Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 2381: | Linia 2381: | ||
|} | |} | ||
== Warner == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|Postać | |||
!width="10%"|Głos #1 | |||
!width="10%"|Głos #2 | |||
!width="10%"|Głos #3 | |||
!width="10%"|Głos #4 | |||
!width="10%"|Głos #5 | |||
!width="10%"|Głos #6 | |||
!width="10%"|Głos #7 | |||
!width="10%"|Głos #8 | |||
|- | |||
| colspan=9 style="background-color: #70ACFF;" |'''[[Jellystone!|JELLYSTONE!]]''' | |||
|- | |||
|Lambsy | |||
| [[Kinga Tabor-Szymaniak|Kinga Tabor]] | |||
| [[Bruno Nesteruk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Yahooey | |||
| [[Krzysztof Rogucki]] | |||
| [[Aleksander Sosiński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Reddy | |||
| [[Zuzanna Galia]] | |||
| [[Mateusz Narloch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Space Ghost | |||
| ??? | |||
| [[Adam Bauman]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Jonny Quest | |||
| [[Dariusz Błażejewski]] | |||
| [[Rafał Fudalej]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Paw Rugg | |||
| [[Dariusz Błażejewski]] | |||
| [[Marek Bocianiak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Morocco Mole | |||
| [[Dariusz Błażejewski]] | |||
| [[Wojciech Machnicki]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Błękitny Sokół | |||
| [[Leszek Zduń]] | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mysz Blabber | |||
| [[Karol Dziuba]] | |||
| [[Adam Bauman]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Strażnik Smith | |||
| [[Zbigniew Suszyński]] | |||
| [[Norbert Kaczorowski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ma Rugg | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| [[Małgorzata Boratyńska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Trufla | |||
| [[Małgorzata Boratyńska]] | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Bójka (1998) | |||
| [[Beata Jankowska-Tzimas]] | |||
| [[Agata Darnowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Bajka (1998) | |||
| [[Jolanta Wilk]] | |||
| [[Anna Wodzyńska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Brawurka (1998) | |||
| [[Edyta Jungowska]] | |||
| [[Magdalena Dudek]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mojo Jojo (1998) | |||
| [[Jacek Czyż]] [*] | |||
| [[Jarosław Boberek]] | |||
| [[Szymon Mysłakowski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Burmistrz Townsville (1998) | |||
| [[Leopold Matuszczak]] [*] | |||
| [[Mirosław Wieprzewski]] | |||
| [[Norbert Kaczorowski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Major Glory (1998) | |||
| [[Adam Bauman]] | |||
| [[Szymon Roszak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|As (1998) | |||
| [[Jacek Braciak]] | |||
| [[Mariusz Krzemiński]] | |||
| [[Tomasz Olejnik]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Narrator (1998) | |||
| [[Robert Czebotar]] | |||
| Zbigniew Kozłowski/Tomasz Olejnik ? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dexter | |||
| [[Joanna Wizmur]] [*] | |||
| [[Marta Dobecka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dee Dee | |||
| [[Beata Wyrąbkiewicz]] | |||
| [[Katarzyna Gutkowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Komputer Dextera | |||
| [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] | |||
| [[Izabela Dąbrowska]] | |||
| [[Przemysław Wyszyński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Samuraj Jack | |||
| [[Grzegorz Małecki]] | |||
| [[Maciej Kosmala]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Harold, tata Billy'ego | |||
| [[Cezary Nowak]] | |||
| [[Sebastian Machalski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Billy | |||
| [[Leszek Zduń]] | |||
| [[Mateusz Narloch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mandy | |||
| [[Beata Łuczak-Mastyna]] | |||
| [[Agata Darnowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ponury Żniwiarz | |||
| [[Jan Kulczycki]] | |||
| [[Norbert Kaczorowski]] <small>(Kosiarz)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Fred Fredburger | |||
| [[Jarosław Boberek]] | |||
| [[Szymon Roszak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|As (1998) | |||
| [[Jacek Braciak]] | |||
| [[Tomasz Olejnik]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ed | |||
| [[Jarosław Boberek]] | |||
| [[Norbert Kaczorowski]] <small>(reakcje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Edd | |||
| [[Jarosław Domin]] | |||
| [[Bruno Nesteruk]] <small>(reakcje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Eddy | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| [[Tomasz Olejnik]] <small>(reakcje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Eduardo | |||
| [[Marcin Troński]] | |||
| [[Przemysław Wyszyński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Franka | |||
| [[Agnieszka Fajlhauer]] | |||
| [[Agata Darnowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Hektor Potrawka | |||
| [[Marek Obertyn]] [*] | |||
| [[Ryszard Olesiński]] | |||
| [[Przemysław Wyszyński]] <small>(reakcje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Jake Czepiak | |||
| [[Jacek Kawalec]] | |||
| [[Bruno Nesteruk]] <small>(reakcje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Johnny Bravo | |||
| [[Marcin Kudełka]] [*] | |||
| [[Tomasz Olejnik]] <small>(reakcje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Krowa | |||
| [[Lucyna Malec]] | |||
| [[Hanna Kinder-Kiss]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Lazlo | |||
| [[Tomasz Bednarek]] | |||
| [[Przemysław Wyszyński]] <small>(reakcje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Małpa | |||
| [[Tomasz Kozłowicz]] | |||
| [[Agata Darnowska]] <small>(reakcje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Numer 5 | |||
| [[Marta Dobecka]] | |||
| [[Agata Darnowska]] <small>(reakcje)</small> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Rodney | |||
| [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński]] | |||
| [[Bruno Nesteruk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ser | |||
| [[Brygida Turowska]] | |||
| [[Agata Darnowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ser | |||
| [[Brygida Turowska]] | |||
| [[Agata Darnowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
== Fhancja == | == Fhancja == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | ||
Wersja z 13:47, 2 sie 2025
Disney
Netflix
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE A LIST | ||||||||
| Midge | Małgorzata Kozłowska | Joanna Kudelska | ||||||
| Alex | Agata Góral | Anna Sroka-Hryń | ||||||
| Dev | Patryk Michalak | Patryk Czerniejewski | ||||||
| Luka | Hubert Paszkiewicz | Józef Pawłowski | ||||||
Cartoon Network
Warner
Fhancja
Astralia
