Nie podano opisu zmian |
m el o el |
||
| Linia 2839: | Linia 2839: | ||
| [[Brygida Turowska]] | | [[Brygida Turowska]] | ||
| [[Agata Darnowska]] | | [[Agata Darnowska]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
== MGA Entertainment == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|Postać | |||
!width="10%"|Głos #1 | |||
!width="10%"|Głos #2 | |||
!width="10%"|Głos #3 | |||
!width="10%"|Głos #4 | |||
!width="10%"|Głos #5 | |||
!width="10%"|Głos #6 | |||
!width="10%"|Głos #7 | |||
!width="10%"|Głos #8 | |||
|- | |||
| colspan=9 style="background-color: #70ACFF;" |'''LOL Surprise''' | |||
|- | |||
|Lady Diva | |||
| [[Agnieszka Mrozińska]] | |||
| [[Zuzanna Galia]] | |||
| [[Justyna Gardzińska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Neonlicious | |||
| [[Julia Chatys]] | |||
| [[Magdalena Herman-Urbańska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Twist Queen | |||
| [[Magdalena Herman-Urbańska]] | |||
| [[Marta Dobecka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Trendsetter | |||
| [[Julia Chatys]] | |||
| [[Agata Madejczyk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Swag | |||
| [[Marta Dylewska]] | |||
| [[Zuzanna Galia]] | |||
| [[Agata Madejczyk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Candylicious | |||
| [[Ewa Serwa]] | |||
| [[Justyna Gardzińska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sunset | |||
| [[Lidia Sadowa]] | |||
| [[Ewa Serwa]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Runway Diva | |||
| [[Ewa Serwa]] | |||
| [[Magdalena Wasylik]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Fame Queen | |||
| [[Zuzanna Galia]] | |||
| [[Ewa Serwa]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Skatepark QT | |||
| [[Ewa Serwa]] | |||
| [[Marta Dobecka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Lonestar | |||
| [[Aleksandra Radwan]] | |||
| [[Julia Kołakowska-Bytner]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Countess | |||
| [[Magdalena Wasylik]] | |||
| [[Magdalena Herman-Urbańska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Queen Bee | |||
| [[Magdalena Wasylik]] | |||
| [[Magdalena Herman-Urbańska]] | |||
| [[Agnieszka Serniak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Diva | |||
| [[Sara Lewandowska]] | |||
| [[Magdalena Wasylik]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Jammin | |||
| [[Zuzanna Galia]] | |||
| [[Agnieszka Serniak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Goldie Twist | |||
| [[Lidia Sadowa]] | |||
| [[Zuzanna Sanchez]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Neon QT | |||
| [[Maja Kwiatkowska]] | |||
| [[Agata Madejczyk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Snow Bunny | |||
| [[Karolina Bacia]] | |||
| [[Magdalena Herman-Urbańska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Gracie Skates | |||
| [[Karolina Bacia]] | |||
| [[Marta Dobecka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Lady Braids | |||
| [[Anna Szymańczyk]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Galaxy Gurl | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| [[Maja Kwiatkowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Western Honey | |||
| [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] | |||
| [[Katarzyna Kukuła]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Bon Bon | |||
| [[Agnieszka Serniak]] | |||
| [[Katarzyna Kukuła]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Cool Lev | |||
| [[Jakub Szyperski]] | |||
| [[Sebastian Bieniarz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ice | |||
| [[Lidia Sadowa]] | |||
| [[Joanna Pach-Żbikowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Study Queen | |||
| [[Zuzanna Galia]] | |||
| [[Joanna Kudelska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|LaRose | |||
| [[Dominika Sell-Kukułka]] | |||
| [[Marta Dobecka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan=9 style="background-color: #70ACFF;" |'''[[Rainbow High|RAINBOW HIGH]]''' | |||
|- | |||
|Ruby Anderson | |||
| [[Adrianna Izydorczyk]] | |||
| [[Justyna Gardzińska]] | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Daphne Minton | |||
| [[Daria Głowacka]] | |||
| [[Adrianna Izydorczyk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Delilah Fields | |||
| [[Dagmara Gabryelska]] | |||
