Nickelodeon HD: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| Linia 50: | Linia 50: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 2011 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | | ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | | ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[Zdaniem Freda!]]'' | | ''[[Zdaniem Freda!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''[[Marvin Marvin]]'' | | ''[[Marvin Marvin]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2013 | | 02.06.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[Nawiedzeni]]'' | | ''[[Nawiedzeni]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2013 | | 2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''[[Sam i Cat]]'' | | ''[[Sam i Cat]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2013 | | 2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''[[Grzmotomocni]]'' | | ''[[Grzmotomocni]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| Linia 110: | Linia 110: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''[[100 rzeczy do przeżycia przed liceum]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 16.03.2016 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' | | ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''[[Powrót na Dziki Zachód]]'' | | ''[[Powrót na Dziki Zachód]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''[[Szkoła Czarownic]]'' | | ''[[Szkoła Czarownic]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2016 | | 2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''[[Szkoła rocka]]'' | | ''[[Szkoła rocka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 189: | Linia 194: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[Planeta Sheena]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 2011 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''[[Fanboy i Chum Chum]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 2011 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''[[Turbo Dudley - psi agent]]'' | | ''[[Turbo Dudley - psi agent]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2011 | | 2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' | | ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 20.02.2012 | | 20.02.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''[[Legenda Korry]]'' | | ''[[Legenda Korry]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2012 | | 2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''[[Tickety Toc]]'' | | ''[[Tickety Toc]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' | | ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2012 | | 2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''[[Odlotowe agentki]]'' | | ''[[Odlotowe agentki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2013 | | 21.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''[[Potwory kontra Obcy (serial animowany)|Potwory kontra Obcy]]'' | | ''[[Potwory kontra Obcy (serial animowany)|Potwory kontra Obcy]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2013 | | 2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''[[ | | ''[[Robot i potwór]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2013 | | 17.06.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''[[ | | ''[[Psi patrol]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2013 | | 25.11.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''[[Sanjay i Craig]]'' | | ''[[Sanjay i Craig]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2013 | | 2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''[[Inwazja Kórlików]]'' | | ''[[Inwazja Kórlików]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.01.2014 | | 20.01.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''[[Piekaczki]]'' | | ''[[Piekaczki]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''[[Zack i Kwak]]'' | | ''[[Zack i Kwak]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]'' | | ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''[[Blaze i megamaszyny]]'' | | ''[[Blaze i megamaszyny]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''[[Dora i przyjaciele]]'' | | ''[[Dora i przyjaciele]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''[[Henio Dzióbek]]'' | | ''[[Henio Dzióbek]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''[[Małe czarodziejki]]'' | | ''[[Małe czarodziejki]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''[[Shimmer i Shine]]'' | | ''[[Shimmer i Shine]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''[[Harmidom]]'' | | ''[[Harmidom]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' | | ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 05.06.2017 | | 05.06.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|34 | ||
| ''[[Królewska Akademia Bajek]]'' | | ''[[Królewska Akademia Bajek]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2017 | | 2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| ''[[Rycerka Nella]]'' | | ''[[Rycerka Nella]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 313: | Linia 328: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 25.12.2011 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| ''[[Big Time Rush w akcji]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 08.06.2013 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 22.12.2013 | | 22.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''[[Nicky Spoko]]'' | | ''[[Nicky Spoko]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''[[Pechowcy]]'' | | ''[[Pechowcy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''[[Szwindel]]'' | | ''[[Szwindel]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2014 | | 2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 14.06.2015 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''[[Adam i jego klony]]'' | | ''[[Adam i jego klony]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''[[Mów mi wampir]]'' | | ''[[Mów mi wampir]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2016 | | 2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[Pewien zwariowany rejs]]'' | | ''[[Pewien zwariowany rejs]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[Rufus]]'' | | ''[[Rufus]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 12.06.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | | ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 16.04.2017 | | 16.04.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[Tycia Gwiazdka]]'' | | ''[[Tycia Gwiazdka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Wersja z 22:04, 6 lut 2025
Nickelodeon HD
| |
|---|---|
| Start emisji | 4 października 2011 |
| Zakończenie emisji | 15 lutego 2018 |
Nickelodeon HD – nieistniejąca już polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska w rozdzielczości High Definition. Kanał był dostępny od 4 października 2011 roku do 15 lutego 2018 roku. Obecnie na jego miejscu emitowany jest kanał Nicktoons.
Seriale fabularne
Seriale animowane
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 01 | Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.12.2011 |
| 02 | Big Time Rush w akcji | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.06.2013 |
| 03 | Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta | START INTERNATIONAL POLSKA | 22.12.2013 |
| 04 | Nicky Spoko | START INTERNATIONAL POLSKA | 2014 |
| 05 | Pechowcy | MASTER FILM | 2014 |
| 06 | Szwindel | MASTER FILM | 2014 |
| 07 | Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty | START INTERNATIONAL POLSKA | 14.06.2015 |
| 08 | Adam i jego klony | MASTER FILM | 2015 |
| 09 | Mów mi wampir | START INTERNATIONAL POLSKA | 2016 |
| 10 | Pewien zwariowany rejs | MASTER FILM | 2016 |
| 11 | Rufus | MASTER FILM | 12.06.2016 |
| 12 | Rufus 2: Kocia katastrofa | MASTER FILM | 16.04.2017 |
| 13 | Tycia Gwiazdka | MASTER FILM | 24.12.2017 |
