Star Wars: Przygody Freemakerów: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m dubel był |
m uzupełnienie |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Star Wars: Przygody Freemakerów''' (ang. ''Lego Star Wars: The Freemaker Adventures'', 2016) – amerykański serial animowany. | {{Serial2 | ||
|tytuł= Star Wars: Przygody Freemakerów | |||
|tytuł oryginalny= Lego Star Wars: The Freemaker Adventures | |||
|plakat= | |||
|gatunek= animacja | |||
|kraj= Stany Zjednoczone | |||
|język= angielski | |||
|dystrybutor dvd= [[Galapagos Films]] | |||
|stacja= [[Disney XD]] | |||
|lata produkcji= 2016- | |||
|data premiery= 25 września [[2016]] | |||
|sezony= 2 z 2 | |||
|odcinki= 14 z 26 | |||
}} | |||
'''Star Wars: Przygody Freemakerów''' (ang. ''Lego Star Wars: The Freemaker Adventures'', 2016-) – amerykański serial animowany. | |||
Serial emitowany w Polsce od 25 września [[2016]] roku na kanale [[Disney XD]] (regularna emisja od 10 października 2016 roku). | Serial emitowany w Polsce od 25 września [[2016]] roku na kanale [[Disney XD]] (regularna emisja od 10 października 2016 roku). | ||
| Linia 5: | Linia 19: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''W wersji polskiej udział wzięli''': | '''W wersji polskiej udział wzięli''': | ||
* [[Witold Sosulski]] – '''Rowan Freemaker''' | * [[Witold Sosulski]] – '''Rowan Freemaker''' <small>(odc. 1-13)</small> | ||
* [[Michał Rosiński]] – '''Rowan Freemaker''' <small>(odc. 14)</small> | |||
* [[Agata Góral]] – '''Kordi Freemaker''' | * [[Agata Góral]] – '''Kordi Freemaker''' | ||
* [[Jakub Szydłowski]] – '''Zander Freemaker''' | * [[Jakub Szydłowski]] – '''Zander Freemaker''' | ||
| Linia 125: | Linia 140: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | | bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''Return of the Kyber Saber'' | | ''Return of the Kyber Saber'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.11.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| ''A New Home'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| ''Trouble on Tibalt'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| ''The Tower of Alistan Nor'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| ''The Embersteel Blade'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| ''The Storms of Taul'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| ''Return to the Wheel'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| ''The Lost Crystals of Qalydon'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| ''The Pit and the Pinnacle'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| ''Flight of the Arrowhead'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| ''A Perilous Rescue'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| ''Escape from Coruscant'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| ''Free Fall'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| ''Return of the Return of the Jedi'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| '''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|S01 | |||
| ''Home One'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.10.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|S02 | |||
| ''Thrown Into Battle'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|S03 | |||
| ''Rowan’s Secret Adventure'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.10.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|S04 | |||
| ''Zander Freemaker: Superstar Pilot Guy'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.10.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|S05 | |||
| ''Beware the Gamorrean Flu'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 16:38, 13 lis 2017
| Tytuł | Star Wars: Przygody Freemakerów |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Lego Star Wars: The Freemaker Adventures |
| Gatunek | animacja |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney XD |
| Dystrybutor DVD | Galapagos Films |
| Lata produkcji | 2016- |
| Data premiery dubbingu | 25 września 2016 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 14 z 26 |
Star Wars: Przygody Freemakerów (ang. Lego Star Wars: The Freemaker Adventures, 2016-) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce od 25 września 2016 roku na kanale Disney XD (regularna emisja od 10 października 2016 roku).
Wersja polska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Witold Sosulski – Rowan Freemaker (odc. 1-13)
- Michał Rosiński – Rowan Freemaker (odc. 14)
- Agata Góral – Kordi Freemaker
- Jakub Szydłowski – Zander Freemaker
- Katarzyna Tatarak – Naare
- Krzysztof Szczepaniak – R0-GR
- Karol Wróblewski – Graballa
- Robert Jarociński – Lord Vader
- Grzegorz Kwiecień – Wick Cooper
- Wojciech Paszkowski – Imperator Palpatine
- Adam Bauman – Dengar
- Wojciech Żołądkowicz – Baash
- Robert Kuraś – Raam
- Wojciech Machnicki – Durpin
- Waldemar Barwiński – Lando
- Maciej Falana – Młody Anakin
W pozostałych rolach:
- Dariusz Odija – Ignacjo Wortan
- Zbigniew Konopka – N3R0
- Jacek Kopczyński – Jek
- Paweł Szczesny – Admirał Ackbar
- Jacek Król
- Maksymilian Bogumił
i inni
Reżyseria: Łukasz Lewandowski
Dialogi:
- Renata Wojnarowska (odc. 1-10),
- Marek Robaczewski (odc. 11-13)
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Lektor: Dariusz Odija
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 25.09.2016 | 01 | A Hero Discovered |
| 11.10.2016 | 02 | The Mines of Graballa |
| 12.10.2016 | 03 | Zander’s Joyride |
| 13.10.2016 | 04 | The Lost Treasure of Cloud City |
| 14.10.2016 | 05 | Peril on Kashyyyk |
| 17.10.2016 | 06 | Crossing Paths |
| 18.10.2016 | 07 | Race on Tatooine |
| 19.10.2016 | 08 | The Test |
| 20.10.2016 | 09 | The Kyber Saber Crystal Chase |
| 21.10.2016 | 10 | The Maker of Zoh |
| 24.10.2016 | 11 | Showdown on Hoth |
| 25.10.2016 | 12 | Duel of Destiny |
| 26.10.2016 | 13 | Return of the Kyber Saber |
| SERIA DRUGA | ||
| 13.11.2017 | 14 | A New Home |
| 15 | Trouble on Tibalt | |
| 16 | The Tower of Alistan Nor | |
| 17 | The Embersteel Blade | |
| 18 | The Storms of Taul | |
| 19 | Return to the Wheel | |
| 20 | The Lost Crystals of Qalydon | |
| 21 | The Pit and the Pinnacle | |
| 22 | Flight of the Arrowhead | |
| 23 | A Perilous Rescue | |
| 24 | Escape from Coruscant | |
| 25 | Free Fall | |
| 26 | Return of the Return of the Jedi | |
| ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE | ||
| 16.10.2017 | S01 | Home One |
| 17.10.2017 | S02 | Thrown Into Battle |
| 18.10.2017 | S03 | Rowan’s Secret Adventure |
| 19.10.2017 | S04 | Zander Freemaker: Superstar Pilot Guy |
| 20.10.2017 | S05 | Beware the Gamorrean Flu |
Plansze
Odcinki 1-10
Odcinki 11-13
