Nickelodeon HD: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Stacja | |||
|stacja=Nickelodeon HD | |||
|zdjęcie=Nickelodeon HD.png | |||
|start emisji=4 października [[2011]] | |||
|zakończenie emisji=15 lutego [[2018]] | |||
}} | |||
'''Nickelodeon HD''' – nieistniejąca już polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska w rozdzielczości High Definition. Kanał był dostępny od 4 października [[2011]] roku do 15 lutego [[2018]] roku. Obecnie na jego miejscu emitowany jest kanał [[Nicktoons]]. | '''Nickelodeon HD''' – nieistniejąca już polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska w rozdzielczości High Definition. Kanał był dostępny od 4 października [[2011]] roku do 15 lutego [[2018]] roku. Obecnie na jego miejscu emitowany jest kanał [[Nicktoons]]. | ||
== Seriale fabularne == | == Seriale fabularne == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="8%"|№ | !width="8%"|№ | ||
| Linia 8: | Linia 14: | ||
!width="15%"|Premiera | !width="15%"|Premiera | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''[[Big Time Rush]]'' | | ''[[Big Time Rush]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''[[Brygada]]'' | | ''[[Brygada]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''[[iCarly]]'' | | ''[[iCarly]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''[[True Jackson]]'' | | ''[[True Jackson]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | | ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''[[Super Ninja]]'' | | ''[[Super Ninja]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 08.10.2011 | | 08.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''[[Power Rangers Samurai]]'' | | ''[[Power Rangers Samurai]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 13.10.2011 | | 13.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| <!--13.06.-->2011 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | | ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 19.11.2012 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | | ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 23.04.2012 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[Zdaniem Freda!]]'' | | ''[[Zdaniem Freda!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 10.12.2012 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''[[Marvin Marvin]]'' | | ''[[Marvin Marvin]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 02.06.2013 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[Sam i Cat]]'' | | ''[[Sam i Cat]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 16.02.2014 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''[[Nawiedzeni]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 25.05.2014 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''[[Grzmotomocni]]'' | | ''[[Grzmotomocni]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2014 | | 07.09.2014 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 05.07.2015 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''[[ | | ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 21.09.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''[[Bella i Buldogi]]'' | | ''[[Bella i Buldogi]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 01.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''[[ | | ''[[100 rzeczy do przeżycia przed liceum]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 16.03.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' | | ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 06.06.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''[[Powrót na Dziki Zachód]]'' | | ''[[Powrót na Dziki Zachód]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 04.09.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''[[Szkoła rocka]]'' | | ''[[Szkoła rocka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 02.10.2016 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''[[Czarownica Emma]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 30.01.2017 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''[[Szkoła Czarownic]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 30.10.2017 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Seriale animowane == | == Seriale animowane == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| | !width="8%"|№ | ||
!width="37%"|Tytuł | |||
!width="40%"|Studio dubbingowe | |||
!width="15%"|Premiera | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''[[Awatar: Legenda Aanga]]'' | | ''[[Awatar: Legenda Aanga]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''[[Bąbelkowy świat gupików]]'' | | ''[[Bąbelkowy świat gupików]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''[[Dalej, Diego!]]'' | | ''[[Dalej, Diego!]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''[[Dora poznaje świat]]'' | | ''[[Dora poznaje świat]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''[[Klub Winx]]'' | | ''[[Klub Winx|Winx Club]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''[[Małe królestwo Bena i Holly]]'' | | ''[[Małe królestwo Bena i Holly]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''[[Pingwiny z Madagaskaru]]'' | | ''[[Pingwiny z Madagaskaru]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''[[Struś Oliwia]]'' | | ''[[Struś Oliwia]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 04.10.2011 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 04.10.2011 | | 04.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[Umizoomi]]'' | | ''[[Umizoomi]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 05.11.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[ | | ''[[Fanboy i Chum Chum]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2011 | | 2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' | | ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 20.02.2012 | | 20.02.2012 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[Turbo Dudley - psi agent]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 19.03.2012 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''[[Legenda Korry]]'' | | ''[[Legenda Korry]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2012 | | <!--26.08.-->2012 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''[[Tickety Toc]]'' | | ''[[Tickety Toc]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2012 | | 2012 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''[[Planeta Sheena]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.08.2012 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' | | ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 20.01.2013 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''[[Robot i potwór]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 17.06.2013 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''[[Odlotowe agentki]]'' | | ''[[Odlotowe agentki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 21.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''[[Psi patrol]]'' | | ''[[Psi patrol]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 25.11.2013 | |||
