Nickelodeon HD: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m poprawki
Marti (dyskusja | edycje)
m poprawki
 
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 50: Linia 50:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]''
| ''[[Tajemnice domu Anubisa]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2012
| <!--13.06.-->2011
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''[[Tess kontra chłopaki]]''
| ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2012
| 19.11.2012
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''[[Zdaniem Freda!]]''
| ''[[Tess kontra chłopaki]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2012
| 23.04.2012
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''[[Marvin Marvin]]''
| ''[[Zdaniem Freda!]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2013
| 10.12.2012
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''[[Nawiedzeni]]''
| ''[[Marvin Marvin]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2013
| 02.06.2013
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''[[Sam i Cat]]''
| ''[[Sam i Cat]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2013
| 16.02.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''[[Grzmotomocni]]''
| ''[[Nawiedzeni]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2014
| 25.05.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''[[100 rzeczy do przeżycia przed liceum]]''
| ''[[Grzmotomocni]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 07.09.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''[[Bella i Buldogi]]''
| ''[[Niebezpieczny Henryk]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2015
| 05.07.2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''[[Czarownica Emma]]''
| ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2015
| 21.09.2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''[[Niebezpieczny Henryk]]''
| ''[[Bella i Buldogi]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 01.11.2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]''
| ''[[100 rzeczy do przeżycia przed liceum]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 16.03.2016
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]''
| ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2016
| 06.06.2016
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''[[Powrót na Dziki Zachód]]''
| ''[[Powrót na Dziki Zachód]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2016
| 04.09.2016
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''[[Szkoła rocka]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 02.10.2016
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''[[Czarownica Emma]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 30.01.2017
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''[[Szkoła Czarownic‎]]''
| ''[[Szkoła Czarownic‎]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2016
| 30.10.2017
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''[[Szkoła rocka]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2016
|-
|-
|}
|}
Linia 159: Linia 164:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''[[Klub Winx]]''
| ''[[Klub Winx|Winx Club]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 04.10.2011
| 04.10.2011
Linia 179: Linia 184:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''[[Umizoomi]]''
| ''[[Wróżkowie chrzestni]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 04.10.2011
| 04.10.2011
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''[[Wróżkowie chrzestni]]''
| ''[[Umizoomi]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 04.10.2011
| 05.11.2011
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''[[Turbo Dudley - psi agent]]''
| ''[[Fanboy i Chum Chum]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2011
| 2011
Linia 199: Linia 204:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''[[Turbo Dudley - psi agent]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 19.03.2012
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''[[Legenda Korry]]''
| ''[[Legenda Korry]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2012
| <!--26.08.-->2012
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''[[Tickety Toc]]''
| ''[[Tickety Toc]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2012
| 2012
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]''
| ''[[Planeta Sheena]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2012
| 01.08.2012
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''[[Odlotowe agentki]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2013
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''[[Potwory kontra Obcy (serial animowany)|Potwory kontra Obcy]]''
| ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2013
| 20.01.2013
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''[[Psi patrol]]''
| ''[[Robot i potwór]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2013
| 17.06.2013
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''[[Robot i potwór]]''
| ''[[Odlotowe agentki]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2013
| 21.10.2013
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''[[Sanjay i Craig]]''
| ''[[Psi patrol]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2013
| 25.11.2013
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
Linia 244: Linia 249:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''[[Piekaczki]]''
| ''[[Sanjay i Craig]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2014
| 09.03.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''[[Zack i Kwak]]''
| ''[[Astro-małpy]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2014
| 16.06.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]''
| ''[[Zack i Kwak]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2015
| 30.06.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''[[Dora i przyjaciele]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 30.03.2015
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''[[Blaze i megamaszyny]]''
| ''[[Blaze i megamaszyny]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 18.05.2015
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''[[Dora i przyjaciele]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''[[Henio Dzióbek]]''
| ''[[Henio Dzióbek]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 17.08.2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''[[Małe czarodziejki]]''
| ''[[Shimmer i Shine]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2015
| 30.11.2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''[[Shimmer i Shine]]''
| ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 29.02.2016
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''[[Harmidom]]''
| ''[[Harmidom]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2016
| 29.08.2016
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''[[Bunsen, ty bestio!]]''
| ''[[Królewska Akademia Bajek]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 05.06.2017
| 02.04.2017
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''[[Królewska Akademia Bajek]]''
| ''[[Bunsen, ty bestio!]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2017
| 05.06.2017
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''[[Rycerka Nella]]''
| ''[[Rycerka Nella]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2017
| 22.07.2017
|-
|-
|}
|}
Linia 313: Linia 318:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]''
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 22.12.2013
| 25.12.2011
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''[[Nicky Spoko]]''
| ''[[Wyśpiewać marzenia]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2014
| 11.05.2013
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''[[Pechowcy]]''
| ''[[Big Time Rush w akcji]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2014
| 08.06.2013
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 22.12.2013
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''[[Szwindel]]''
| ''[[Szwindel]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2014
| 13.04.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''[[Adam i jego klony]]''
| ''[[Pechowcy]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2015
| 12.10.2014
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''[[Mów mi wampir]]''
| ''[[Nicky Spoko]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 31.05.2015
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 2016
| 14.06.2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''[[Adam i jego klony]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 23.08.2015
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''[[Pewien zwariowany rejs]]''
| ''[[Pewien zwariowany rejs]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2016
| 22.11.2015
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''[[Mów mi wampir]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 28.02.2016
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''[[Rufus]]''
| ''[[Rufus]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2016
| 12.06.2016
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''[[Nickel-ho-ho-ho-deon!]]''
| <!--[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]-->
| 17.12.2016
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]''
| ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 16.04.2017
| 16.04.2017
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''[[Legendy ukrytej świątyni]]''
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 11.06.2017
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''[[Tycia Gwiazdka]]''
| ''[[Tycia Gwiazdka]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| [[Master Film|MASTER FILM]]

Aktualna wersja na dzień 20:43, 7 lut 2025

Nickelodeon HD

Start emisji 4 października 2011
Zakończenie emisji 15 lutego 2018

Nickelodeon HD – nieistniejąca już polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska w rozdzielczości High Definition. Kanał był dostępny od 4 października 2011 roku do 15 lutego 2018 roku. Obecnie na jego miejscu emitowany jest kanał Nicktoons.

