United International Pictures Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
|||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 397: | Linia 397: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|078 | | bgcolor="#CCE2FF"|078 | ||
| ''[[Jurassic World: Odrodzenie]]'' | | ''[[Jurassic World: Odrodzenie]]'' | ||
| | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 04.07.2025 | | 04.07.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|079 | |||
| ''[[Wicked: Na dobre]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 21.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 872: | Linia 877: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|093 | | bgcolor="#CCE2FF"|093 | ||
| ''[[Smerfy. Wielki film]]'' | | ''[[Smerfy. Wielki film]]'' | ||
| | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 18.07.2025 | | 18.07.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|094 | | bgcolor="#CCE2FF"|094 | ||
| ''[[Pan Wilk i spółka 2]]'' | | ''[[Pan Wilk i spółka 2]]'' | ||
| | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 01.08.2025 | | 01.08.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|095 | | bgcolor="#CCE2FF"|095 | ||
| ''[[Koci Domek Gabi: Film]]'' | | ''[[Koci Domek Gabi: Film]]'' | ||
| | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 10.10.2025 | | 10.10.2025 | ||
|- | |- | ||
| Linia 917: | Linia 922: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|005 | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''[[Pan Wilk i spółka: Alibi i kłamstewka]]'' | | ''[[Pan Wilk i spółka: Alibi i kłamstewka]]'' | ||
| | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 24.01.2025 | | 24.01.2025 | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 13:02, 30 paź 2025

United International Pictures Polska, UIP Polska – polski dystrybutor kinowy, lokalny oddział korporacji United International Pictures.
Dystrybucja
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy animowane krótkometrażowe
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna | START INTERNATIONAL POLSKA | 14.01.2005 |
| 002 | Piesio! | START INTERNATIONAL POLSKA | 13.10.2017 |
| 003 | Dora i fantastyczne stworzenia | 13.10.2023 | |
| 004 | Zaćmiony | 05.01.2024 | |
| 005 | Pan Wilk i spółka: Alibi i kłamstewka | TRANSPERFECT MEDIA POLAND | 24.01.2025 |