| [[Adrianna Izydorczyk]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Emi Vanda | |||
| [[Weronika Łukaszewska]] | |||
| [[Adrianna Izydorczyk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Poppy Rowan | |||
| [[Karolina Martin]] | |||
| [[Katarzyna Mazur]] | |||
| [[Renata Wojciechowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Jade Hunter | |||
| [[Katarzyna Mazur]] | |||
| [[Karolina Martin]] | |||
| [[Mirella Rogoza-Biel]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Nicole Steel | |||
| [[Karolina Martin]] | |||
| [[Magdalena Jaworska]] | |||
| [[Dorota Derezulko]] | |||
| [[Zuzanna Sanchez]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Luna Madison | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Lyric Lucas | |||
| [[Paulina Moś]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Paris Hilton | |||
| [[Aleksandra Pustoła]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Tiara Song | |||
| [[Emilia Bury]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Natasha Zima | |||
| [[Paulina Moś]] | |||
| [[Katarzyna Mazur]] | |||
| [[Anna Podolak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Holly De'Vious | |||
| [[Weronika Łukaszewska]] | |||
| [[Katarzyna Mazur]] | |||
| [[Paulina Śmigielska]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mara Pinkett | |||
| [[Katarzyna Mazur]] | |||
| [[Zofia Walicka]] | |||
| [[Magdalena Jaworska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Skyler Bradshaw | |||
| [[Katarzyna Faszczewska]] | |||
| [[Karolina Bacia]] | |||
| [[Paulina Śmigielska]] | |||
| [[Justyna Gardzińska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Tessa Park | |||
| [[Katarzyna Faszczewska]] | |||
| [[Dorota Derezulko]] | |||
| [[Marta Czarkowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Skyler Bradshaw | |||
| [[Karolina Bacia]] | |||
| [[Daria Głowacka]] | |||
| [[Zofia Walicka]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Violet Willow | |||
| [[Kinga Jasik]] | |||
| [[Anna Podolak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Robin Sterling | |||
| [[Zofia Walicka]] | |||
| [[Kinga Jasik]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Lila Yamamoto | |||
| [[Zofia Walicka]] | |||
| [[Kinga Jasik]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Coco Vanderbalt | |||
| [[Małgorzata Kozłowska]] | |||
| [[Kinga Jasik]] | |||
| [[Mirella Rogoza-Biel]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ainsley Slater | |||
| [[Daria Głowacka]] | |||
| [[Małgorzata Kozłowska]] | |||
| [[Kinga Jasik]] | |||
| [[Paulina Moś]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Bella Parker | |||
| [[Izabela Szela]] | |||
| [[Paulina Moś]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Pamela Morton | |||
| [[Izabela Szela]] | |||
| [[Katarzyna Kukuła]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Lou Wright | |||
| [[Brygida Turowska]] | |||
| [[Bożena Furczyk]] | |||
| [[Małgorzata Kozłowska]] | |||
| [[Izabela Szela]] | |||
| [[Mirella Rogoza-Biel]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Amaya Raine | |||
| [[Marta Czarkowska]] | |||
| [[Dagmara Gabryelska]] | |||
| [[Justyna Gardzińska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Karma Nichols | |||
| [[Marta Czarkowska]] | |||
| [[Daria Głowacka]] | |||
| [[Emilia Bury]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Laurel De'Vious | |||
| [[Maria Tyszkiewicz]] | |||
| [[Dorota Derezulko]] | |||
| [[Marta Czarkowska]] | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Avery Styles | |||
| [[Magdalena Jaworska]] | |||
| [[Emilia Bury]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Carmen Major | |||
| [[Iwona Milerska]] | |||
| [[Magdalena Jaworska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Phaedra Westward | |||
| [[Paulina Raczyło]] | |||
| [[Emilia Bury]] | |||
| [[Dorota Derezulko]] | |||
| [[Magdalena Jaworska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Meline Luxe | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| [[Magdalena Jaworska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Veronica Storm | |||
| [[Paulina Moś]] | |||
| [[Magdalena Jaworska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Aidan Russell | |||
| [[Karol Gajos]] | |||
| [[Adam Hadi]] | |||
| [[Sebastian Bieniarz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|River Kendall | |||
