The Walt Disney Company Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 327: | Linia 327: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|064 | | bgcolor="#CCE2FF"|064 | ||
| ''[[Thunderbolts*]]'' | | ''[[Thunderbolts*]]'' | ||
| | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 01.05.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|065 | |||
| ''[[Thunderbolts*]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 01.05.2025 | | 01.05.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|066 | |||
| ''[[Fantastyczna 4: Pierwsze kroki]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 25.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|067 | |||
| ''[[Zakręcony piątek 2]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 08.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|068 | |||
| ''[[Avatar: Ogień i popiół]]'' | |||
| | |||
| 19.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 509: | Linia 529: | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 27.11.2024 | | 27.11.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|035 | |||
| ''[[Elio]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 19.06.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|036 | |||
| ''[[Zwierzogród 2]]'' | |||
| | |||
| 26.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| ''[[Hopnięci]]'' | |||
| | |||
| 06.03.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|038 | |||
| ''[[Toy Story 5]]'' | |||
| | |||
| 19.06.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:37, 8 sie 2025
The Walt Disney Company Polska – dystrybutor kinowy filmów The Walt Disney Company, działający od 1 października 2012 roku.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Toy Story: Imprezozaur Rex | SDI MEDIA POLSKA | 16.11.2012 |
| 002 | Koń by się uśmiał | SDI MEDIA POLSKA | 29.11.2013 |
| 003 | Gorączka lodu | SDI MEDIA POLSKA | 13.03.2015 |
| 004 | Lawa | SDI MEDIA POLSKA | 01.07.2015 |
| 005 | Kraina Lodu: Przygoda Olafa | SDI MEDIA POLSKA | 24.11.2017 |
