m el o el |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 4708: | Linia 4708: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Wielka Brytania == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|Postać | |||
!width="10%"|Głos #1 | |||
!width="10%"|Głos #2 | |||
!width="10%"|Głos #3 | |||
!width="10%"|Głos #4 | |||
!width="10%"|Głos #5 | |||
!width="10%"|Głos #6 | |||
!width="10%"|Głos #7 | |||
!width="10%"|Głos #8 | |||
|- | |||
| colspan=9 style="background-color: #70ACFF;" |'''[[Stacyjkowo|STACYJKOWO]]''' <small>(Master Film / TVP / PDK)</small> | |||
|- | |||
| Wilson | |||
| [[Jan Rotowski]] | |||
| [[Bruno Skalski]] | |||
| [[Bernard Lewandowski]] | |||
| [[Borys Wiciński]] | |||
| [[Szymon Szczęsny]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Koko | |||
| [[Martyna Sommer]] | |||
| [[Julia Siechowicz]] | |||
| [[Małgorzata Prochera]] | |||
| [[Antonina Żbikowska]] | |||
| [[Lena Hamouda]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Bruno | |||
| [[Wit Apostolakis-Gluziński]] | |||
| [[Jan Piotrowski]] | |||
| [[Jakub Zdrójkowski]] | |||
| [[Jakub Jóźwik (ur. 2001)|Jakub Jóźwik]] | |||
| [[Antoni Domin]] | |||
| [[Paweł Szymański]] | |||
| [[Bruno Owsikowski]] | |||
| | |||
|- | |||
| Morgan | |||
| [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński]] | |||
| [[Karol Jankiewicz]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Hugo | |||
| [[Mateusz Narloch]] | |||
| [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński]] | |||
| [[Adam Pluciński]] | |||
| [[Wit Apostolakis-Gluziński]] | |||
| [[Antoni Jędrak]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Frostini | |||
| [[Krzysztof Banaszyk]] | |||
| [[Przemysław Stippa]] | |||
| [[Adam Krylik]] | |||
| [[Janusz Wituch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Edzio | |||
| [[Marcin Hycnar]] | |||
| [[Artur Pontek]] | |||
| [[Wit Apostolakis-Gluziński]] | |||
| Michał Rosiński (?) | |||
| [[Aleksander Bauman]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Emilia | |||
| [[Katarzyna Kozak]] | |||
| [[Joanna Jeżewska]] | |||
| [[Damian Kulec]] | |||
| [[Agata Sutkowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Buczek | |||
| [[Maciej Falana]] | |||
| [[Józef Kubiak]] | |||
| [[Jakub Jankiewicz]] | |||
| [[Karol Kwiatkowski]] | |||
| [[Dariusz Kosmowski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Cormac | |||
| [[Adam Pluciński]] | |||
| [[Damian Kulec]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Asher | |||
| [[Łukasz Talik]] | |||
| [[Dariusz Kosmowski]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Zosia | |||
| [[Justyna Bojczuk]] | |||
| [[Zuzanna Lea Klinger]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Hamish | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| [[Mateusz Narloch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Hanzo | |||
| [[Michał Sitarski]] | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Szef Stu | |||
| [[Wojciech Machnicki]] | |||
| [[Andrzej Chudy]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Nutka | |||
| [[Maja Kwiatkowska]] | |||
| [[Malwina Jachowicz]] | |||
| [[Brygida Turowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Pyza | |||
| [[Magda Kusa]] | |||
| [[Lena Steciuk]] | |||
| [[Brygida Turowska]] | |||
| [[Daria Sawczuk]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Zack | |||
| [[Adam Krylik]] | |||
| [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Jackman | |||
| [[Przemysław Wyszyński]] | |||
| [[Mateusz Narloch]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Pani Burmistrz | |||
| [[Agata Gawrońska-Bauman]] | |||
| [[Ewa Kania]] | |||
| [[Brygida Turowska]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Rosa | |||
| [[Julia Łukowiak]] | |||
| [[Alicja Wejer]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Tala | |||
| [[Małgorzata Prochera]] | |||
| [[Laura Zawadka]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
<!--== Hau Hau Hau == | <!--== Hau Hau Hau == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | ||
Aktualna wersja na dzień 22:23, 26 sie 2025
Disney
Netflix
| Postać | Głos #1 | Głos #2 | Głos #3 | Głos #4 | Głos #5 | Głos #6 | Głos #7 | Głos #8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE A LIST | ||||||||
| Midge | Małgorzata Kozłowska | Joanna Kudelska | ||||||
| Alex | Agata Góral | Anna Sroka-Hryń | ||||||
| Dev | Patryk Michalak | Patryk Czerniejewski | ||||||
| Luka | Hubert Paszkiewicz | Józef Pawłowski | ||||||