| [[Karol Gajos]] | |||
| [[Michał Sobol]] | |||
| [[Mateusz Śniechowski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Finn Rosado | |||
| [[Karol Gajos]] | |||
| [[Mateusz Śniechowski]] | |||
| [[Mateusz Kwiecień]] | |||
| [[Sebastian Bieniarz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Alfie Kingsley | |||
| [[Mateusz Śniechowski]] | |||
| [[Karol Gajos]] | |||
| [[Adam Hadi]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Colin | |||
| [[Jacek Wolszczak]] | |||
| [[Mateusz Śniechowski]] | |||
| [[Mateusz Kwiecień]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Krystal Bailey | |||
| [[Jowita Kropiewnicka]] | |||
| [[Mirella Rogoza-Biel]] | |||
| [[Renata Wojciechowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Daria Roselyn | |||
| [[Maria Tyszkiewicz]] | |||
| [[Aleksandra Pustoła]] | |||
| [[Izabela Markiewicz]] | |||
| [[Katarzyna Kukuła]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Margot De Perla | |||
| [[Iwona Milerska]] | |||
| [[Dorota Derezulko]] | |||
| [[Dagmara Gabryelska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Shanelle Onyx | |||
| [[Iwona Milerska]] | |||
| [[Paulina Moś]] | |||
| [[Renata Wojciechowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Naomi Storm | |||
| [[Paulina Raczyło]] | |||
| [[Emilia Bury]] | |||
| [[Zofia Walicka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Gabriella Icely | |||
| [[Karolina Bacia]] | |||
| [[Daria Głowacka]] | |||
| [[Zofia Walicka]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mara Pinkett | |||
| [[Katarzyna Mazur]] | |||
| [[Zofia Walicka]] | |||
| [[Magdalena Jaworska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Reina „Glitch” Crowne | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| [[Paulina Śmigielska]] | |||
| [[Justyna Gardzińska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sabrina St. Cloud | |||
| [[Małgorzata Kozłowska]] | |||
| [[Paulina Śmigielska]] | |||
| [[Zuzanna Sanchez]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Harley Limestone | |||
| [[Izabela Markiewicz]] | |||
| [[Małgorzata Kozłowska]] | |||
| [[Paulina Śmigielska]] | |||
| [[Zuzanna Sanchez]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ash Silverstone | |||
| [[Mateusz Śniechowski]] | |||
| [[Michał Sobol]] | |||
| [[Sebastian Bieniarz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Asystent | |||
| [[Michał Sobol]] | |||
| [[Mateusz Śniechowski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Emerald McNabb | |||
| [[Mateusz Śniechowski]] | |||
| [[Magdalena Jaworska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Heather Grayson | |||
| [[Magdalena Silska]] | |||
| [[Agata Madejczyk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Uma Van Hoose | |||
| [[Izabela Markiewicz]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ayesha Sterling | |||
| [[Dagmara Gabryelska]] | |||
| [[Izabela Markiewicz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Minnie Choi | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| [[Izabela Markiewicz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mila Berrymore | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Jewel Richie | |||
| [[Dorota Derezulko]] | |||
| [[Anna Podolak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Clementine | |||
| [[Justyna Gardzińska]] | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Amethyst | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| [[Anna Podolak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Apple | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| [[Olga Madejska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Apple | |||
| [[Justyna Gardzińska]] | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Opal Raine | |||
| [[Katarzyna Kukuła]] | |||
| [[Alicja Pietruszka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kia Hart | |||
| [[Agata Madejczyk]] | |||
| [[Paulina Moś]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Wersja z 00:04, 17 sie 2025
Disney
Netflix
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE A LIST | ||||||||
| Midge | Małgorzata Kozłowska | Joanna Kudelska | ||||||
| Alex | Agata Góral | Anna Sroka-Hryń | ||||||
| Dev | Patryk Michalak | Patryk Czerniejewski | ||||||
| Luka | Hubert Paszkiewicz | Józef Pawłowski | ||||||
Cartoon Network
Warner
MGA Entertainment
Fhancja
Astralia
