Spidey i jego niezwykli przyjaciele: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| (Nie pokazano 21 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | {{Serial2 | ||
|tytuł=Spidey i jego niezwykli przyjaciele | |tytuł=Spidey i jego niezwykli przyjaciele | ||
|tytuł oryginalny=Spidey and His Amazing Friends | |tytuł oryginalny=Marvel Meet Spidey and His Amazing Friends | ||
|plakat= | |plakat= | ||
|gatunek=animowany, krótkometrażowy | |gatunek=animowany, krótkometrażowy | ||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[Disney Junior]] | |stacja=[[Disney Junior]] | ||
|platforma=[[Disney+]], YouTube – Disney Junior Polska | |||
|lata produkcji=2021 | |lata produkcji=2021 | ||
|data premiery=16 lipca [[2021]] | |data premiery=16 lipca [[2021]] | ||
|sezony= | |sezony=4 z 4 | ||
|odcinki= | |odcinki=42 z 42 | ||
}} | }} | ||
'''Spidey i jego niezwykli przyjaciele''' (ang. ''Marvel Meet Spidey and His Amazing Friends'', 2021) – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Serial emitowany podczas przerw reklamowych na [[Disney Junior]] od 16 lipca [[2021]] roku. | '''Spidey i jego niezwykli przyjaciele''' (ang. ''Marvel Meet Spidey and His Amazing Friends'', 2021) – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Serial emitowany podczas przerw reklamowych na [[Disney Junior]] od 16 lipca [[2021]] roku. | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska ==<!-- | ||
'''Wersja polska''': [[ | === Odcinki krótkometrażowe ===--> | ||
'''Wersja polska''': [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]<br /> | |||
'''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski]]<br /><!-- | '''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski]]<br /><!-- | ||
'''Dialogi''': [[]]<br />--> | '''Dialogi''': [[]]<br />--> | ||
| Linia 21: | Linia 23: | ||
'''Teksty piosenek''': [[]]<br />--> | '''Teksty piosenek''': [[]]<br />--> | ||
'''W wersji polskiej udział wzięli''': | '''W wersji polskiej udział wzięli''': | ||
* [[Szymon Karbowy]] – '''Peter Parker'''< | * [[Szymon Karbowy]] – '''Peter Parker''' <small>(odc. 1-21)</small> | ||
* [[Antoni Kwiecień]] – '''Miles Morales'''--> | * [[Oskar Berliński]] – '''Peter Parker''' <small>(odc. 22-26, 32)</small> | ||
* [[Alicja Warchocka]] – '''Gwen Stacy''' | * [[Maksymilian Kurlenda]] – '''Peter Parker''' <small>(odc. 27-31)</small> | ||
* [[Antoni Kwiecień]] – '''Miles Morales''' <small>(odc. 1-21)</small> | |||
* [[Jakub Rutkowski]] – '''Miles Morales''' <small>(odc. 22-26, 32)</small> | |||
* [[Gabriel Ołtarzewski]] – '''Miles Morales''' <small>(odc. 27-31)</small> | |||
* [[Alicja Warchocka]] – '''Gwen Stacy''' <small>(odc. 1-26, 32)</small> | |||
* [[Marianna Kłos]] – '''Gwen Stacy''' <small>(odc. 27-31)</small> | |||
'''W pozostałych rolach''': | '''W pozostałych rolach''': | ||
* [[Aleksandra Nowicka]] – '''Ciocia May''' <small>(odc. 1)</small> | * [[Aleksandra Nowicka]] – '''Ciocia May''' <small>(odc. 1)</small> | ||
* [[Kamil Pruban]] – '''Hulk''' <small>(odc. 3)</small> | * [[Kamil Pruban]] – '''Hulk''' <small>(odc. 3, 14)</small> | ||
* [[Olga Cybińska]] – '''Doc Ock''' <small>(odc. 3, 6)</small> | * [[Olga Cybińska]] – '''Doc Ock''' <small>(odc. 3, 6)</small> | ||
* [[Józef Pawłowski]] – | * [[Józef Pawłowski]] – | ||
** '''Zielony Goblin''' <small>(odc. 4, 7)</small>, | ** '''Zielony Goblin''' <small>(odc. 4, 7, 14, 19)</small>, | ||
** '''Webster''' <small>(odc. 11)</small> | ** '''Webster''' <small>(odc. 11)</small> | ||
* [[Mateusz Narloch]] – '''Rhino''' <small>(odc. 5)</small> | * [[Mateusz Narloch]] – '''Rhino''' <small>(odc. 5, 10, 12, 24)</small> | ||
* [[Wiktoria Serafin]] – '''Miss Marvel''' <small>(odc. 8)</small> | * [[Wiktoria Serafin]] – '''Miss Marvel''' <small>(odc. 8, 22)</small> | ||
* [[Jan Piotrowski]] – '''Czarna Pantera''' <small>(odc. 10)</small> | |||
* [[Mateusz Kwiecień]] – '''Iron Man''' <small>(odc. 12)</small><!-- | |||
