Nickelodeon HD: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m poprawki |
||
| Linia 52: | Linia 52: | ||
| ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | | ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2011 | | <!--13.06.-->2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | | ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 19.11.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | | ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 23.04.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[Zdaniem Freda!]]'' | | ''[[Zdaniem Freda!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 10.12.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| Linia 77: | Linia 77: | ||
| ''[[Sam i Cat]]'' | | ''[[Sam i Cat]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 16.02.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| Linia 90: | Linia 90: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''[[ | | ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 05.07.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''[[ | | ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 21.09.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''[[ | | ''[[Bella i Buldogi]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 01.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''[[ | | ''[[100 rzeczy do przeżycia przed liceum]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 16.03.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''[[ | | ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 06.06.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''[[ | | ''[[Powrót na Dziki Zachód]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 04.09.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''[[ | | ''[[Szkoła rocka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 02.10.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''[[ | | ''[[Czarownica Emma]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 30.01.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''[[Szkoła | | ''[[Szkoła Czarownic]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 30.10.2017 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 164: | Linia 164: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''[[Klub Winx]]'' | | ''[[Klub Winx|Winx Club]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
| Linia 194: | Linia 194: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[ | | ''[[Fanboy i Chum Chum]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2011 | | 2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''[[ | | ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 20.02.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[Turbo Dudley - psi agent]]'' | | ''[[Turbo Dudley - psi agent]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 19.03.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''[[ | | ''[[Legenda Korry]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | <!--26.08.-->2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''[[ | | ''[[Tickety Toc]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''[[ | | ''[[Planeta Sheena]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2012 | | 01.08.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' | | ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 20.01.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''[[Robot i potwór]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 17.06.2013 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''[[Odlotowe agentki]]'' | | ''[[Odlotowe agentki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 21.10.2013 | | 21.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''[[ | | ''[[Psi patrol]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 25.11.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''[[ | | ''[[Inwazja Kórlików]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 20.01.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''[[Sanjay i Craig]]'' | | ''[[Sanjay i Craig]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 09.03.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''[[ | | ''[[Astro-małpy]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 16.06.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''[[ | | ''[[Zack i Kwak]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2014 | | 30.06.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''[[ | | ''[[Dora i przyjaciele]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 30.03.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''[[ | | ''[[Blaze i megamaszyny]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 18.05.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''[[ | | ''[[Henio Dzióbek]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 17.08.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''[[ | | ''[[Shimmer i Shine]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 30.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''[[ | | ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 29.02.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''[[ | | ''[[Harmidom]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 29.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''[[ | | ''[[Królewska Akademia Bajek]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 02.04.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' | | ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 05.06.2017 | | 05.06.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| ''[[Rycerka Nella]]'' | | ''[[Rycerka Nella]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2017 | | 22.07.2017 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 338: | Linia 323: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''[[Wyśpiewać marzenia]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 11.05.2013 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''[[Big Time Rush w akcji]]'' | | ''[[Big Time Rush w akcji]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 08.06.2013 | | 08.06.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 22.12.2013 | | 22.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''[[ | | ''[[Szwindel]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 13.04.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''[[ | | ''[[Pechowcy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2014 | | 12.10.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''[[Nicky Spoko]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 31.05.2015 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 14.06.2015 | | 14.06.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''[[Adam i jego klony]]'' | | ''[[Adam i jego klony]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 23.08.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[Pewien zwariowany rejs]]'' | | ''[[Pewien zwariowany rejs]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 22.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[Mów mi wampir]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 28.02.2016 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''[[Rufus]]'' | | ''[[Rufus]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 12.06.2016 | | 12.06.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[Nickel-ho-ho-ho-deon!]]'' | |||
| <!--[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | |||
| 17.12.2016 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | | ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 16.04.2017 | | 16.04.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''[[Legendy ukrytej świątyni]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 11.06.2017 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''[[Tycia Gwiazdka]]'' | | ''[[Tycia Gwiazdka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Aktualna wersja na dzień 20:43, 7 lut 2025
Nickelodeon HD
| |
|---|---|
| Start emisji | 4 października 2011 |
| Zakończenie emisji | 15 lutego 2018 |
Nickelodeon HD – nieistniejąca już polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska w rozdzielczości High Definition. Kanał był dostępny od 4 października 2011 roku do 15 lutego 2018 roku. Obecnie na jego miejscu emitowany jest kanał Nicktoons.
Seriale fabularne
Seriale animowane
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 01 | Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.12.2011 |
| 02 | Wyśpiewać marzenia | MASTER FILM | 11.05.2013 |
| 03 | Big Time Rush w akcji | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.06.2013 |
| 04 | Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta | START INTERNATIONAL POLSKA | 22.12.2013 |
| 05 | Szwindel | MASTER FILM | 13.04.2014 |
| 06 | Pechowcy | MASTER FILM | 12.10.2014 |
| 07 | Nicky Spoko | START INTERNATIONAL POLSKA | 31.05.2015 |
| 08 | Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty | START INTERNATIONAL POLSKA | 14.06.2015 |
| 09 | Adam i jego klony | MASTER FILM | 23.08.2015 |
| 10 | Pewien zwariowany rejs | MASTER FILM | 22.11.2015 |
| 11 | Mów mi wampir | START INTERNATIONAL POLSKA | 28.02.2016 |
| 12 | Rufus | MASTER FILM | 12.06.2016 |
| 13 | Nickel-ho-ho-ho-deon! | 17.12.2016 | |
| 14 | Rufus 2: Kocia katastrofa | MASTER FILM | 16.04.2017 |
| 15 | Legendy ukrytej świątyni | START INTERNATIONAL POLSKA | 11.06.2017 |
| 16 | Tycia Gwiazdka | MASTER FILM | 24.12.2017 |
