Nickelodeon HD: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 75: | Linia 75: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[ | | ''[[Sam i Cat]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2013 | | 2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''[[ | | ''[[Nawiedzeni]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 25.05.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''[[Grzmotomocni]]'' | | ''[[Grzmotomocni]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2014 | | 07.09.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| Linia 184: | Linia 184: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''[[ | | ''[[Wróżkowie chrzestni]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[ | | ''[[Umizoomi]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 05.11.2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| Linia 269: | Linia 269: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''[[Astro-małpy]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 16.06.2014 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]'' | | ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''[[Blaze i megamaszyny]]'' | | ''[[Blaze i megamaszyny]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''[[Dora i przyjaciele]]'' | | ''[[Dora i przyjaciele]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''[[Henio Dzióbek]]'' | | ''[[Henio Dzióbek]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''[[Małe czarodziejki]]'' | | ''[[Małe czarodziejki]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''[[Shimmer i Shine]]'' | | ''[[Shimmer i Shine]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| ''[[Harmidom]]'' | | ''[[Harmidom]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|34 | ||
| ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' | | ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 05.06.2017 | | 05.06.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| ''[[Królewska Akademia Bajek]]'' | | ''[[Królewska Akademia Bajek]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2017 | | 2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|36 | ||
| ''[[Rycerka Nella]]'' | | ''[[Rycerka Nella]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 350: | Linia 355: | ||
| ''[[Pechowcy]]'' | | ''[[Pechowcy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2014 | | 12.10.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
Wersja z 22:35, 6 lut 2025
Nickelodeon HD
| |
|---|---|
| Start emisji | 4 października 2011 |
| Zakończenie emisji | 15 lutego 2018 |
Nickelodeon HD – nieistniejąca już polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska w rozdzielczości High Definition. Kanał był dostępny od 4 października 2011 roku do 15 lutego 2018 roku. Obecnie na jego miejscu emitowany jest kanał Nicktoons.
Seriale fabularne
Seriale animowane
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 01 | Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.12.2011 |
| 02 | Big Time Rush w akcji | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.06.2013 |
| 03 | Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta | START INTERNATIONAL POLSKA | 22.12.2013 |
| 04 | Nicky Spoko | START INTERNATIONAL POLSKA | 2014 |
| 05 | Pechowcy | MASTER FILM | 12.10.2014 |
| 06 | Szwindel | MASTER FILM | 2014 |
| 07 | Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty | START INTERNATIONAL POLSKA | 14.06.2015 |
| 08 | Adam i jego klony | MASTER FILM | 2015 |
| 09 | Mów mi wampir | START INTERNATIONAL POLSKA | 2016 |
| 10 | Pewien zwariowany rejs | MASTER FILM | 2016 |
| 11 | Rufus | MASTER FILM | 12.06.2016 |
| 12 | Rufus 2: Kocia katastrofa | MASTER FILM | 16.04.2017 |
| 13 | Tycia Gwiazdka | MASTER FILM | 24.12.2017 |