* [[]] – '''Ant-Man''' <small>(odc. 13)</small> | |||
* [[]] – '''Osa''' <small>(odc. 13)</small> | |||
* [[]] – '''Reptil''' <small>(odc. 14, 31)</small> | |||
* [[]] – '''Sandman''' <small>(odc. 15)</small>--> | |||
* [[Marta Markowicz-Dziarkowska|Marta Markowicz]] – '''Jerry''' <small>(odc. 15)</small><!-- | |||
* [[]] – '''Electro''' <small>(odc. 16)</small> | |||
* [[]] – '''Felicia / Czarna Kotka''' <small>(odc. 17)</small>--> | |||
* [[Krzysztof Cybiński]] – '''Webster''' <small>(odc. 17-18)</small><!-- | |||
* [[]] – '''Zola''' <small>(odc. 23)</small>--> | |||
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] – '''Stwór''' <small>(odc. 25)</small> | |||
* [[Jakub Szyperski]] – '''Herbie''' <small>(odc. 25)</small> | |||
* [[Mateusz Weber]] – '''Jaszczur''' <small>(odc. 29)</small> | |||
* [[Oskar Stoczyński]] – '''Zola''' <small>(odc. 32)</small> | |||
* [[Cecylia O’Neil]] | * [[Cecylia O’Neil]] | ||
* [[Bruno Owsikowski]] | * [[Bruno Owsikowski]] | ||
* [[ | * [[Antoni Jędrak]] | ||
i inni | i inni | ||
| Linia 41: | Linia 63: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 48: | Linia 70: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE''' | ||
|- | |- | ||
| | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
| | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2021 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''Na ratunek Kulce!'' | | ''Na ratunek Kulce!'' | ||
| ''S.O.S. Kitty'' | | ''S.O.S. Kitty'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.07.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Zaginiona hulajnoga'' | | ''Zaginiona hulajnoga'' | ||
| ''Spidey Mystery'' | | ''Spidey Mystery'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23.07.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Kryjówka Doctor Octopus'' | | ''Kryjówka Doctor Octopus'' | ||
| ''A Helping Hulk'' | | ''A Helping Hulk'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.07.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| '' | | ''Zielony Goblin'' | ||
| ''Spidey Surprise'' | | ''Spidey Surprise'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.07.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| '' | | ''Nosorożec'' | ||
| ''Rock-a-Bye Rhino'' | | ''Rock-a-Bye Rhino'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30.07.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| '' | | ''Gwiezdny Diament'' | ||
| ''Stop Doc Ock'' | | ''Stop Doc Ock'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.07.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| '' | | ''Zhakowana gra'' | ||
| ''The Spidey Team'' | | ''The Spidey Team'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| '' | | ''Małpi alert!'' | ||
| ''Monkeying Around'' | | ''Monkeying Around'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07.08.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| '' | | ''Trening mocy'' | ||
| ''Power Practice'' | | ''Power Practice'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08.08.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| '' | | ''Demolka w lunaparku'' | ||
| ''Road Raging Rhino'' | | ''Road Raging Rhino'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| '' | | ''Dwóch Spider-Manów?'' | ||
| ''WEB-STER'' | | ''WEB-STER'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Pomocna dłoń Iron Mana'' | |||
| ''Iron Man Lends a Hand'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Malutkie rozwiązanie'' | |||
| ''A Teeny Tiny Solution'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Wybuchowy znajomy'' | |||
| ''A Dino Mite Friend'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Wypad Hulka'' | |||
| ''Hulk’s Hangout'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Czerwone światło, zielone światło'' | |||
| ''Red Light Green Light'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Cześć, Felicia'' | |||
