Nickelodeon HD: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
Linia 75: Linia 75:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''[[Nawiedzeni]]''
| ''[[Sam i Cat]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2013
| 2013
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''[[Sam i Cat]]''
| ''[[Nawiedzeni]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2013
| 25.05.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''[[Grzmotomocni]]''
| ''[[Grzmotomocni]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2014
| 07.09.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
Linia 184: Linia 184:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''[[Umizoomi]]''
| ''[[Wróżkowie chrzestni]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 04.10.2011
| 04.10.2011
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''[[Wróżkowie chrzestni]]''
| ''[[Umizoomi]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 04.10.2011
| 05.11.2011
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
Linia 269: Linia 269:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''[[Astro-małpy]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 16.06.2014
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]''
| ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''[[Blaze i megamaszyny]]''
| ''[[Blaze i megamaszyny]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''[[Dora i przyjaciele]]''
| ''[[Dora i przyjaciele]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2015
| 2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''[[Henio Dzióbek]]''
| ''[[Henio Dzióbek]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''[[Małe czarodziejki]]''
| ''[[Małe czarodziejki]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2015
| 2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''[[Shimmer i Shine]]''
| ''[[Shimmer i Shine]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2015
| 2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''[[Harmidom]]''
| ''[[Harmidom]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2016
| 2016
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''[[Bunsen, ty bestio!]]''
| ''[[Bunsen, ty bestio!]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 05.06.2017
| 05.06.2017
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''[[Królewska Akademia Bajek]]''
| ''[[Królewska Akademia Bajek]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2017
| 2017
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| ''[[Rycerka Nella]]''
| ''[[Rycerka Nella]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
Linia 350: Linia 355:
| ''[[Pechowcy]]''
| ''[[Pechowcy]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2014
| 12.10.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06

Wersja z 22:35, 6 lut 2025

Nickelodeon HD

Start emisji 4 października 2011
Zakończenie emisji 15 lutego 2018

Nickelodeon HD – nieistniejąca już polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska w rozdzielczości High Definition. Kanał był dostępny od 4 października 2011 roku do 15 lutego 2018 roku. Obecnie na jego miejscu emitowany jest kanał Nicktoons.

Seriale fabularne

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
01 Big Time Rush START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
02 Brygada MASTER FILM 04.10.2011
03 iCarly START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
04 True Jackson START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
05 Victoria znaczy zwycięstwo MASTER FILM 04.10.2011
06 Super Ninja MASTER FILM 08.10.2011
07 Power Rangers Samurai START INTERNATIONAL POLSKA 13.10.2011
08 Tajemnice domu Anubisa MASTER FILM 2011
09 Mega przygody Bucketa i Skinnera MASTER FILM 2012
10 Tess kontra chłopaki MASTER FILM 2012
11 Zdaniem Freda! MASTER FILM 2012
12 Marvin Marvin MASTER FILM 02.06.2013
13 Sam i Cat MASTER FILM 2013
14 Nawiedzeni START INTERNATIONAL POLSKA 25.05.2014
15 Grzmotomocni MASTER FILM 07.09.2014
16 Bella i Buldogi MASTER FILM 2015
17 Czarownica Emma START INTERNATIONAL POLSKA 2015
18 Niebezpieczny Henryk START INTERNATIONAL POLSKA 2015
19 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn START INTERNATIONAL POLSKA 2015
20 100 rzeczy do przeżycia przed liceum MASTER FILM 16.03.2016
21 Game Shakers. Jak wydać grę MASTER FILM 2016
22 Powrót na Dziki Zachód MASTER FILM 2016
23 Szkoła Czarownic‎ START INTERNATIONAL POLSKA 2016
24 Szkoła rocka MASTER FILM 2016

Seriale animowane

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
01 Awatar: Legenda Aanga START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
02 Bąbelkowy świat gupików MASTER FILM 04.10.2011
03 Dalej, Diego! START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
04 Dora poznaje świat START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
05 Klub Winx START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
06 Małe królestwo Bena i Holly MASTER FILM 04.10.2011
07 Pingwiny z Madagaskaru START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
08 Struś Oliwia START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
09 Wróżkowie chrzestni START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
10 Umizoomi MASTER FILM 05.11.2011
11 Planeta Sheena START INTERNATIONAL POLSKA 2011
12 Fanboy i Chum Chum MASTER FILM 2011
13 Turbo Dudley - psi agent MASTER FILM 2011
14 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości START INTERNATIONAL POLSKA 20.02.2012
15 Legenda Korry START INTERNATIONAL POLSKA 2012
16 Tickety Toc MASTER FILM 2012
17 Wojownicze Żółwie Ninja START INTERNATIONAL POLSKA 2012
18 Odlotowe agentki MASTER FILM 21.10.2013
19 Potwory kontra Obcy START INTERNATIONAL POLSKA 2013
20 Robot i potwór START INTERNATIONAL POLSKA 17.06.2013
21 Psi patrol START INTERNATIONAL POLSKA 25.11.2013
22 Sanjay i Craig START INTERNATIONAL POLSKA 2013
23 Inwazja Kórlików MASTER FILM 20.01.2014
24 Piekaczki START INTERNATIONAL POLSKA 2014
25 Zack i Kwak START INTERNATIONAL POLSKA 2014
26 Astro-małpy START INTERNATIONAL POLSKA 16.06.2014
27 ALVINNN!!! i Wiewiórki MASTER FILM 2015
28 Blaze i megamaszyny MASTER FILM 2015
29 Dora i przyjaciele START INTERNATIONAL POLSKA 2015
30 Henio Dzióbek MASTER FILM 2015
31 Małe czarodziejki START INTERNATIONAL POLSKA 2015
32 Shimmer i Shine START INTERNATIONAL POLSKA 2015
33 Harmidom MASTER FILM 2016
34 Bunsen, ty bestio! START INTERNATIONAL POLSKA 05.06.2017
35 Królewska Akademia Bajek START INTERNATIONAL POLSKA 2017
36 Rycerka Nella MASTER FILM 2017

Filmy fabularne

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
01 Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy START INTERNATIONAL POLSKA 25.12.2011
02 Big Time Rush w akcji START INTERNATIONAL POLSKA 08.06.2013
03 Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta START INTERNATIONAL POLSKA 22.12.2013
04 Nicky Spoko START INTERNATIONAL POLSKA 2014
05 Pechowcy MASTER FILM 12.10.2014
06 Szwindel MASTER FILM 2014
07 Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty START INTERNATIONAL POLSKA 14.06.2015
08 Adam i jego klony MASTER FILM 2015
09 Mów mi wampir START INTERNATIONAL POLSKA 2016
10 Pewien zwariowany rejs MASTER FILM 2016
11 Rufus MASTER FILM 12.06.2016
12 Rufus 2: Kocia katastrofa MASTER FILM 16.04.2017
13 Tycia Gwiazdka MASTER FILM 24.12.2017