Seriale fabularne

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
01 Big Time Rush START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
02 Brygada MASTER FILM 04.10.2011
03 iCarly START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
04 True Jackson START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
05 Victoria znaczy zwycięstwo MASTER FILM 04.10.2011
06 Super Ninja MASTER FILM 08.10.2011
07 Power Rangers Samurai START INTERNATIONAL POLSKA 13.10.2011
08 Tajemnice domu Anubisa MASTER FILM 2011
09 Mega przygody Bucketa i Skinnera MASTER FILM 19.11.2012
10 Tess kontra chłopaki MASTER FILM 23.04.2012
11 Zdaniem Freda! MASTER FILM 10.12.2012
12 Marvin Marvin MASTER FILM 02.06.2013
13 Sam i Cat MASTER FILM 16.02.2014
14 Nawiedzeni START INTERNATIONAL POLSKA 25.05.2014
15 Grzmotomocni MASTER FILM 07.09.2014
16 Niebezpieczny Henryk START INTERNATIONAL POLSKA 05.07.2015
17 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn START INTERNATIONAL POLSKA 21.09.2015
18 Bella i Buldogi MASTER FILM 01.11.2015
19 100 rzeczy do przeżycia przed liceum MASTER FILM 16.03.2016
20 Game Shakers. Jak wydać grę MASTER FILM 06.06.2016
21 Powrót na Dziki Zachód MASTER FILM 04.09.2016
22 Szkoła rocka MASTER FILM 02.10.2016
23 Czarownica Emma START INTERNATIONAL POLSKA 30.01.2017
24 Szkoła Czarownic‎ START INTERNATIONAL POLSKA 30.10.2017

Seriale animowane

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
01 Awatar: Legenda Aanga START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
02 Bąbelkowy świat gupików MASTER FILM 04.10.2011
03 Dalej, Diego! START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
04 Dora poznaje świat START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
05 Winx Club START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
06 Małe królestwo Bena i Holly MASTER FILM 04.10.2011
07 Pingwiny z Madagaskaru START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
08 Struś Oliwia START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
09 Wróżkowie chrzestni START INTERNATIONAL POLSKA 04.10.2011
10 Umizoomi MASTER FILM 05.11.2011
11 Fanboy i Chum Chum MASTER FILM 2011
12 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości START INTERNATIONAL POLSKA 20.02.2012
13 Turbo Dudley - psi agent MASTER FILM 19.03.2012
14 Legenda Korry START INTERNATIONAL POLSKA 2012
15 Tickety Toc MASTER FILM 2012
16 Planeta Sheena START INTERNATIONAL POLSKA 01.08.2012
17 Wojownicze Żółwie Ninja START INTERNATIONAL POLSKA 20.01.2013
18 Robot i potwór START INTERNATIONAL POLSKA 17.06.2013
19 Odlotowe agentki MASTER FILM 21.10.2013
20 Psi patrol START INTERNATIONAL POLSKA 25.11.2013
21 Inwazja Kórlików MASTER FILM 20.01.2014
22 Sanjay i Craig START INTERNATIONAL POLSKA 09.03.2014
23 Astro-małpy START INTERNATIONAL POLSKA 16.06.2014
24 Zack i Kwak START INTERNATIONAL POLSKA 30.06.2014
25 Dora i przyjaciele START INTERNATIONAL POLSKA 30.03.2015
26 Blaze i megamaszyny MASTER FILM 18.05.2015
27 Henio Dzióbek MASTER FILM 17.08.2015
28 Shimmer i Shine START INTERNATIONAL POLSKA 30.11.2015
29 ALVINNN!!! i Wiewiórki MASTER FILM 29.02.2016
30 Harmidom MASTER FILM 29.08.2016
31 Królewska Akademia Bajek START INTERNATIONAL POLSKA 02.04.2017
32 Bunsen, ty bestio! START INTERNATIONAL POLSKA 05.06.2017
33 Rycerka Nella MASTER FILM 22.07.2017

Filmy fabularne

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
01 Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy START INTERNATIONAL POLSKA 25.12.2011
02 Wyśpiewać marzenia MASTER FILM 11.05.2013
03 Big Time Rush w akcji START INTERNATIONAL POLSKA 08.06.2013
04 Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta START INTERNATIONAL POLSKA 22.12.2013
05 Szwindel MASTER FILM 13.04.2014
06 Pechowcy MASTER FILM 12.10.2014
07 Nicky Spoko START INTERNATIONAL POLSKA 31.05.2015
08 Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty START INTERNATIONAL POLSKA 14.06.2015
09 Adam i jego klony MASTER FILM 23.08.2015
10 Pewien zwariowany rejs MASTER FILM 22.11.2015
11 Mów mi wampir START INTERNATIONAL POLSKA 28.02.2016
12 Rufus MASTER FILM 12.06.2016
13 Nickel-ho-ho-ho-deon! 17.12.2016
14 Rufus 2: Kocia katastrofa MASTER FILM 16.04.2017
15 Legendy ukrytej świątyni START INTERNATIONAL POLSKA 11.06.2017
16 Tycia Gwiazdka MASTER FILM 24.12.2017