| ''Hi Felicia'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Ghostly poznaje TWIRL-E'' | |||
| ''When Ghosty Met TWIRL-E'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Transportowa ekipa na ratunek'' | |||
| ''Spidey Team Transport to the Rescue'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Praktyka czyni mistrza'' | |||
| ''Practice Makes You Better'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Sieci w górę'' | |||
| ''Webs Up'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.12.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Nowa kwatera'' | |||
| ''The New WQ'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.12.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Piosenka Zoli'' | |||
| ''Zola Song'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.12.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Kostiumy'' | |||
| ''Web-Spinner Suits'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14.12.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| ''Thing i Herbie'' | |||
| ''Thing and Herbie'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.12.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''Piosenka'' | |||
| ''Web-Spinner Song'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Bądź jak Spidey'' | |||
| ''Do The Spidey'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| ''Dino Ryk!'' | |||
| ''Go Dino-Webs Go'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Oto Jaszczur'' | |||
| ''Meet Lizard'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| ''Witaj, White Tiger!'' | |||
| ''Welcome White Tiger'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Domek na drzewie'' | |||
| ''The Treehouse Twist'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Ja mam słodycze, wy psikusy'' | |||
| ''Tricks For You, Treats For Me'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA CZWARTA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Spidey Pirate Ship'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| '''' | |||
| ''Webs Ahoy!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Wyspa Pająka!'' | |||
| ''Spidey Island!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Wspaniałe wodne sieci'' | |||
| ''Wondeful Water-Webs'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Pomoc Kapitana Ameryki'' | |||
| ''Captain America Lends a Hand'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Poznajemy Hydro-Mana'' | |||
| ''Meet Hydro-Man'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Pirat Gobby'' | |||
| ''Pirate Gobby'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Podwodne psoty Doc Ock'' | |||
| ''Doc Ock’s Marine Mischief'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Podwodna misja ratunkowa'' | |||
| ''Underwater Rescue'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.10.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Pso-rekin Jeff'' | |||
| ''It’s Jeff'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 110: | Linia 295: | ||
* [https://www.youtube.com/playlist?list=PL-ZMdmHi13WRyVUeit2EyoA7VK8Qh72vs Odcinki krótkometrażowe online] | * [https://www.youtube.com/playlist?list=PL-ZMdmHi13WRyVUeit2EyoA7VK8Qh72vs Odcinki krótkometrażowe online] | ||
== Zobacz również == | |||
* ''[[Spidey i super-kumple]]'' | |||
{{Marvel}} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 11:42, 2 lis 2025
| Tytuł | Spidey i jego niezwykli przyjaciele |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Marvel Meet Spidey and His Amazing Friends |
| Gatunek | animowany, krótkometrażowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Platforma streamingowa | Disney+, YouTube – Disney Junior Polska |
| Lata produkcji | 2021 |
| Data premiery dubbingu | 16 lipca 2021 |
| Wyemitowane serie |
4 z 4 |
| Wyemitowane odcinki | 42 z 42 |
Spidey i jego niezwykli przyjaciele (ang. Marvel Meet Spidey and His Amazing Friends, 2021) – amerykański krótkometrażowy serial animowany. Serial emitowany podczas przerw reklamowych na Disney Junior od 16 lipca 2021 roku.
