The Walt Disney Company Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 347: | Linia 347: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|068 | | bgcolor="#CCE2FF"|068 | ||
| ''[[Avatar: Ogień i popiół]]'' | | ''[[Avatar: Ogień i popiół]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 19.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|069 | |||
| ''Gwiezdne wojny: The Mandalorian i Grogu'' | |||
| | | | ||
| | | 22.05.2026 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|070 | |||
| ''Vaiana'' | |||
| | |||
| 10.07.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 14:33, 19 gru 2025
The Walt Disney Company Polska – dystrybutor kinowy filmów The Walt Disney Company, działający od 1 października 2012 roku.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy krótkometrażowe
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Toy Story: Imprezozaur Rex | SDI MEDIA POLSKA | 16.11.2012 |
| 002 | Koń by się uśmiał | SDI MEDIA POLSKA | 29.11.2013 |
| 003 | Gorączka lodu | SDI MEDIA POLSKA | 13.03.2015 |
| 004 | Lawa | SDI MEDIA POLSKA | 01.07.2015 |
| 005 | Kraina lodu: Przygoda Olafa | SDI MEDIA POLSKA | 24.11.2017 |