| 2013 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''[[Inwazja Kórlików]]'' | | ''[[Inwazja Kórlików]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.01.2014 | | 20.01.2014 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''[[ | | ''[[Sanjay i Craig]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2014 | | 09.03.2014 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''[[Astro-małpy]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 16.06.2014 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''[[Zack i Kwak]]'' | | ''[[Zack i Kwak]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2014 | | 30.06.2014 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''[[ | | ''[[Dora i przyjaciele]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 30.03.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''[[Blaze i megamaszyny]]'' | | ''[[Blaze i megamaszyny]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 18.05.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''[[Henio Dzióbek]]'' | | ''[[Henio Dzióbek]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 17.08.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''[[ | | ''[[Shimmer i Shine]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2015 | | 30.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''[[ | | ''[[ALVINNN!!! i Wiewiórki]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 29.02.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''[[Harmidom]]'' | | ''[[Harmidom]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 29.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''[[Królewska Akademia Bajek]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 02.04.2017 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' | | ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 05.06.2017 | | 05.06.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| ''[[Rycerka Nella]]'' | | ''[[Rycerka Nella]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2017 | | 22.07.2017 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Filmy fabularne == | == Filmy fabularne == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 90%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| | !width="8%"|№ | ||
!width="37%"|Tytuł | |||
!width="40%"|Studio dubbingowe | |||
!width="15%"|Premiera | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 25.12.2011 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| ''[[Wyśpiewać marzenia]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 11.05.2013 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''[[Big Time Rush w akcji]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 08.06.2013 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 22.12.2013 | | 22.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''[[ | | ''[[Szwindel]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2014 | | 13.04.2014 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''[[Pechowcy]]'' | | ''[[Pechowcy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2014 | | 12.10.2014 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| ''[[Nicky Spoko]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 31.05.2015 | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''[[ | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | ||
| [[ | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 14.06.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''[[Adam i jego klony]]'' | | ''[[Adam i jego klony]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2015 | | 23.08.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''[[Pewien zwariowany rejs]]'' | | ''[[Pewien zwariowany rejs]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 22.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''[[Mów mi wampir]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 28.02.2016 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''[[Rufus]]'' | | ''[[Rufus]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2016 | | 12.06.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''[[Nickel-ho-ho-ho-deon!]]'' | |||
| <!--[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | |||
| 17.12.2016 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | | ''[[Rufus 2: Kocia katastrofa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 16.04.2017 | | 16.04.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''[[Legendy ukrytej świątyni]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 11.06.2017 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''[[Tycia Gwiazdka]]'' | | ''[[Tycia Gwiazdka]]'' | ||
| | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 24.12.2017 | | 24.12.2017 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Stacje telewizyjne]] | [[Kategoria:Stacje telewizyjne]] | ||
Aktualna wersja na dzień 20:43, 7 lut 2025
Nickelodeon HD
| |
|---|---|
| Start emisji | 4 października 2011 |
| Zakończenie emisji | 15 lutego 2018 |
Nickelodeon HD – nieistniejąca już polska stacja telewizyjna nadawana przez MTV Networks Polska w rozdzielczości High Definition. Kanał był dostępny od 4 października 2011 roku do 15 lutego 2018 roku. Obecnie na jego miejscu emitowany jest kanał Nicktoons.
Seriale fabularne
Seriale animowane
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 01 | Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.12.2011 |
| 02 | Wyśpiewać marzenia | MASTER FILM | 11.05.2013 |
| 03 | Big Time Rush w akcji | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.06.2013 |
| 04 | Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta | START INTERNATIONAL POLSKA | 22.12.2013 |
| 05 | Szwindel | MASTER FILM | 13.04.2014 |
| 06 | Pechowcy | MASTER FILM | 12.10.2014 |
| 07 | Nicky Spoko | START INTERNATIONAL POLSKA | 31.05.2015 |
| 08 | Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty | START INTERNATIONAL POLSKA | 14.06.2015 |
| 09 | Adam i jego klony | MASTER FILM | 23.08.2015 |
| 10 | Pewien zwariowany rejs | MASTER FILM | 22.11.2015 |
| 11 | Mów mi wampir | START INTERNATIONAL POLSKA | 28.02.2016 |
| 12 | Rufus | MASTER FILM | 12.06.2016 |
| 13 | Nickel-ho-ho-ho-deon! | 17.12.2016 | |
| 14 | Rufus 2: Kocia katastrofa | MASTER FILM | 16.04.2017 |
| 15 | Legendy ukrytej świątyni | START INTERNATIONAL POLSKA | 11.06.2017 |
| 16 | Tycia Gwiazdka | MASTER FILM | 24.12.2017 |