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
W wersji polskiej udział wzięli:
- Szymon Karbowy – Peter Parker (odc. 1-21)
- Oskar Berliński – Peter Parker (odc. 22-26, 32)
- Maksymilian Kurlenda – Peter Parker (odc. 27-31)
- Antoni Kwiecień – Miles Morales (odc. 1-21)
- Jakub Rutkowski – Miles Morales (odc. 22-26, 32)
- Gabriel Ołtarzewski – Miles Morales (odc. 27-31)
- Alicja Warchocka – Gwen Stacy (odc. 1-26, 32)
- Marianna Kłos – Gwen Stacy (odc. 27-31)
W pozostałych rolach:
- Aleksandra Nowicka – Ciocia May (odc. 1)
- Kamil Pruban – Hulk (odc. 3, 14)
- Olga Cybińska – Doc Ock (odc. 3, 6)
- Józef Pawłowski –
- Zielony Goblin (odc. 4, 7, 14, 19),
- Webster (odc. 11)
- Mateusz Narloch – Rhino (odc. 5, 10, 12, 24)
- Wiktoria Serafin – Miss Marvel (odc. 8, 22)
- Jan Piotrowski – Czarna Pantera (odc. 10)
- Mateusz Kwiecień – Iron Man (odc. 12)
- Marta Markowicz – Jerry (odc. 15)
- Krzysztof Cybiński – Webster (odc. 17-18)
- Jan Aleksandrowicz-Krasko – Stwór (odc. 25)
- Jakub Szyperski – Herbie (odc. 25)
- Mateusz Weber – Jaszczur (odc. 29)
- Oskar Stoczyński – Zola (odc. 32)
- Cecylia O’Neil
- Bruno Owsikowski
- Antoni Jędrak
i inni
Wykonanie piosenek: Kamil Bijoś, Piotr Gogol, Magdalena Wasylik
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE | |||
| SERIA PIERWSZA | |||
| 17.07.2021 | 01 | Na ratunek Kulce! | S.O.S. Kitty |
| 18.07.2021 | 02 | Zaginiona hulajnoga | Spidey Mystery |
| 23.07.2021 | 03 | Kryjówka Doctor Octopus | A Helping Hulk |
| 24.07.2021 | 04 | Zielony Goblin | Spidey Surprise |
| 25.07.2021 | 05 | Nosorożec | Rock-a-Bye Rhino |
| 30.07.2021 | 06 | Gwiezdny Diament | Stop Doc Ock |
| 31.07.2021 | 07 | Zhakowana gra | The Spidey Team |
| 01.08.2021 | 08 | Małpi alert! | Monkeying Around |
| 07.08.2021 | 09 | Trening mocy | Power Practice |
| 08.08.2021 | 10 | Demolka w lunaparku | Road Raging Rhino |
| 16.07.2021 | 11 | Dwóch Spider-Manów? | WEB-STER |
| SERIA DRUGA | |||
| 17.10.2022 | 12 | Pomocna dłoń Iron Mana | Iron Man Lends a Hand |
| 17.10.2022 | 13 | Malutkie rozwiązanie | A Teeny Tiny Solution |
| 18.10.2022 | 14 | Wybuchowy znajomy | A Dino Mite Friend |
| 18.10.2022 | 15 | Wypad Hulka | Hulk’s Hangout |
| 19.10.2022 | 16 | Czerwone światło, zielone światło | Red Light Green Light |
| 19.10.2022 | 17 | Cześć, Felicia | Hi Felicia |
| 20.10.2022 | 18 | Ghostly poznaje TWIRL-E | When Ghosty Met TWIRL-E |
| 20.10.2022 | 19 | Transportowa ekipa na ratunek | Spidey Team Transport to the Rescue |
| 21.10.2022 | 20 | Praktyka czyni mistrza | Practice Makes You Better |
| 21.10.2022 | 21 | Sieci w górę | Webs Up |
| SERIA TRZECIA | |||
| 11.12.2023 | 22 | Nowa kwatera | The New WQ |
| 12.12.2023 | 23 | Piosenka Zoli | Zola Song |
| 13.12.2023 | 24 | Kostiumy | Web-Spinner Suits |
| 14.12.2023 | 25 | Thing i Herbie | Thing and Herbie |
| 15.12.2023 | 26 | Piosenka | Web-Spinner Song |
| 21.10.2024 | 27 | Bądź jak Spidey | Do The Spidey |
| 22.10.2024 | 28 | Dino Ryk! | Go Dino-Webs Go |
| 23.10.2024 | 29 | Oto Jaszczur | Meet Lizard |
| 24.10.2024 | 30 | Witaj, White Tiger! | Welcome White Tiger |
| 25.10.2024 | 31 | Domek na drzewie | The Treehouse Twist |
| 26.10.2024 | 32 | Ja mam słodycze, wy psikusy | Tricks For You, Treats For Me |
| SERIA CZWARTA | |||
| 27.09.2025 | 33 | ' | Spidey Pirate Ship |
| 28.09.2025 | 34 | ' | Webs Ahoy! |
| 04.10.2025 | 35 | Wyspa Pająka! | Spidey Island! |
| 05.10.2025 | 36 | Wspaniałe wodne sieci | Wondeful Water-Webs |
| 06.10.2025 | 37 | Pomoc Kapitana Ameryki | Captain America Lends a Hand |
| 07.10.2025 | 38 | Poznajemy Hydro-Mana | Meet Hydro-Man |
| 13.10.2025 | 39 | Pirat Gobby | Pirate Gobby |
| 14.10.2025 | 40 | Podwodne psoty Doc Ock | Doc Ock’s Marine Mischief |
| 20.10.2025 | 41 | Podwodna misja ratunkowa | Underwater Rescue |
| 21.10.2025 | 42 | Pso-rekin Jeff | It’s Jeff |
