United International Pictures Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 349: | Linia 349: | ||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 11.08.2023 | | 11.08.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|69 | |||
| ''[[Istoty fantastyczne]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 09.06.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 799: | Linia 804: | ||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 08.03.2024 | | 08.03.2024 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|89 | |||
| ''[[Garfield (film 2024)|Garfield]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 31.05.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 15:02, 15 maj 2024
United International Pictures Polska, UIP Polska – polski dystrybutor kinowy, lokalny oddział korporacji United International Pictures.