Max) |
41 | Zmiany, zmiany, zmiany | Everything’s Changed |
| 02.06.2025 (Max) |
42 | Sztuka dialogu | Join the Club |
| 02.06.2025 (Max) |
43 | Wyścigowy Puchar Świata Snów | Whack Race 2025 |
| 02.06.2025 (Max) |
44 | Sennokracja | Dreamocracy |
| 02.06.2025 (Max) |
45 | Zmiana częstotliwości | Freak-quencies |
| 02.06.2025 (Max) |
46 | Na różnych falach | InterFEARence |
| 02.06.2025 (Max) |
47 | Lunia | Lunia |
| 02.06.2025 (Max) |
48 | Pniemy się w górę | Moving On Top |
| 02.06.2025 (Max) |
49 | Burza mózgów | Brainstorm |
| 02.06.2025 (Max) |
50 | Odrobina szczęścia | Boxed In |
| 01.08.2025 (Netflix, APV i YouTube) |
51 | Pułapka Szczęściapki | The Happy App Trap |
| 01.08.2025 (Netflix i APV) |
52 | Akcja degoglizacja | Mission: Ungoggle-Able |
| 01.08.2025 (Netflix i APV) |
53 | D-Shock | D-Shock |
| 01.08.2025 (Netflix i APV) |
54 | Klub walki robotów | Robot Fight Club |
| 01.08.2025 (Netflix i APV) |
55 | Sen we śnie | Fish Out of Water |
| 01.08.2025 (Netflix i APV) |
56 | Cyberkanał | Cyber Drain |
| 01.08.2025 (Netflix i APV) |
57 | Szkołą przetrwania | School Spirit |
| 01.08.2025 (Netflix i APV) |
58 | Odśniony | The Undreamt |
| 01.08.2025 (Netflix i APV) |
59 | Brakujące elementy | Missing Pieces |
| 01.08.2025 (Netflix i APV) |
60 | Plan awaryjny | Outside the Box |
Linki zewnętrzne
- Zwiastun serialu
- LEGO DREAMZzz w bazie Netflix
- Odcinki na kanale YouTube – LEGO z serii 1, serii 2 i serii 3
